Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deląg żałuje, że mieszka w Polsce...

384
Podziel się:

Zazdrości kariery sławniejszemu bratu i... Alicji Bachledzie-Curuś.

Deląg żałuje, że mieszka w Polsce...

Dorota Deląg ma poważny problem, by zagrzać miejsca na jednej posadzie. Z wykształcenia aktorka coraz rzadziej pojawia się na ekranie. Bardziej znana jest z prowadzenia programów telewizyjnych, które nie najlepiej radziły sobie w rankingach oglądalności. Ciao Darwin spadło z anteny po dwóch sezonach, a produkcja Między kuchnią a salonem została zawieszona.

Siostra Pawła Deląga nadal jednak marzy o karierze aktorki. Jak mówią jej znajomi, pluje sobie w brodę, że nie wzięła nóg za pas i nie wyjechała z Polski, kiedy jeszcze mogła.

Gdyby była o 20 lat młodsza, na pewno wyjechałaby do Nowego Jorku robić karierę. Ale Dorotka mówi, że teraz jest już za późno. A kiedyś nie było takich możliwości – mówi w rozmowie z Takie jest życie jej koleżanka. Te słowa potwierdza jej przyjaciel. Mówi, że Deląg od dawna marzyła o karierze w filmie za Oceanem: Zawsze powtarza, że gdyby miała kilka lat mniej, to inaczej pokierowałaby swoim życiem zawodowym. Bardzo kibicuje Alicji Bachledzie-Curuś. Curuś jest tam, gdzie Dorota bardzo chciałaby być. W Hollywood, w fabryce gwiazd.

Jej brat radzi sobie w życiu zawodowym o wiele lepiej. Pomimo jej zapewnień, że taka sława, na jaką może liczyć Paweł, bardzo by jej przeszkadzała, to z chęcią grzeje się w jej blasku na oficjalnych bankietach przed fotoreporterami.

Paweł od ośmiu lat pracuje za granicą. Biegle włada trzema językami. Podróżuje po Europie i czerpie z życia pełnymi garściami. Dorota zawodowo nigdy mu nie dorówna, bo po pierwsze nie zna języków w takim stopniu, aby mogła grać poza Polską. A po drugie ciężko jest wszystko zaczynać od początku w tym wieku – mówi osoba z jej bliskiego otoczenia. Zawsze powtarza, że od 13 lat ciężko pracuje na własny rachunek i wszystko zawdzięcza tylko swojej pracy a nie Pawłowi. Zresztą to sławne nazwisko częściej jej przeszkadzało w karierze, niż pomagało. Teraz są takie czasy, że trzeba mieć talent, coś sobą reprezentować, mieć osobowość i być kimś.

Teraz naprawdę są takie czasy? Zabawne, w show-bzinesie obserwujemy całkowicie przeciwną tendencję.

Niby sława Pawła jej przeszkadza i ciąży. Mówi, że nie lubi tego zamieszania wokół jego osoby, ale na imprezy chętnie z nim wychodzi i pozuje z nim do zdjęć - mówi znajomy. Ona uważa, że Polska nie jest krajem wielkich możliwości. Jak się ma swoje 5 minut, to trzeba zapieprzać na wysokich obrotach od świtu do nocy. Twierdzi, że u nas trzeba mieć nieprawdopodobne pieniądze, żeby żyć na przeciętnym europejskim poziomie. Dorota kocha Polskę i chciałaby być tu szczęśliwa. Ale też zastanawia się, czy chce mieć dzieci w kraju, którym tak ciężko się żyje.

Jeżeli żyje się jej tu tak strasznie, to chyba rzeczywiście lepiej wyjechać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(384)
gość
13 lat temu
I NIE BEDZIESZ WIEDZIEC. I ZALUJ , ZE NIE WIESZ . ZA TO WIESZ GDZIE MUCHA GRALA. TO NA PEWNO WIESZ BIDULO.
gość
13 lat temu
nikt jej tu nie trzyma i tęsknić nie będzie niech się zbiera i wypad
gość
13 lat temu
gdyby babcia mial wasy to by byla dziadkiem... a ten delag loooooo matko patykiem bym go nie tknela. zeby wyjechac za granice trzeba miec jeszcze ladny tyl i talent delagowa nie ma nic
gość
13 lat temu
trafione w samo sedno.
gość
13 lat temu
to wyjedz kobieto, czy ktos cie przywiazal do stolka? a alicji to nie ma czego zazdroscic.....
Najnowsze komentarze (384)
kunoli
13 lat temu
tak, Polska to beznadziejny kraj. Trzeba miec plecy ,bo inaczej nic nie wskórasz. Polska zawiśc ,podłośc jest wszechobecna.jak tylko może być ci trochę lepiej, to zaraz z "miłoscią" podstawią ci nogę.Wystarczy popatrzeć niektórym w oczka i w nich ich "życzliwość".Jak tylko jest okazja należy spadać stąd.
gość
13 lat temu
Pusta jak dno od beczki debilowate wodogłowie
gość
13 lat temu
kto ich trzyma niech spierdalają za granicę droga wolna tylko jest nikomu nie znaną chyba że będzie babcią klozetową
gość
13 lat temu
współczuję Deląg że jej stosunek trwa tylko 20 minut mam 60 lat i te 20 minut to u mnie jest dopiero wstęp ma słabych zawodników nie ma się czym chwalić
gość
13 lat temu
ale Pawel gra a ona nie.Gdyby nie on dawno sluch by o niej zaginal.
gość
13 lat temu
marność nad marnościami. brak słów za co niektórzy się mają. No cóż Bozia rozumu nie dała
gość
13 lat temu
NIESTETY - TO PRAWDA.
gość
13 lat temu
SZKOPUL W TYM, ZE NIE MA CIENIA CHARYZMY. O DREWNIANYM 'AKTORSTWIE' ROZPISYWAC SIE NIE WARTO.
gośćfr
13 lat temu
szkoda tylko, ze ono gra duzo lepiej niz on
gość
13 lat temu
Ma rację. Żyje się ciężko - fajna aktorka, ma w sobie coś pozytywnego:)
gość
13 lat temu
granice są otwarte...spróbować zawsze możesz niż narzekać na wspaniałą Polskę!
gość
13 lat temu
cóż, deląg jest podobna do brata, a dla kobiety to niestety nie jest komplement :P
`nka
13 lat temu
Bo trzeba wiedzieć gdzie i z kim!
gość
13 lat temu
nikt jej nie trzyma jak się nie podoba to wypad.......nie podoba mi sie
...
Następna strona