Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janiak idzie do szpitala

241
Podziel się

Uszkodził sobie kolano.

Janiak idzie do szpitala
bDeYidcl

Janiak żali się w dzisiejszym Fakcie, że nabawił się kontuzji kolana i to na dodatek w mało romantycznych okolicznościach. Piotr "Olivier" jest bardzo niezadowolony ze sposobu, w jaki uszkodził sobie nogę: Nie stało się to w trakcie uprawiania sportów, zabawy z synami albo choćby podczas klękania przed kobietą mojego życia - mówi rozczarowany.

Jak się okazuje kolano odmówiło mu posłuszeństwa podczas... przeprowadzania wywiadu. Janiak przykucnął tak niefortunnie, że uszkodził sobie łękotkę. Od tamtej pory musi poruszać się o kuli.

To starość - mówi 37-letni prezenter. W przyszłym tygodniu czeka mnie operacja łękotki w lewym kolanie Ból jest straszliwy. Na razie muszę rehabilitować to kolano, by było gotowe na operację. A zaraz dojdzie druga kula.

bDeYidcn
bDeYidcO
KOMENTARZE
(241)
gość
10 lat temu
Czy mozecie poprawic blad ortograficzny w waszym artykule??????????
gość
10 lat temu
Znam ten ból... Sama mam problemy z kolanem i miałam jedną operację, ale nadal od czasu do czasu coś szwankuje. Także życzę Janiakowi powodzenia w uporaniu się z problemem.
gość
10 lat temu
jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, kule nosi się pi przeciwnej stronie żeby odciążyć bolącą nogę
bDeYidcP
gość
10 lat temu
tak w ogóle w kolanie są łąkotki matoły
gość
10 lat temu
Dla psychicznie chorych chyba...
Najnowsze komentarze (241)
gość
10 lat temu
fajny facet,,,tylko pozazdrościć,,,szkoda kontuzja to poważna sprawa;;;;
gość
10 lat temu
łAkotka jak juz;// kule ma w dobrej rece tylko zle chodzi z nią xD tyle kasy ma a do dobrego fizjoterapeuty nie potrafi isc xD
gość
10 lat temu
A 27 marca prowadzil impreze w Pasażu grunwaldzkim we Wrocławiu. Strach bylo na niego patrzec, Myslalam, że lada chwila sie przewali albo spadnie z wybiegu.
gość
10 lat temu
JAKI ON OBLEŻNY
gość
10 lat temu
P***C NA SZNURKU
gość
10 lat temu
fuj jaki on wstretny
gość
10 lat temu
Tylko łękotka łeee ja miałam zerwane więzadło uszkodzoną łękotkę i rzepkę, i to był ból.... Ale nie no gwiazdki lubią robić z siebie ofiary ... ;/
gość
10 lat temu
Rzeczywiście we wszelkich wykazach terminów anatomicznych, także w słownikach medycznych występuje "łąkotka", ale w piśmiennictwie niemedycznym i znacznie rzadziej medycznym także "łękotka". Moim zdaniem formy te są równoprawne, choć "łękotka" wydaje mi się nazwą nieco bardziej potoczną (może lepiej: pospolitą). Słowo jest w obu odmianach zdrobnieniem wyrazów "łęk", "łąk", "łękoć", "łąkoć" - 'łącząca krzywizna łukowata' ("łączyć" i "łuk" też mają z tymi wyrazami związek etymologiczny, tak jak "łąka"). Ponadto "łękotka" bardziej kojarzy się z elementem herbu (szlacheckiego, np. Awdaniec, Dębno) w kształcie litery W albo z wężykowatym haftem niż z półksiężycowatą chrząstką stawu kolanowego. Dlatego chrząstkę tę lepiej nazywać "łąkotką". Bez względu na to, którą formę wybierzemy, w danym tekście należy ją stosować konsekwentnie: albo tylko "łąkotkę" (zalecane), albo tylko "łękotkę". Notabene niektórzy błędnie sądzą, że "łąkotka" lub "łękotka" to nazwa rzepki albo więzadła stawu kolanowego.
bDeYidcH
gość
10 lat temu
Dla wszystkich Mądrali: obie formy "łąkotka i łękotka", są poprawne. Chyba tak mocno jej nie uszkodził, skoro może chodzić. Ja po uszkodzeniu mojej łąkotki byłam operowana od razu... Ból był nie do zniesienia, a chodzeniu nie było mowy. Nawet o kulach.
gość
10 lat temu
dobrze trzyma kule... zawsze powinno się trzymać kule po przeciwnej str. chorej nogi aby podczas poruszania się odciążyć nogę i ciężar ciała przenieść na druga stronę... jak się nie znasz to sie nie wypowiadaj...
gość
10 lat temu
guliwer fajniak
oblech
10 lat temu
I ta ręka w kieszeni..czy ona mu tam przyrosła? Okropnie to wygląda..bleee
gość
10 lat temu
Łąkotkę...........
gość
10 lat temu
tylko mu garba brakuje..hmmm
...
Następna strona
bDeYiddj