Chce rozwodu z orzeczeniem o winie!

420
Podziel się

Jego... Znajomi Roberta Janowskiego niepokoją się o stan jego nerwów.

Chce rozwodu z orzeczeniem o winie!

Znajomi Roberta Janowskiego niepokoją się o stan jego nerwów. Śpiewający prezenter wydaje się przybity i przygnębiony. Okazuje się, że ma powody. Jego sprawa rozwodowa ciągnie się już od kilku miesięcy, a końca nie widać. Katarzynie Janowskiej zależy bowiem na rozwodzie z orzeczeniem o winie.

Do tej pory odbyły się 3 rozprawy. Każda ze stron przedstawia swoich świadków.

_**Żona uparła się, że będzie rozwód z orzeczeniem o jego winie**_ - potwierdza w rozmowie z Super Expressem znajomy Roberta z TVP1. Teraz przedstawia swoich świadków. Sprawa więc będzie się wlokła i wlokła.

Niedawno odbyła się kolejna rozprawa w warszawskim Sądzie Okręgowym. Janowski pojawił się na niej w towarzystwie adwokata. Jego żonie towarzyszyła reprezentująca ją pani mecenas oraz grupka koleżanek. Atmosfera była bardzo napięta. Rozwodzący się małżonkowie starannie unikali wymiany spojrzeń.

Sprawa jest jeszcze w trakcie postępowania - wyjaśnia pełnomocnik Janowskiego, mec. Artur Glass-Brudziński. Na chwilę obecną jedynie tyle mogę powiedzieć.

W ten sposób właśnie kończy się 7-letnie małżeństwo uchodzące za "wzorowe". Robert Janowski lubił zapewniać w tablodach o swojej miłości do żony i przywiązaniu do rodziny... Po raz kolejny potwierdza się, że obnoszenie się z takimi wyznaniami nigdy nie kończy się dobrze. Co najwyżej orzeczeniem o winie...

KOMENTARZE
(420)
gość
9 lat temu
g****a p***a, taki fajny facet. Każdy ma swoje słabe strony, on zapewne też... Ale takich facetów jest naprawde niewielu i warto o takiego zawalczyc:)
gość
9 lat temu
jesli to jego wina to ona ma racje że tak postepuje
gość
9 lat temu
Ludzie przecież nawet nie wiecie jak to było między nimi... A zdradzona strona czasem też mogłaby sobie na ręce spojrzeć i poszukać przyczyn zdrady. Myślę że w 90% przypadków jakby się przyjrzeć sprawie z bliska zdradzony też nie jest bez winy...
gość
9 lat temu
dokładnie, ale cos mimówi że to przez niego!
gość
9 lat temu
Szkoda,myslalam ze pan Robert to normalny facet,a jemu chyba tez odbija kasa i patrzec tylko jak wyrwie jakas malolatke.
Najnowsze komentarze (420)
rofnob
8 lat temu
UBSsXh <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
TO JEST SAMO ŻYCIE -MOI MILI
gość
9 lat temu
Katarzyna Dańska - Janowska nie jest osobą żyjącą wyłącznie z pensji męża. Proszę wpisać w google jej nazwisko - zajmuje się skądinąd bardzo ciekawym tematem - terapią tańcem. A jakakolwiek terapia, sami wiemy nie jest tania i można się z tego utrzymać na dobrym poziome. Aczkowlwiek, jestem przekonana, że nigdy ale to przenigdy nie dorówna zarobkom męża - jak podają media -ok 250 000 miesięcznie. Wobec takich zarobków męża jednorazowa rekompensata w wysokości 50 000 czy to jest tak dużo? Jedna piąta miesięcznych zarobków. Podkreślam - jednorazowa rekompensata. I czym są oczekiwania p. Janowskiej odnośnie alimentów dla dzieci - 2500 na jedną córkę? Czy przy takich zarobkach to naprawdę tak dużo? Bawiąc się w matematykę - przecież to tylko 2/100 zarobków p. Janowskiego. Czy to tak dużo?
gość
9 lat temu
ONA ROZBILA PIERWSZE JEGO MALZENSTWO NAD KIM SIE TAK LITUJECIE ??????????
gość gogo
9 lat temu
nigdy go nie lubilem. wydlada na p***o liza
gość
9 lat temu
Sam bym się rozwiódł mając taką paszteciarę.
gość
9 lat temu
nie patrzcie na wygląd,nikt nie jest idealny( kiedyś ją ubóstwiał ) wnętrze się liczy ,uczciwość itd małolaty lecą na kasę a tę on ma oj ma więc młode maja o co zabiegać ...
gość
9 lat temu
stary c*p z niego
gość
9 lat temu
na czyimś nieszczęściu nie zbuduje się swojego ... on miał juz zone.
gość
9 lat temu
jak inne porywaal to nerwy mu nie puszczaly ?
gość
9 lat temu
Skoro taki swietny facet to dlaczego uwazasz, ze tylko Jego portfel moze kogos zainteresowac. Portfel to nie wszystko. Jak widac szczescia nie daje. robert jest na tyle atrakcyjnym facetem, ze nie musi nikogo lapac na portfel.
gość
9 lat temu
straciłam szacunek do faceta! widać męska"rzecz" zawsze jest na pierwszym miejscu! o******k!!
gość
9 lat temu
miałam o nim lepsze zdanie a okazuje się takim samym skurw...lem jak wielu innych
gość
9 lat temu
Robert ,świetny z Ciebie facet.Mam nadzieję,że nie zwariowales na starosc-jesli tak,opamietaj sie,jeszcze jest o co walczyc.Nie pozwól sie omamić jakiejś napalonej na twój portfel malolacie.To nie potrwa dlugo.Wspomnisz moje slowa.Nie cofniesz juz wtedy niczego.
...
Następna strona