Marina też atakuje Maję: "WIELE ZOSTAŁO SPIERDOLONE!"

727
Podziel się

"Przyjdzie czas, że powiem naprawdę dużo..." - grozi.

Marina też atakuje Maję: "WIELE ZOSTAŁO SPIERDOLONE!"

Marina Łuczenko już się odgraża w Fakcie, że ma zamiar wkrótce dołączyć do ataku, jaki na Maję Sablewską przypuściła jej była podopieczna, Doda. Zobacz: Doda o Mai: "Wydoiła nas wszystkie!" Okazuje się, że nie tylko ona ma coś do powiedzenia na jej temat. Marina Łuczenko daje wprost do zrozumienia, że Sablewska nie tylko nie pomogła ale wręcz zaszkodziła jej karierze.

Przyjdzie czas, że powiem naprawdę dużo - obiecuje w tabloidzie. Teraz mam na głowie płytę do wydania. Wszystkim zajmuję się sama, ale przecież i tak zawsze tak było. Wiele rzeczy zostało spierdolone i efekt jest taki, że jest mi teraz naprawdę ciężko.

Zabawne, jak wspólny wróg potrafi łączyć. W show-biznesie może nawet bardziej niż w polityce. Nienawiść Dody, Mariny i Edyty Górniak do Mai Sablewskiej jest tak wielka, że nie zdziwimy się, jeżeli wkrótce postanowią połączyć siły. Czas pokaże, czy ich zgodne, ostre słowa w jakich atakują ją na łamach prasy zaszkodzą karierze byłej "przyjaciółki".

KOMENTARZE
(727)
gość
9 lat temu
Wielka mi to artystka
gość
9 lat temu
I bardzo dobrze... Chętnie posłuchałabym co mają na Maje.. :)
gość
9 lat temu
Marina - WIE PAN KIM JA JESTEM? Ta dziewczyna nic nie osiągneła, marna gwiazdeczka zaliczająca imprezy od imprezy - celebrytka. Myślałam, że ta dziewczyna jest mądrzejsza ale jest tak g****a i uważająca się za nie wiadomo kogo. Marina rób karierę w swoim kraju a nie w Polsce. Choć zazwyczaj nigdy tak nie mówię to w jej wypadku twierdzę że nie potrzeba nam w Polsce takich pustych dziewczątek.
gość
9 lat temu
zazdrosc ją zżera, że Maję ludzie już znają, a jej nie. szkoda, że Marinka nagrywa taki szajs zamiast muzyki. a z takim szajsem daleko nie zajdzie.
gość
9 lat temu
gdyby nie Maja, o Marinie nikt by nie usłyszał, podobnie jak o jej singlach. teraz też słyszy się o niej tylko w kontekście Mai.
Najnowsze komentarze (727)
gość
6 lat temu
Może to spowoduje napływ zawodowców menadżerów i prawnikow ktorzy bedą potrafili spisywac jednoznacznie brzmiace umowy.
gość
9 lat temu
:)
gość
9 lat temu
i jeszcze marina.nie cierpię jej
gość
9 lat temu
oczywiście! maja zrobiła z nich prawdziwe gwiazdy ale jak się jej powodzi to już zazdrosne szczególnie doda
gość
9 lat temu
pewnie
gość
9 lat temu
też tak uważam:)
gość
9 lat temu
z gówna gwiazdy nie zrobisz
gość
9 lat temu
powinna podziękować Majce,że dzięki niej ktoś usłyszał o nieznanej Marinie
DawidB
9 lat temu
Gdyby nie Maja, to o Marinie nikt by nie słyszał..
gość
9 lat temu
nienawidzę sablewskiej...Zal mi jej.. niby taka nijaka menadżerka a tak naprawdę sama chciała zostać gwiazdą.....i niestety jej się to udało...;-[
gość
9 lat temu
a może nie-jeśli celem Mai była jej własna kariera i bycie celebrytką. to plan wykonany w 100%.
gość
9 lat temu
Polecam zespół SKUADANI - wpiszcie w wyszukiwarkę ;)
Kahulecccc
9 lat temu
racja brachu
gość
9 lat temu
marina zazdrości dodzie że jest bardziej sławna i dlatego ją naśladuje. Gdyby nie maja to ta s**a nigdy nie zyskałaby statusu gwiazdy. A górniak tez zazdrosci bo to mja jest w x factor
n&partnerzy
9 lat temu
maja smiechu warta - zakazany ryj w kit. a marina to zadna gwiazda, jest jedna z najbardziej kiepskich artystek, a mysli ze jest fajna
gość
9 lat temu
ona ma koslawe nogi!? o.O
TAI
9 lat temu
Bez Mai nie było by widać jej pyska nawet w lokalnej gazecie :) Taaaaaaki ma wspaniały talent heh ;)
gość
9 lat temu
efekt jest taki, że ja nawet nie wiem kto to jest Marina, ale nie uważam, żeby tobyła wina Mai. Szczerze mówiąc, ta Marina jest po prostu mega mdła i mega żenadna
er
9 lat temu
błagam...przecież ta Marina to taka pseudo artystka niczego nie osiagnęła i na pewno już nie osiągnie na scenie muzycznej. wiec lepiej robić kariere niszcząc innym życie :) gratuluje!
gość
9 lat temu
hahaha....moze wzdadza wspolnie plyte...co za dwulicowe baby...heh...
marchewaxD
9 lat temu
Marina wejś się nie podawaj a Marina musi się pokazywać ,że by inni nie zapomnieli co to za gwiazda jak naprawde jej się uda i wszyscy będą o nią się bić życzę jej powodzenia :)))))))))
gość
9 lat temu
moja Majeczka....
UNIKAT
9 lat temu
umarla dziewczyna. On ja zakopal w ziemi jak jeszcze byla zywa. Gdy ja zakopywal, powtarzal ciagle, "permanent cba pl". Skoro juz przeczytalas/les slowa ktore wypowiadal, poznasz ta dziewczynke. W srodku nocy, bedzie na twoim suficie. Udusi Cie w ten sam sposob jak uduszono ja. Rozeslij to 10 osoba, a moze Cie zostawi w spokju sory ze wklejam ale przeczytalem zbudzilo to we mnie niepokój ;
gość
9 lat temu
Marina, Ty I*****o!! Nie poradzisz sobie nawet z Mają, ale sama to już na pewno zatoniesz razem ze swoją idiotyczną płytą w ciągu miesiąca. Adios! I dzięki Bogu!
...
Następna strona