Trwa ładowanie...
Przejdź na

Britney jest NA GRANICY ZAŁAMANIA NERWOWEGO!

257
Podziel się

"Zachowuje się jak zombie. Jeszcze kilka miesięcy temu była na silnych lekach psychotropowych."

Britney jest NA GRANICY ZAŁAMANIA NERWOWEGO!
bDYRbDvp

Britney Spears wydała właśnie swój najnowszy album. Jego promocja, poza teledyskami, ograniczyła się do kilku wywiadów prasowych i występów telewizyjnych. Jak dowiedział się brytyjski The Sun, piosenkarka nie może sobie pozwolić na bardziej intensywną trasę promocyjną. Jej współpracownicy boją się, że nie poradzi sobie z presją i ponownie załamie się nerwowo. Dowodem, że nie poradziła sobie jeszcze z przeszłością jest fakt, że jest nadal sądowo ubezwłasnowolniona. Wszystkie decyzje podejmuje za nią jej ojciec.

Jej psychika jest jeszcze bardzo delikatna. Jeszcze kilka miesięcy temu była na silnych lekach psychotropowych. Codziennie brała masę tabletek - mówi osoba z jej bliskiego otoczenia. Czujemy, jakbyśmy wszędzie prowadzili ją za rękę. Nie można jej zaufać, że zrobić coś sama. Zachowuje się jak zombie. Jej zmian nastrojów nie da się przewidzieć.

Minęły cztery lata, od kiedy zaliczyła ostatnie załamanie nerwowe i zgoliła sobie wszystkie włosy. W zeszłym roku zachowywała się podobnie. Brała nożyczki i ścinała włosy tylko po to, by ktoś się nią zainteresował.

bDYRbDvr

Przygotowania do wydania nowego albumu trwały już od kilkunastu miesięcy. Piosenkarka przeszła na dietę, by chociaż trochę odzyskać swoją seksowną figurę. Jej szefowie doszli do wniosku, że to stanowczo za mało:

Zgubiła sporo kilogramów, ale nikt nie zwraca na to uwagi, bo na zdjęciach promocyjnych graficy wyszczuplają ją jeszcze bardziej. Ona nie wygląda tak w rzeczywistości - mówi jej znajoma. I wcale nie chodzi tylko o zdjęcia. Wydaje się, jakby próbowano wyretuszować całe jej życie.

Carson Daly, jeden z amerykańskich dziennikarzy, skrytykował niedawno publicznie osoby, które zajmują się karierą Spears. Na swoim oficjalnym blogu napisał, że po przeprowadzonym wywiadzie menedżerowie piosenkarki zażądali, by oddał im nagrany materiał, by... sami mogli go zmontować.

Robiłem wywiad z Michaelem Jacksonem i nie spotkałem się wtedy z czymś takim. To szaleństwo! - skomentował.

bDYRbDvx

Nie ma żadnych wątpliwości, że Britney nie jest jeszcze psychicznie i fizycznie gotowa, by wrócić na scenę. Jednak jej doradcy przekonali ją, by od czasu załamania nerwowego wydała dwa albumy i ruszyła w wyczerpującą trasę koncertową. A jak mogliśmy się ostatnio przekonać, jej występy na żywo nie należą już do najlepszych widowisk (zobacz:Fani załamani po koncercie Britney! WIDEO). Jak myślicie, powinna zrezygnować z kariery na kilka lat, by w końcu zaznać nieco spokoju i wrócić do pełnej formy?

bDYRbDvS
KOMENTARZE
(257)
wohohoh
10 lat temu
może niech weźmie sablewską na menagera
gość
10 lat temu
mallboro :P oj bRit a myślałam że już jest ok :P
gośćwer
10 lat temu
no to się znowu załamie, b mam jej famme fatale faktycznie jest fatale ;]
bDYRbDvT
gość
10 lat temu
szkoda mi jej...nie ma kontroli nad wlasym zyciem
gość
10 lat temu
absolutnie NIE, praca jest dobrym lekarstwem
Najnowsze komentarze (257)
anjglnbdyaz
9 lat temu
uFakzV <a href=" [url= [link=
QueenBee
10 lat temu
Boję się, że skończy jak Michael albo Amy :( :( :(
gość
10 lat temu
myślę że powinna iść za sercem oraz więcej czasu poświęcać dzieciom ! uwielbiam Britney i chce jak najlepiej dla niej .
gość
10 lat temu
Britney jest the best. A jej nowa płyta wymiata. Trzymaj się Brit!
gość
10 lat temu
Biedna Britney,żal mi jej.....
gość
10 lat temu
troszkę optymizmu
gość
10 lat temu
troszkę optymizmu
w
10 lat temu
LEAVE BRITNEY ALOOOOOOOOOONE
bDYRbDvL
gość
10 lat temu
a wyiewała się z czterdziestolatek że to staruchy teraz sama gorzej wygląda. Nieśmiej się dziadku...
gość
10 lat temu
Myślę, że powinna na dłuższy czas zejść ze sceny i spokojnie goić psychikę. Jednak to może być trudne do wykonania. Osoba, która od najmłodszych lat była w centrum uwagi nagle musi radzić sobie z odrzuceniem. Nieudane małżeństwo, brak miłości (prawdziwej) to wszystko powoduje załamanie nerwowe. Poza tym uzależnienie od narkotyków, alkoholu itp. Niestety w większości kariera, nadmiar kasy powoduje że ludzie nie radzą sobie w życiu. O nic nie muszą zabiegać, brak kontaktu z dziećmi, mężem. To wszystko gubi się po drodze. Taką cenę płaci się za karierę.
gość
10 lat temu
Oj każdy ma słabsze dni to normalne. Co jej zostało jak nie praca? W życiu osobistym nie ma szczęścia, więc może praca ją uszczęśliwi i da satysfakcję i motywację do życia. Jest na dobrej drodze do odzyskania formy tylko niech się NIE PODDAJE ! Ona dużo przeszła i życzę jej jak najlepiej!
gość
10 lat temu
no to chyba kolejna gwiazdka pojdzie w odstawke!
gość
10 lat temu
Bożę ... Niech jej dadzą spokój !! Biedna powinna się ukryć lub gdzieś wyjechać z dala od paparazzi oni ją zniszczą . ; //
gość
10 lat temu
jest dla nich maszyna od robienia kasy! zobaczycie, to biedna dziewczyna zabije sie!
...
Następna strona
bDYRbDwn