Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Platforma jest taka nieruchawa. Żądam konkretów"

372
Podziel się:

Kolejny muzyk, który cztery lata temu popierał PO, ma wątpliwości.

"Platforma jest taka nieruchawa. Żądam konkretów"
bEDVJjmJ

W sobotę pisaliśmy o ostrej reakcji marszałka Sejmu, Stefana Niesiołowskiego, na niepochlebne opinie Marcina Mellera o Platformie Obywatelskiej. Redaktor naczelny Playboya, który cztery lata temu popierał PO, teraz zmienił zdanie, o czym dosadnie poinformował opinię publiczną.

Równie rozczarowany poczynaniami Platformy jest również muzyk Tomek Lipiński, lider zespołów Brygada Kryzys i Tilt, który w poprzedniej kampanii także popierał formację Donalda Tuska. Na wiecu poparcia śpiewał "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie". Teraz żąda od PO konkretnego działania.

Tak było i tego nie żałuję. Zrobiłbym to samo, bo rządy PiS były czymś, czego nie chciałbym jeszcze raz przeżywać, a PO była jedyną siłą, która mogła zatrzymać Kaczyńskiego - mówi Lipiński w wywiadzie dla Rzeczpospolitej. Tym razem żądam konkretów, sam strach na mnie nie zadziała. Problem z PO nie polega na tym, że ona jest konserwatywna, tylko taka nieruchawa. Okazała się zbyt mało dynamiczna i pragmatyczna.

bEDVJjmL

Lipiński nie wyklucza wzięcia udziału w wyborach. Kazik dał już sobie spokój... Przypomnijmy: "NIE PÓJDĘ WIĘCEJ NA WYBORY!"

Czy zdanie artystów i celebrytów na temat polityki jest dla Was w ogóle istotne?

bEDVJjnm
KOMENTARZE
(372)
gość
11 lat temu
Musisz zagęścić stolca suszonymi jagodami. Wydal go, następnie włóż go sobie przez ucho do pustej łepetyny. PALANCIE!
gość
11 lat temu
a co takiego zrobił ten PiS, ze Lipiński tak się boi? Czy trzy lata nie wystarczą inteligentnemu bądź co bądź człowiekowi, żeby ochłonąć, przemyśleć swoje postępowanie, uruchomić myślenie? Co to znaczy że chce konkretów? Że PO znów obieca tyle, że wypunktuje czego nie zrobi, a obieca? Przewcież to już było! Przy całym moim krytycyzmie w stosunku do PiS nie jestem w stanie zrozumieć, jak może inteligentny człowiek tak bardzo dać się wkręcić, by popierać PO tylko dlatego, żeby Kacvzor nie rządził... Kiedyś Lipiński był liderem zespołu o nazwie "Brygada Kryzys". Mam wrażenie, że 3 lata temu pan Tomek przyczynił się do reaktywacji w nowym wydaniu tego zespołu! Dziś Brygada Kryzys = koalicja PO i PSL popierana przez KRYZYSOWE media, tzw. autorytety i niestety jak widzę nadal Tomka Lipińskiego...
marek_pl07
11 lat temu
s**m na to rzadka kupa...
bEDVJjnn
gość
11 lat temu
proponuję wrócić do rządów kaczora... ale był ubaw, godpodarka aż huczała od rozwoju. Weźmy poprawkę, ze Kaczorowi od czasu premierowania jeszcze bardziej odwaliło pod deklem, więc może być o wiele ciekawiej, dług zniknie w mngnieniu oka
gość
11 lat temu
Oczywiscie,że tylko PIS!!!.Oszołomom już dziękujemy,PO nie zdało egzaminu,najwiecej pieniędzy wydają na propagandę.A pani Pitera wciąż liczy,ile wydano 6 czy 8 zł na tego dorsza.Ot i całe PO.
Najnowsze komentarze (372)
sty14 Oj J...
9 lat temu
sty14 Oj Justyś Ty rf3wniez byłas slodka ,grzeczna , slnzica i kochana ale rzeczywiscie jesli chodziło o przeproszenie kogos to uparciuch był z Ciebie straszny.A Niki -cf3ż to dziecko jest pod kazdym względem cudowne i bardzo, bardzo madre.
TCgA65 , [url...
10 lat temu
TCgA65 , [url= [link=
35KodP torxk...
10 lat temu
35KodP <a href="
Nie chciałbym...
10 lat temu
Nie chciałbym komentować p. Senyszyn. Zdążyła już beowim wielokrotnie sprzedawać brednie.Zwrf3cę twoją uwagę na kilka faktf3w: - L. Kaczyński nie był uznawany powszechnie za miernego polityka. Miał on duże i stale wzrastające szanse na ponowny wybf3r w nadchodzących wyborach. To, że obf3z promoskiewski szkalował jego osobę i jego politykę wcale nie dziwi. W końcu trudno spodziewać się po kimś, kto najchętniej wycierałby kurze na Kremlu, entuzjazmu do osoby żłdającej od tegoż Kremla respektowania praw innych państw do suwerenności.- Senyszyn oczywiście kłamie, jak w wielu innych wypowiedziach, że Lech Kaczyński był politykiem niesamodzielnym. Wręcz przeciwnie: nikt nie kazał mu podjęcia się zorganizowania i realizacji akcji ratowania honoru demokratycznej Europy wobec agresji Kremla na Gruzję. Wyglądałoby na to, że tę niesamodzielność należałoby raczej zarzucić innym głowom państw, ktf3re brały udział w wiecu w Tbilisi. Rf3wnież postawa Lecha Kaczyńskiego, ktf3ry jasno zakomunikował naciskającym na niego politykom (Merkel, Sarkozy i inni), że TL podpisze po przeprowadzeniu referendum w Irlandii też jest dowodem jego dużej samodzielności.- Senyszyn wydaje się mieć problemy z logicznym myśleniem, kiedy stwierdza, że LK był patriotą twierdząc jednocześnie, że kierował się przede wszystkim interesami partii swojego brata. W tak zwanym międzyczasie o patriotyzmie LK mf3wią już nawet jego najbardziej zatwardziali przeciwnicy i wrogowie. Sęk w tym, że nie da się być patriotą kierując się interesami jakiejś partii (choćby była ona partią kolejnego znienawidzonego przez postkomusze nasienia brata) chyba, że partia ta kieruje się patriotyzmem, tak jak w gruncie rzeczy jest w wypadku PiSu. Ze to p. Senyszyn nie mieści się w jej mało mądrej głowie wcale mnie mie dziwi. W końcu jest w SLD, a tam raczehj nikt się patriotyzmem nie kieruje. Raczej ukierunkowany internacjonalizm pozostaje
3KG6IR , [url...
10 lat temu
3KG6IR , [url= [link=
BpGoQf hytnq...
10 lat temu
BpGoQf <a href="
eK1NsM , [url...
10 lat temu
eK1NsM , [url= [link=
8mwdQn hqpqo...
10 lat temu
8mwdQn <a href="
bEDVJjnf
So much info ...
10 lat temu
So much info in so few words. Toltosy could learn a lot.
I feel satisf...
10 lat temu
I feel satisfied after rieandg that one.
You've impres...
10 lat temu
You've impressed us all with that psoitng!
This could no...
10 lat temu
This could not posislby have been more helpful!
MfBKwX , [url...
10 lat temu
MfBKwX , [url= [link=
5J2Dw3 gfrdv...
10 lat temu
5J2Dw3 <a href="
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVJjnY
bEDVJjnZ
bEDVJjoa
bEDVJjob
bEDVJjoc
bEDVJjnH