Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kalendarze Oli i Ani pękają w szwach"

364
Podziel się:

Finalistki "Top model" radzą sobie świetnie. A Papierska? "Robi wszystko, aby wykorzystać swoje pięć minut sławy".

"Kalendarze Oli i Ani pękają w szwach"
bEDPrsHV

Finalistki pierwszej polskiej edycji _**Top Model. Zostań modelką**_ nie mogę narzekać na brak propozycji zawodowych. Ola Kuligowska i Anna Piszczałka, które zajęły drugie i trzecie miejsca, jak na razie radzą sobie znacznie lepiej niż zwyciężczyni show, Paulina Papierska.

_**Kalendarze Oli i Ani pękają w szwach**_ - mówi źródło cytowane przez tygodnik Gwiazdy. Do końca czerwca mają już zarezerwowane niemal wszystkie terminy. Papierska owszem, ma na koncie kilka sesji zdjęciowych, ale do Kuligowskiej i Piszczałki jeszcze jej daleko.

bEDPrsHX

Faktycznie, dziewczyny radzą sobie bardzo dobrze. Zapewne jest to zasługa tego, iż "schudły tak, że sukienki przez nie przelatują"...

Obie dziewczyny na modelingu zarabiają już całkiem nieźle. Wprawdzie stawki, jakie otrzymują za pokaz, dalekie są od zarobków top modelek, jednak jak na polskie warunki stanowią całkiem przyzwoity wynik.

Za jeden pokaz Ola i Ania zarabiają średnio tysiąc złotych plus 200 złotych dla agencji - mówi informator tabloidu. Ich mniej popularne koleżanki po fachu zazwyczaj za pojawienie się na wybiegu dostają około 700 złotych, z czego muszą jeszcze zapłacić agencji za pośrednictwo.

Paulina Papierska nie może na razie pochwalić się żadnym większym sukcesem. Zdaje sobie sprawę, że ma przed sobą wiele możliwości, dlatego robi wszystko, aby wykorzystać swoje pięć minut sławy - mówi tabloidowi koleżanka Pauliny.

bEDPrsId

Zwyciężczyni programu po opanowaniu podstaw angielskiego pojechała do Mediolanu, gdzie wzięła udział w castinach dla jednej z japońskich agencji. Na razie nie wiadomo, z jakim skutkiem.

bEDPrsIy
KOMENTARZE
(364)
gość
11 lat temu
chude jak śmierć
gość
11 lat temu
na zdjeciach są 2 rózne osoby ?! one są identyczne!! O.o
gość
11 lat temu
A Papierska w centrach handlowych robi chałtury! Jutro jako "mega gwiazda" zaszczyci swą obecnością w Rybniku - jaka modelka takie zlecenia:)
bEDPrsIz
gość
11 lat temu
są WYSOKIE a więc spełniają podstawowy warunek do bycia modelka,dlaczego w ogóle dopuszczono do programu dziewczynę która sie nie nadaje ?(i to nie jej wina)
gość
11 lat temu
obie bez wyrazu,klasy i urody,,po prostu agresywna promocja
Najnowsze komentarze (364)
gość
10 lat temu
Paulina to nie modelka.... ludzi chyba na litosc wziela :/
gość
10 lat temu
nie nie te same !!! Ola jest ładniejsza i to o wiele!!!
gość
10 lat temu
tu w ogole zaszla jakas pomylka kto je na wybieg wypuscil z takimi twarzami......
gość
10 lat temu
Ola jest super
gość
10 lat temu
Paulina nic nie osiągnie nawet za 10 lat !!!!!!
gość
10 lat temu
Pewnie oni bo ja bym na pewno nie zaglosowal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Moze jej rodzinka !!!!!! hahahaha ;D
gość
10 lat temu
W finale głosowali widzowie to dlaczego Paulina zwyciężyła skoro wszyscy uważają że ona nie powinna wygrać ?
bEDPrsIr
gość
10 lat temu
Ania ładniejsza !!!!!!!!!! I to ona powinna wygrac !!!! Dla mnie i tak wygrala !!!!! Paulina to niech sie schowa bo sie skompromitowala tym ze poszla do programu !!!!
Ma
10 lat temu
dajcie już spokój tej Paulinie, była z nich najładniejsza , przestańcie ludzi tak oczerniać. ;)
gość
10 lat temu
Niewiele osób rozumie, że modelka nie ma być ładna, tylko ciekawa i fotogeniczna. Ma mieć interesującą urodę. Ładnych dziewczyn jest pełno, ale prawie żadna z nich nie nadaje się na modelkę
gość
10 lat temu
Sa identyczne, Jak dla mnie niczym sie nie wyróżniają. take zwykle szare
gość
10 lat temu
Aniu jak zwykle piękna jakoś nie mogę cię znalez cię to ty mnie znadz ! :) albo podaj mi swoją poczte to ci napisze
gość
10 lat temu
Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat Mają brzydkie nochale - Wszystko na ten temat
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPrsJk
bEDPrsJl
bEDPrsJm
bEDPrsJn
bEDPrsJo
bEDPrsIT