Trwa ładowanie...
Przejdź na

To on zerwał z Dodą?! "MIAŁ DOŚĆ"

1724
Podziel się:

"To stało się w niedzielę wieczorem" - mówi znajomy Nergala.

To on zerwał z Dodą?! "MIAŁ DOŚĆ"

Wygląda na to, że plotki o zakończeniu związku Dody i Nergala doczekały się jednak potwierdzenia. Zdaniem znajomych muzyka, to on był stroną, która podjęła decyzję o rozstaniu.

To stało się w niedzielę wieczorem - potwierdza w rozmowie z Faktem osoba z bliskiego otoczenia Nergala. _**Adam miał dość tego związku, więc postanowił go zakończyć.**_

To chyba nie mogło być aż tak proste. Przecież jeszcze niedawno rozczulał się nad Dodą na swojej stronie internetoweji publicznie okazywał jej miłość i przywiązanie.

Wprawdzie chłodna wypowiedź piosenkarkiudzielona niedawno dziennikarzowi tabloidu, nie nastrajała zbyt optymistycznie trudno uwierzyć, że po tylu miłosnych wyznaniach, zadeklarowanych w tabloidach, rozstanie przyszło im z taką łatwością. No, chyba że już od dawna byli ze sobą bardziej PR-owo niż z miłości.

Dziennikarzowi Faktu nie udało się dodzwonić do Nergala, by potwierdzić najnowsze wieści. Jedyną osobą, którą udało się namowić na udzielenie komentarza był menedżer Dody, ale jego wypowiedź niewiele wnosi.

Nie komentuję życia prywatnego Dody i ona również nie zamierza niczego komentować - oświadczył Jarosław Burdek.

Cóż, gdyby byli razem, chyba by o tym powiedziała. Tymczasem Dorota szykuje się do wyjazdu na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście bez Adama.

KOMENTARZE
(1724)
gość
11 lat temu
dzięki niej zdobył szpik,a teraz ją zostawił. Frajer i cwaniak!
gość
11 lat temu
Typowo :D
gość
11 lat temu
jego choroba to był egzamin prawdziwego charakteru i uczuc pustej Dody
gość
11 lat temu
PAMIETACIE FILM TESTOSTERON? TAM TEZ PEWNEJ*gwiazdce* BYLO POTRZEBNE WYDARZENIE ABY PROMOWAC NOWA PLYTE. CALA TA MILOSC DODY TO NIC WIECEJ JAK SZUM WOKOL NIEJ,PRZYGASAJACEJ GWIAZDKI. BEZ MAJKI DUZO JUZ NIE MOZE,BO CO? ILE MOZNA SWIECIC GOLYM TYLKIEM I NASLADOWAC LADY GAGE? POTZREBOWALA ABY SIE WYBIELIC ABY UDAWAC MILOSC DO CHOREGO ABY POKAZAC SIE JAKA JEST MILOSIERNA... TERAZ POMYSLCIE DO CZEGO JEST ZDOLNA DODZIA,KOSZTEM KOGOS CHCE SIE PROMOWAC.wSPOLCZUJE MAJCE,ZE WYTRZYMALA Z NIA TAK DLUGO.
gość
11 lat temu
to po co asie zwiazala z jakis tarzanem??
Najnowsze komentarze (1724)
USA
10 lat temu
Ir9iUb <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
oni są żałośni żal mi ich;(
gość
11 lat temu
Szkoda mi ;(
gość
11 lat temu
ona ratuje mu życie , a on z niom zrywa ? to chamstwo
Justyna.........
11 lat temu
NERGAL jesteś boski:*:*:*:*:*
gość
11 lat temu
I dobrze.. Też bym miał jej dość xD
gość
11 lat temu
Kicz przez nią przemawia
gość
11 lat temu
Lansiara z niej i tyle!!!
gość
11 lat temu
myślę, że to ściema nie zostawiłby jej po tym co dla niego zrobiła. Może przeszkadzało mu że jest bardziej sławna od niego?
gość
11 lat temu
Gdyby nie Doda to nie słyszałabym o Nergalu
gość
11 lat temu
tyle dla Niego zrobiła, a On tak bezszczelnie Ją zostawił.. Co już jej nie potrzebuje.. He kochał ją kiedy umierał a teraz to już pocałuj mnie w d***.. Co za k****n.. Zero wdzięczności.. I do tego jaki tchórz, kończyć przez telefon.. he Zero szacunku!! Doda bardzo Ci współczjuje.. Trzymaj się, kiedyś uda Ci się trafić na tą jedyną miłość a nie na kolejnego Palanta!!
gość
11 lat temu
jakie dzieki niej . to ona wiocha beznadziejna się promowala na jego chorobie a szpik nie ona mu zalatwila. Ludzie co wy piszecie
gość
11 lat temu
super facet. Wreszcie pójdzie w zapomnienie taka wyuzdana dz..... bo wcale do niego nie pasuje. W*n z kraju bezguście i beztalencie ......
Prima Aprilis
11 lat temu
a ja mysle, ze to prowokacja. 1 kwietnia blisko...pomyslcie o tym
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie