Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek o SMS-ach: "JESTEM UCZCIWA!"

814
Podziel się:

"Loteria, którą ja reklamuję jest loterią uczciwą" – zapewnia Kasia...

Cichopek o SMS-ach: "JESTEM UCZCIWA!"
bEDVvQol

Zygmunt Chajzer przypuścił niedawno atak na osoby, które złożyły pozew przeciwko firmie, która organizowała konkurs SMS0owy, który on reklamował swoją uśmiechniętą twarzą. Zarzucił im, że nie przeczytali regulaminu, w którym jasno było napisane, na jak duże koszta ich naciąga (zobacz: Chajzer o chamskich SMS-ach: "Uczestnicy POWINNI CZYTAĆ REGULAMIN!"). Również Kasia Cichopek się broni. Twierdzi, że z konkursem Chajzera nie ma nic wspólnego.

Dużo kontrowersji jest wokół jednego konkursu, który się nazywa "Pusty sms". Loteria, którą ja reklamuję jest loterią uczciwą, nagrody są wydawane zwycięzcom, a jak sama nazwa wskazuje, jest to loteria. Jedni mają szansę wygrać, drudzy nie. Dlaczego nikt nie zadaje sobie pytania, dlaczego Lotto nie jest kontrowersyjne? – broni się w rozmowie z Wp.tv. Działa na dokładnie tej samej zasadzie, z tym, że wydajemy tam rzeczywiste pieniądze, które mamy, a w SMS-ach wydajemy wirtualne pieniądze. Trzeba się wysilić i pomyśleć, ile można zapłacić, ponieważ rachunek przychodzi na koniec miesiąca, a nie tak, jak się kupuje kupon, od razu. Myśląc w ten sposób, trzeba by zamknąć całe Las Vegas. Z drugiej strony, ta loteria daje ludziom możliwość wygrania pieniędzy. Loteria, którą ja reklamuję, jest uczciwa.

Cichopek jednocześnie broni Chajzera. Twierdzi, że to nie on powinien być obarczany winą za to, w co się wplątał, a firma, która organizuje konkurs. Ciekawe, czy on przeczytał regulamin konkursu, zanim zgodził się firmować go swoją twarzą.

bEDVvQon

Ja nigdy nie reklamowałam "Pustego smsa". Nigdy. Jestem uczciwą osobą. Wszyscy składają pretensję na rzecz osoby, która reklamuje daną rzecz, natomiast wydaje mi się¸ że głównym winowajcą jest przede wszystkim firma, która to organizuje.

Przypomnijcie sobie te słowa, gdy Kasia będzie Was przekonywała do kupienia czegoś. Przeczytajcie wtedy koniecznie wszystkie regulaminy, lub wszystko, co napisano na opakowaniu. W innym wypadku znów może paść argument, że "Trzeba było przeczytać".

bEDVvQoO
KOMENTARZE
(814)
gość
11 lat temu
współpracowała z oszustami to się nazywa współwina
gość
11 lat temu
faktycznie jest uczciwa... hahhaha
gość
11 lat temu
kasiu nikt w to nie wieży. jesteś oszustką telewizyjną i ukradłaś projekt sukienki Zienia
bEDVvQoP
gość
11 lat temu
a co, nie ma racji??? trzeba byc kretynem, zeby dac sie na to nabrac
gość
11 lat temu
chyba nie calkiem taka uczciwa
Najnowsze komentarze (814)
gość
11 lat temu
Pewnie ze jasne! Taka chodząca uczciwość! Hakiel zrobił z ciebie maszyne do zarabiania pieniędzy!
gość
11 lat temu
hańbę przyniosłaś wszystkim psychologom kto ci dał dyplom a może za ile kupiłaś
gość
11 lat temu
Cichopek powiedz lepiej wszystkim kto za ciebie pracę pisał ty i uczciwa to dwa przeciwne bieguny.Nie przeginaj bo twój mężuś miał za długi język i co nieco nam opowiedział o twojej uczciwości.Ty nie masz za grosz honoru
gość
11 lat temu
sorry ile się płaci za totka a ile za taką loterię?
gość
11 lat temu
A zmarchy od głupich min robią ci się jak Kożuchowskiej
gość
11 lat temu
Pani Nina Terentiew trzyma się niczego! To prostaczka która wypłynęła na Państwu Machulskich
gość
11 lat temu
Razem z mroczkiem do śmietnika!
gość
11 lat temu
w takiej sukni! To nawet nie możesz marzyć by wyglądać jak dawna dziewczyna twojego partnera! Tamta była ładna, zgrabna, i wyksztalcona a ty!! Złacz się z Ibiszem!
bEDVvQoH
gość
11 lat temu
ty reklamujesz i ty odpowiadasz!
gość
11 lat temu
kto jest uczciwy w mediach? glupoty gadac to ty możesz Kaśka! nie wkurzaj ludzi uczciwych bo ci daleko do nich, bierzesz reklame i nic o kantach w niej nie wiesz ?
gość
11 lat temu
Ty bezczelna dziewucho nie wiesz co to słowo znaczy dla własnego zysku /żyjesz z naszego abonamentu jak księżniczka/oszukałaś w pełni świadomie biednych ludzi.Dla nas to ty jesteś z***m
gość
11 lat temu
TY MAŁPO I UCZCIWA WYNOŚ SIĘ Z TELEWIZJI MY NIE BĘDZIEMY WIĘCEJ NA CIEBIE PŁACIĆ ABONAMENTU
gość
11 lat temu
Cichopek jeżeli faktycznie studiowałaś psychologie to jest jeszcze etyka ale pewnie na te zajęcia nie chodziłaś bo musiałaś w tym czasie oszukiwać naiwnych ludzi.
gość
11 lat temu
Cichopek ty nie wiesz co to słowo znaczy czytałaś regulamin i z pełną premedytacją dla własnego zysku oszukiwałaś biednych ludzi.Zejdź nam s**o z oczu idź do pracy za 1.200zł to będziesz wiedziała wartość tych SMS z czego mamy żyć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVvQpA
bEDVvQpB
bEDVvQpC
bEDVvQpD
bEDVvQpE
bEDVvQpj