Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal: "Nie uprawialiśmy seksu"

1011
Podziel się:

"Doda potrzebowała fizycznej bliskości." Przyznaje też, że poszło o coś jeszcze...

Nergal: "Nie uprawialiśmy seksu"
bETrpTYR

O rozpadzie swojego związku Doda opowiada głównie ustami swoich znajomych, którzy ostatnio chętnie rozmawiają z tabloidami, choć ostatnio zebrało jej się na zwierzenia w Fakcie (zobacz: Doda: "W życiu Adama nie ma miejsca dla mnie"). Nergal wydaje się unikać ogólnopolskich mediów i chętniej rozmawia z tymi, które swoją tematyką zahaczają o muzykę metalową. Niedawno Darski udzielił obszernego wywiadu amerykańskiemu magazynowi Revolver. Opowiada o swojej walce z chorobą oraz rozstaniu z Dodą.

Było naprawdę ciężko. Byliśmy osobno przez większość czasu. Nie uprawialiśmy seksu – wspomina. Nie jesteś blisko fizycznie ze swoją drugą połową, a tego potrzebujesz. Ona też tego potrzebuje. Osoba, która jest poddawana chemioterapii zmienia swój wygląd. Wygląda się brzydko, nie jest się tą samą osobą, nie ma się żadnych włosów. W takich sytuacjach ego zarówno kobiet i mężczyzn jest poważnie zachwiane. Nie traktowałem siebie jako pełnowartościowego faceta. Wiem, że to chwilowe, ale to z pewnością ma ogromny wpływ na twój związek. Nie jest już tak, jak wcześniej.

Nergal przyznaje jednak, że poszło o coś jeszcze. Możemy się domyślać, o co:

bETrpTYT

Już jest lepiej. Nie analizuję tego. Potrzebuję czasu, by to przemyśleć i spojrzeć na to z dystansem. To bardzo świeża sprawa. Z pewnością to wszystko komplikuje i ma wpływ na nasz związek. To mogło nas wzmocnić, ale zdarzyły się sprawy inne niż ta. To osobiste i nie jestem w nastroju, by o tym mówić.

Adam nie ukrywa, że cieszy się, że jego choroba została upubliczniona. Chwali Dorotę za to, jak duży wpływ miała na nakłanianie Polaków do rejestrowania się w bankach dawców szpiku kostnego.

Była przy mnie. Organizacja zajmująca się rejestrowaniem potencjalnych dawców szpiku w Polsce miała 50 tysięcy zgłoszeń, zanim trafiłem do szpitala - zauważa. Rozpoczęliśmy kampanię w mediach. To Doda prosiła, by ludzie się zgłaszali. W ciągu kilku miesięcy dokonaliśmy więcej, niż oni w ciągu kilku lat. To ogromny sukces. Cieszę się, że mogłem pomóc innym ludziom.

bETrpTZu
KOMENTARZE
(1011)
gość
11 lat temu
on smarował też spermą
PyZy
11 lat temu
Szkoda ze juz nie sa razem. Podobali mi sie jako para.
gość
11 lat temu
HA HA HA Uwierzył by kto. Doda gra sie jak królik
bETrpTZv
gość
11 lat temu
a kogo obchodzi twoj seks gosciu!
gość
11 lat temu
co Doda widziała w tym brzydalu ?
Najnowsze komentarze (1011)
33QLRq mbytr...
10 lat temu
33QLRq <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
zal mi go nie w*****ł dody ja tam bym bzykał 24 godziny na dobe
gość
11 lat temu
ON pomógł??? Jeśli już - to Doda (za którą też nie przepadam)
gość
11 lat temu
Tak napewno Nergal nie wytrzymał by bez bzykania miejąć taką l***ę]
sylwia97
11 lat temu
siloikony fotoplastikony tipsy peruka operacje plastyczne liposukcjay peruka operacje plastyczne liposukcjasiloikony tipssiloikony tipsy peruka operacje plastyczne liposukcjay peruka operacje plastyczne liposukcja
sylwia97
11 lat temu
doda jesst jak maszyna cała sztuczna doda jesst jak maszyna cała sztuczna doda jesst jak maszyna cała sztuczna doda jesst jak maszyna cała sztuczna
gość2011
11 lat temu
pewnie musiał się przytulić do ściany żeby dojść mmmuuuhahahaha
gość
11 lat temu
seks jest bardzo istotną rzeczą w związku. Jeżeli ma się kogoś takiego jak Doda pod kołderką to nawet bardzo istotne. Zresztą jak się ktoś nie odbarczy przynajmniej raz dziennie to jak on będzie funkcjonował z nadciśnieniem w krzyżu??? Helloł!!!
bETrpTZn
gość
11 lat temu
Nergal mnie zaskoczyl.Bardzo negatywnie.
gość
11 lat temu
g***o prawda,nie sa :)
Patrice
11 lat temu
Nergal jest okropny!! Doda tyle dla niego zrobiła a on się tak jej odpłaca:-/
sylwia97
11 lat temu
no pewnie bo by sie stopiła plastik
gość
11 lat temu
yyyyy
gość
11 lat temu
nergal mowil, ze sie cieszy, ze mogl pomoc innym???! to doda wszystko zrobila i dzieki niej dawcy szpiku sie rejestrowali, a nie dzieki niemu, ok nergal?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrpUag
bETrpUah
bETrpUai
bETrpUaj
bETrpUak
bETrpTZP