Trwa ładowanie...
Przejdź na

Węgrowska atakuje Horodyńską: "TEŻ BYŁA FATALNIE UBRANA!"

540
Podziel się

"Ubierałam się jak zakonnica! Teraz dopiero zacznę się wulgarnie ubierać!"

Węgrowska atakuje Horodyńską: "TEŻ BYŁA FATALNIE UBRANA!"
bDSblUKZ

Iwona Węgrowska niejednokrotnie była krytykowana za dziwaczne stroje, w których pojawiała się na imprezach. Nie bez przyczyny czytelnicy Pudelka uhonorowali ją tytułem Najgorzej ubranej gwiazdy 2010 roku. Piosenkarka często spotykała się również z ciętymi słowami *Joanny Horodyńskiej, najbardziej pewnej siebie stylistki (?) w Polsce. Ta niedawno stwierdziła, że styl Iwony nie jest kobiecy, a wulgarny (zobacz: Horodyńska krytykuje Sablewską i Węgrowską!)*. Węgrowska postanowiła jej w końcu odpowiedzieć.

Zdążyłam się tym zdenerwować bardzo. Na szczęście udało mi się do jej głowy wbić pozytywnie, bo napisała o mnie bardzo pozytywnie. Rzeczywiście to, co powiedziała o mnie... nie ma racji. Co to znaczy wulgarny styl ubierania się? Czy ja się naprawdę wulgarnie ubierałam? Ubierałam się jak zakonnica. Teraz się zacznę wulgarnie ubierać. Taka jest prawda – zapowiada w rozmowie z Wideoportalem. Będzie rockandrollowo. Już nie będzie długich sukienek. To, co ubierałam, to były mało trafne decyzje, jeśli chodzi o wybór stylistów, zdarzało się. Ja się nie ubieram sama. Powiem szczerze, że dopiero teraz będę miała zwariowanego stylistę. Myślę, że dopiero teraz wszyscy odlecą.

Zabrzmiało groźnie. Jesteście gotowi, żeby zobaczyć ją w nowym wydaniu...?

bDSblULb

Zmieniło się wszystko w moim życiu, zmieniła się muzyka – kontynuuje. Na pewno wszystkich zaskoczę na początku maja moim nowym singlem. Nikt nie spodziewał się takiej Iwony Węgrowskiej, to jest raz. Powoli zmieniam wizerunek. Kobieta jest jak kameleon. Ja przepraszam Joasię Horodyńską, ale też była ostatnio fatalnie ubrana. Ubrała jakąś kieckę różową, która była ni w pięć ni w dziesięć. Sorry, ale tak jest. Kobieta zmienną jest jak kameleon. Raz wygląda dobrze, raz źle. Raz chce się ubrać w to, raz w tamto. Nie zawsze się dobrze ubiera i, przyznam szczerze, nie do końca podoba mi się jej styl.

A Wam która bardziej odpowiada: Iwona "ktoś mi dolał kwasu do napoju" Węgrowska, czy Joanna "płyn do prania" Horodyńska?

bDSblULC
KOMENTARZE
(540)
gość
10 lat temu
Węgrowska jest sympatyczna i utalentowana, horodyńska to natomiast l*******a która z goła pupą rozpoczęła karierę na rozkładówce i tyle sobą reprezentuje. Nie można tych dwóch pań (chociaż w tym przypadku pani to tylko Węgrowska) porównywać.
gość
10 lat temu
horodyńska się nadaje tylko do pchania karuzeli... bo na pewno nie do mody;]
gość
10 lat temu
oj prawda- Hurodyńska wygląda fatalnie, ta kiecka rózowa i ta wstrętna bluzka- obleśny strój. stylistka z Bożej łaski. niech pokarze jak sie ubrac.
bDSblULD
gość
10 lat temu
jedna wygląda gorzej od drugiej
gość
10 lat temu
Horodyńska jest beznadziejna! Kobieta kopiuje ciuchy, byle były modne i od dobrego projektanta, a wygląda beznadziejnie. Do tego jest zarozumiała i złośliwa. Jest naprawdę wiele stylistek, które bardziej znają się na modzie i co najważniejsze potrafią wybrać dla siebie i innych to, co nie tylko modne, ale i odpowiednio dopasowane do danej osoby. A ta kobieta tylko kopiuje znane trendy. Co do Węgrowskiej-podobno miała depresję, jeśli to prawda trzymam kciuki żeby wróciła do zdrowia i nie przejmowała się takimi opiniami, chociaż rzeczywiście powinna zmienić styl;) Ale niech nie sugeruje się Horodyńską! Tylko znajdzie dobrą stylistkę. Tyle:)
Najnowsze komentarze (540)
gość
9 lat temu
kuuuurdee akurat m,am grype zoladkowa i jak patrze na joaske na 1szym zdjeciu ...... to bezx obrazzy, zbiera mi sie na wymioty.... ona jest daltonistka ??
gość
10 lat temu
Joasia we wszystkim wyglada super, ma wyczucie smaku i piekna urode, dlatego wygladalaby dobrze nawet w worku
gość
10 lat temu
horodyńska wygląda TRAGICZNIE. o czym ona myśli jak się ubiera? jak zaszpanować i udawać znajomość WYSOKIEJ mody. rzygać mi się chce
gość
10 lat temu
Horodyńska prawie zawsze wygląda świetnie, nawet jeśli ubiera coś kontrowersyjnego, to a wyczucie i wychodzi na swoje.
gość
10 lat temu
węgrowska ma gorsze i lepsze ubrania, ale joasia ma wszystkie ma fatalne i że to jest niby ikona stylu błagam już w szafie mojej pra babci są lepsze ubrania
AmyLee
10 lat temu
Jak Horodyńska śmie kogokolwkiek krytukować - sama wygląda jak lump! Pani Joanno - nazwanie siebie stylistką nie czyni z pani nią.
gość
10 lat temu
Ubrałam i ubrałam...!chyba ubrałam się W coś... a nie ubrałam sukienkę? w co tą sukienkę ubrałam? w rajstopki?
gość
10 lat temu
dwie to wiocha wiocha wiocha
bDSblULv
gość
10 lat temu
one są dwie żałosne wiocha
gość
10 lat temu
styl Horodyńskiej to masakra
gość
10 lat temu
o Matko Boska jak ona wygląda w tym prześcieradle nawet na wsiach tak by się nie ubrali
gość
10 lat temu
styl Horodyńskiej iMalinowskiej nadaje się na potupajkę do remizy strażackiej na odpuście
gość
10 lat temu
NIE ZNA SIE NA MODZIE!!! hordynska ubrala spodnice od jill sander z kolekcji wiosna- lato i byl to swietny wybor!
gość
10 lat temu
węgrowska ma nienaturalnie duże piersi. d****a!!!!!!
...
Następna strona
bDSblULX