Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel Craig JAKO KOBIETA! (WIDEO)

118
Podziel się

Promuje równouprawnienie płci.

Daniel Craig JAKO KOBIETA! (WIDEO)
bDfQReet

Daniel Craig jest uważany za jednego z najbardziej męskich aktorów na świecie. Właśnie dlatego to jemu powierzono rolę agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda. Dlatego zapewne jego wizerunek brutalnego macho o romantycznym sercu nie ucierpi po wyemitowaniu spotów reklamujących nową akcję społeczną. Aktor zgodził się na promowanie kampanii Equals, czyli równi, i wystąpił w reklamie telewizyjnej.

Gwiazdor pojawia się na czarnym tle z bardzo zatroskaną miną. W tle słyszymy głos Judi Dench, jego koleżanki z planu filmów o agencie, która wylicza dowody na dyskryminację kobiet w życiu społecznym, politycznym i zawodowym.

Kobiety są odpowiedzialne za 2/3 pracy wykonanej na całym świecie, ale zarabiają jedynie 10% łącznych światowych zysków i są właścicielkami jedynie 1% nieruchomości - grzmi Dench.

bDfQReev

W jednej ze scen Craig schodzi sprzed kamery i wraca w przebraniu kobiety, a aktorka nadal przytacza kolejne przykłady nierównego traktowania kobiet i mężczyzn. Jak myślicie, czy ta kampania będzie skuteczna?

bDfQReeW
KOMENTARZE
(118)
gość
10 lat temu
przystojna z niego kobieta
gość
10 lat temu
FAJNY GOSCIU ALE W TYM PRZEBRANIU FATALNIE
gość
10 lat temu
M zadaje właściwe pytania. Spójrzcie tylko - ta sama osoba, przebrana w inne fatałaszki i od razu jakbyśmy patrzyli na innego człowieka. Od razu słabszego i mniej godnego zaufania. Bardzo dobra kampania.
bDfQReeX
gość
10 lat temu
ALE FAJNIE :D
gość
10 lat temu
Brawo! Szacunek za popieranie kampanii!
Najnowsze komentarze (118)
7P95Se , [url...
9 lat temu
7P95Se , [url= [link=
Pan Panie Jac...
9 lat temu
Pan Panie Jacku prawdę rzecze, gdzie wzssycy są. GDZIE ONI SĄ, Ci bojownicy o naszą i waszą sprawę. Nic tylko cisza i wiatr i mrf3z i 80% L4 zostałoZa czy przeciw: 4 0
IcLBR7 jinkl...
9 lat temu
IcLBR7 <a href="
upK1bl , [url...
9 lat temu
upK1bl , [url= [link=
G31zBI nbxlk...
9 lat temu
G31zBI <a href="
Die Skrif is ...
9 lat temu
Die Skrif is God se woord en nie die van mense! Laat die Skrif (Jesus self) ons verander en nie ons die Skrif om ons eie dakwhese te regverdig nie. God vra dat ons Hom in Gees en in waarheid sal aanbid. Die Gees moet in meer mense se lewens oorneem sodat die waarheid sal oorkom. Dit is waarvoor ons moet bid! Dankie dat stemme nog opgaan om die waarheid te verkondig!
Hej Kamil Gr...
9 lat temu
Hej Kamil Gratulacje ode mnie też masz pozytywny knteomarz Zgadzam się z Wojtkiem blog wygląda znakomicie Pozdrawiam
gość
9 lat temu
tak powinni hodzić męrzczyżni ja noszędamskie ciuhy som okej zdiencie jest fajne
bDfQReeP
gośćggghg
10 lat temu
wyglada jak Lynette z gotowych na wszystko
gość
10 lat temu
wyglada jak linett scavo z gotowych na wszystko ;p
n.
10 lat temu
super : D
gość
10 lat temu
z*******a reklama i Craig fantastyczny
gość
10 lat temu
ale jaki wy chcecie skutek? że facetom się glupio zrobi i oddadzą kobietom te nieruchomości? ja jakoś nie zauważam żeby ktoś zabranial kobietom inwestowania czy prowadzenia biznesu, jak któraś chce to to robi, jak nie chce, to nie... ja np nie bardzo chcę. moglabym i pewnie to zrobię, ale gdybym miala sensownego męża który się tym zajmie, to z radością robilabym inne rzeczy.
gość
10 lat temu
Świetna kampania, ale 90% i tak jedyne co z tego 'wyniesie' to...bond w kiecce! ha! założę się, że te pozostałe 10% to tylko kobiety
...
Następna strona
bDfQRefr