Niedziela 13.03.2011 00:00

Jagielski do uczestnika: "Pójdziesz w alkohol lub narkotyki"

Bitwa na głosy Wojtek Jagielski Halina Mlynkova

Jagielski do uczestnika: "Pójdziesz w alkohol lub narkotyki"Agencja FORUM

Mamy za sobą już drugi odcinek Bitwy na głosy, w którym zwyciężyła grupa Haliny Mlynkovej. Podopieczni byłej wokalistki Brathanków wykonali utwór Shakiry Waka waka i zostali bardzo wysoko ocenieni przez sędziów. Czy Waszym zdaniem wygrali zasłużenie?

Na castingach Mlynkova bardzo przejmowała się emocjami debiutantów i w swojej trosce o nich wypadła znacznie bardziej przekonująco niż Urbańska. Cugowski bez popisów i w profesjonalny sposób przeprowadził swój casting. Podobnie bracia Golcowie i Miecznikowski nie cudowali jak Wiśnia. Tym razem oszczędzono nam ustawek z przypadkowo spotkanymi na ulicy talentami wokalnymi.

Jury chyba wzięło sobie krytykę do serca, gdyż tym razem Szapołowska powiedziała nawet kilka zdań. Szkoda, że głównie domagała się kwiatów od Cugowskiego, a o śpiewających mówiła niewiele. Węgorzewska rozgadała się tylko raz i zapewne pouczony przez producentów Urbański próbował ją uciszyć. Natomiast Jagielski popisał się zdolnością przewidywania przyszłości i do wokalisty z grupy Miecznikowskiego zwrócił się ze słowami: Pójdziesz w alkohol lub narkotyki, albo zostaniesz kimś w stylu Franka Sinatry. Rozumiemy, że Jagielski ma być tym "ostrym" w jury. Słabo mu to wychodzi...

Wokalnie drugi odcinek prezentował się na znacznie wyższym poziomie. Pewnie dlatego, że grupom przewodzili prawdziwi piosenkarze i piosenkarka, a nie celebryci - co zresztą potwierdziło się także w przypadku Urszuli Dudziak.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (445)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 445
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 13.03.2011 02:24
i fajnie bo super zaspiewali!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 13.03.2011 02:29
oj Pudel, i tutaj niestety obrazasz Urszule Dudziak, bo nie wiem, czy jej zespol nie wypadl ogolnie najlepiej w pierwszej rozgrywce wszystkich zespolow.....
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 13.03.2011 02:31
BEZSENS!!! MANSON NA PREZYDENTA!!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 13.03.2011 02:31
czy tylko ja czuje zażenowanie oglądając te wszystkie bitwy na głosy i inne x factory?
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2011 02:38
czy tylko ja czuje zażenowanie oglądając te wszystkie bitwy na głosy i inne x factory?
Tak. Tylko Ty.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 445