Durczok pozywa Ziemkiewicza! Za "urżniętego"

531
Podziel się

"Zamierza pod przysięgą upierać się w sądzie, że jego zachowanie przed kamerą wynikało z przeciążenia goleni prawej albo egzotycznej grypy..."

Durczok pozywa Ziemkiewicza! Za "urżniętego"

W dziewiątym numerze Galicyjskiego Tygodnika Informacyjnego TEMI ukazał się felieton Rafała Ziemkiewicza pod tytułem Kto pije i płaci. W artykule dziennikarz stwierdził m.in., że Kamil Durczok prowadził program telewizyjny Fakty po Faktach będąc pod wpływem alkoholu. Prowadzący wiadomości dla TVN postanowił domagać się swoich praw w sądzie i pozwać Ziemkiewicza. Jak podaje Gazeta Wyborcza, adwokat Durczoka przysłał już do redakcji pismo w tej sprawie.

W odpowiedzi na atak Durczoka Ziemkiewicz udostępnił felieton, który tak zdenerwował gwiazdę TVN-u. Oto dwa najmocniejsze fragmenty tekstu. Mając w pamięci filmik z podejrzanie zachowującym się prezenterem oceńcie sami, czy rzeczywiście przesadził:

No, ale kiedy na wizji pojawił się urżnięty Kamil Durczok - cisza. Ani słowa komentarza. Filmik z występem dziwnie rozradowanego i bełkoczącego prezentera umieścił ktoś w Internecie, skąd zaraz został usunięty na żądanie TVN, by, jak to zwykle w takich sytuacjach, pojawić się na nowo w dziesiątkach innych miejsc. Ale w branżowych mediach, na konkurencyjnych kanałach, w prasie - absolutna cisza.

Ale Durczokowi najwyraźniej zabrakło tego kogoś, kto by powiedział - nie, nie nadajesz się na antenę. I dlatego jest to kompromitacja nie tyle jego samego, co stacji, która go w tym stanie dopuściła do prowadzenia programu. Być może nie reagowanie na stan prowadzącego było zemstą współpracowników poniżanych kiedyś za "up... stół", tak czy owak, na pewno jest to dowód, że w stacji źle się dzieje.

W komentarzu dla Wyborczej Ziemkiewicz nie spuścił z tonu i nadal podtrzymuje swoją wersję o "urżniętym" Kamilu na wizji:

Kamil Durczok już przez sam fakt straszenia mnie pozwem zyskał niewątpliwie na poważaniu; a jeśli jeszcze zamierza pod przysięgą upierać się w sądzie, że jego zachowanie przed kamerą wynikało z przeciążenia goleni prawej albo egzotycznej grypy, to bardzo też zyska na wiarygodności - powiedział dziennikarz.

Durczok nie chciał tego komentować...

KOMENTARZE
(531)
gość
9 lat temu
To naprawdę żenada występować w telewizji na wizji pod wpływem alkoholu. Durczok w*n
gość
9 lat temu
Prawda boli ale zeby odrazu sad
gość
9 lat temu
Ma rację. Urżnięty to co innego niż "mam chorobę filipińską"
gość
9 lat temu
Ziemkiewicz ma 100% racji
gość
9 lat temu
Palikota za enigmatyczne "lubię rozmowy po kielichu"na temat tego ,rzeczonego programu- Durczok też pozwie?Ośmiesza się;jeśli..to jeszcze możliwe w jego sytuacji..
Najnowsze komentarze (531)
antyfanka tef...
9 lat temu
A ja bardzo polubiłam Ziema po jego książce, bardzo szczerej i prawdziwej dot. Polski i Polaków przez wieki a konkretnie brutalnej prawdy o nas Za to Durczoka bufoniastego i nadętego, sztywnego nie znoszę Wogóle faktów nie oglądam, nie dam się zmanipulować przez TEFAŁEN !!! Przeż to (tvn) wytwór pełowców (pewnie tez komunistów)i podlizujących im się dziannnikarzyków nadętych i poważnych Sztuczny wytwór telewizji
gość
9 lat temu
jak ja tego spaślaka z twn-u nie cierpie, ale co z tego, że był urżnięty, twn narzuca zdanie bezmózgim Polakom go oglądającym, więc nawet jakby się druczok zhaftował to też byłoby ok, bo on może. A sprawa w sądzie absolutnie do wygrania bo nie ma wolnych od korupcji sądów w RP.
gość
9 lat temu
Ziemkiewicz rulez!
gość-Antysalo...
9 lat temu
Salon michniko-walterowcow udaje się do sądu kolejny raz.Mają" swoich" ludzi wszędzie:i w policji i w urzędzie,w sądzie,szpitalu,kiosku z gazetami,w całym świetnym Rządzie i w Kancelarii Pana Komorowskiego w całości.
gość
9 lat temu
Durczok nie rób z siebie błazna byłeś urżnięty albo chory na filipińską chorobę.
yoda98
9 lat temu
a stołu wyczyścić nie ma kto...
gość
9 lat temu
Widziałam ten filmik. Kamil nie bełkotal, nie kiwał się. Był rozlużniony, wesoły. Kamil nie daj się.
gość
9 lat temu
widać było, że był pijany. Zanim więc wystąpił w pracy na wizji powinien się zastanowić. Jego wystąpienie w TV widziały setki albo miliony ludzi. Pozwanie do sądu za prawdę? To chyba jakieś kpiny. Pije i pokazuje się publicznie i ma pretensję, że ludzie go widzą. Ohyda . Co za kraj. Czekam na wyrok i uzasadnienie. Oczekuję jednego. Jeśli mówimy o krzywdzie Durczok sam ją sobie wyrządził występując pijany w telewizji.
gość
9 lat temu
Ten Ziemkiewicz to dopiero zazdrosna m***a
donald
9 lat temu
po co rżniesz głupa durczok? Ziemkiewicz to super gość wygra sprawę bo to prawda.
durszlak
9 lat temu
Durszlak nachlałeś się to teraz siedź spokojnie. P***c.
gość
9 lat temu
Gdyby to był zwykły śmiertelnik - to następnego dnia już do pracy nie miałby po co przychodzić . świętym krowom wszystko wolno !!!
gość
9 lat temu
nie jest chamski tylko wali prawdą po oczach, co niektórych uwiera hehe
gość
9 lat temu
Ziemkiewicz prawde napisal, wiec nie wiem o co sie wzburza Durczok, niech sie zastanowi na drugi raz
...
Następna strona