Trwa ładowanie...
Przejdź na

Torbicka wytrzyma związek na odległość?

769
Podziel się

Mąż musi się wyprowadzić.

Torbicka wytrzyma związek na odległość?
bEqjIrCd

Mąż Grażyny Torbickiej, ceniony kardiolog, został niedawno powołany do Rady Narodowego Centrum Nauki. Do tego grona liczącego dwudziestu czterech członków wybrano go spośród 500 specjalistów. To oczywiście wielki zaszczyt, więc dziennikarce nie pozostawało nic innego, jak tylko okazać radość. Problem w tym, że taka nobilitacja wiąże się z koniecznością przeprowadzki do Krakowa.

Ze względu na obowiązki zawodowe Torbicka nie może towarzyszyć mężowi. Wszystko wskazuje zatem na to, że ich małżeństwo przekształci się wkrótce w związek na odległość. Jak donosi tygodnik Świat i Ludzie, Adam Torbicki wynajął już mieszkanie w Krakowie. Do Warszawy przyjeżdża tylko na dyżury w Klinice Chorób Wewnętrznych Klatki Piersiowej.

Teraz najważniejsze są weekendy - mówi tabloidowi znajomy Torbickich. Wtedy są nierozłączni. W tygodniu dzwonią do siebie i zapewniają o swojej miłości. Dbają o nią, bo od lat łączy ich takie wspaniałe i wciąż żywe uczucie.

bEqjIrCf

Myślicie, że taka długa, przerywana na weekendy rozłąka może zaszkodzić małżeństwu z wieloletnim stażem, czy może wręcz przeciwnie?

bEqjIrCG
KOMENTARZE
(769)
gość
10 lat temu
nie zaszkodzi bo to dwójka dorosłych, mądrych ludzi.
gość
10 lat temu
fajna z nich para
gość
10 lat temu
jaka z nich piękna para
bEqjIrCH
Evvva
10 lat temu
oh jaki jad się sączy z twojej wypowiedzi a ty niby szczęsliwy idealny? zapewne masz super dyplomy świetną pracę żonkę piekną i 3kę dzieci i wydaje ci się że to jedyne słuszne szczęście. a właśnie pani Grażyna pokazuje że można być piekną i spełnioną kobietą niezależnie od wieku od przeciwności losu. Skąd wiesz dlaczego nie mają dzieci może nie mogą mieć i smutno im z tego powodu mimo to nie pokazują publicznie jak im źle i robia swoje. Pani Grażyna jest mimo swego wieku piękną kobeita w dodatku utalentowaną prezenterką wykształconą znającą biegle kilka języków, jej mąż uznanym specjalistą i co najważniejsze łaczy ich fajne uczucie są długo razem co w dobie komercjalizacji wszystkiego co się da jest rzadko spotykane.
gość
10 lat temu
Gratulacje Panie Profesorze :)
Najnowsze komentarze (769)
gość
8 lat temu
Pani Torbicka dopiero od niedawna pokazuje sie z mezem, kiedys tego nie robila , ciagle wyjezdzala prowadzic konferansjerke projektu Biesiadna Polska, czy Gala Biesiada Polskiej tam z Jerzym Gornym byla blisko , albo blizej
gość
10 lat temu
Są jak dwie wydmuszki ! A do tego , robią się za gwiazdy ! On wstrętny, z pekaesowskim wąsem-ona udaje "wiecznie " młodą dziewczynę ! co to za życie bez dzieci, żadnej przyszłości ...i z czego tak się cieszą te pustaki ?!
gość
10 lat temu
szkoda że potomstwa nigdy nie będą mieli chyba ktoś z nich ma problem lecz widać trwają razem to też ważne dzieci byłyby piękne z tej pary
gość
10 lat temu
niestety o egoiści ponieważ nawet przez myśl im nie przeszło żeby wychować dziecko nie musi być własne są adopcje widać szkoda im czasu i pieniędzy na taką istotę tak ją wszyscy wielbią lecz czy widzą jaką jest zakochaną w sobie egoistką po co jej te pieniądze będą jeśli dzieci nie mają tylko dalsza rodzina będze się szarpać o każdy cent jej cudne geny po matce już dalej nie pójdą a na prawdę szkoda kiedyś ją lubiłam ale kocha chyba tylko kasę
gość
10 lat temu
Ach ten wąsik !....komunistyczny ! obrzydliwy !!!!!!!!!!!!!!wyleniały fuj !
gość
10 lat temu
...myślę że pan doktor powinien NARESZCIE poderwać młodą laseczkę która urodzi mu potomka !!! Co to za małżeństwo bez dziecka ?! Panie doktorze, proszę się pospieszyć w tym temacie ...zegar tyka ...na pańską nie korzyść !
gość
10 lat temu
NO CHOCIAŻ NAPISZCIE, CZY NIE CHCĄ , CZY NIE MOGĄ MIEĆ DZIECI?
gość
10 lat temu
PUDEL - CIĄGLE NIE WIESZ CZEMU NIE MAJĄ DZIECI! PUDEL TY NIC NIE WIESZ
bEqjIrCz
gość
10 lat temu
pulmonolog, stupid pudel. Prof. Torbicki rzadzi,
gość
10 lat temu
bez przesady nie wyprowadza sie do nowej zelandi swoja droga maz lekarz nie musi sie martwic o zdrowie reszta spoleczenstwa musi sie męczyc z naszym NFZtem
gość
10 lat temu
jak ojciec i corka
gość
10 lat temu
a jak dla mnie,tworzą piękną, dojrzałą parę.
gość
10 lat temu
..............Polska mentalność.to się chyba nigdy nie zmieni...
gość
10 lat temu
wiecie co wszystkie te wpisy są do bani! kochają się i już!
...
Następna strona
bEqjIrDb