Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Seksapil" w wydaniu Węgrowskiej... (FOTO)

4844
Podziel się

Najbardziej żałosne show roku?

"Seksapil" w wydaniu Węgrowskiej... (FOTO)
bDgOYxlx

Iwona Węgrowska zapowiedziała niedawno, że zmienia wizerunek na "bardziej seksowny". Słów najwyraźniej ma zamiar dotrzymać, a małą zapowiedź tego, co nas czeka w następnych tygodniach mogliśmy zobaczyć wczoraj.

Piosenkarka pojawiła się na imprezie stacji radiowej Chilli Zet. Widocznie wyszła z założenia, że sam jej strój nie przyciągnie uwagi mediów. Iwona zdecydowała się więc urządzić przed fotoreporterami pokaz swoich umiejętności. Tańczyła, klękała i wiła się po czerwonym dywanie...

Przyjrzyjcie się - tak wyobraża sobie "seksapil" kobieta, której nigdy nie zdarzyło się wyglądać sexy. To przykry widok. Tym razem chyba nawet nie śmieszny.

bDgOYxlz
bDgOYxlF
bDgOYxlG
bDgOYxma
KOMENTARZE
(4844)
gość
10 lat temu
Dramat!!!!!
gość
10 lat temu
jlkjklk;k;
gość
10 lat temu
O loll
bDgOYxmb
gość
10 lat temu
najbardziej przykre ze to moja rodzina :((
gość
10 lat temu
ROY jest pedziem, jesli twierdzi, że Węgrowskiej nigdy nie udało sie byc sexy. Owszem, udało się. I to wielokrotnie. Większośc facetów w tym kraju chciałoby ją zerżnąc na sianie. A na tym zdjęciu gdzie klęczy wygląda i ładnie i apetycznie. O!
Najnowsze komentarze (4844)
Wielbiciel Iw...
6 lat temu
Ja bym ją ****ał dzień i noc bo ona jest bardzo sexy.
gość
7 lat temu
hahah chyba sama to pisała, zeby humor sopbie poprawidz haha
6enOAB ovtti...
7 lat temu
6enOAB ovttirpwgksx
Kacper pisze:...
7 lat temu
Kacper pisze:Słuchajcie, zrf3bcie to tak:Przejedźcie IrfanView wszystkie pliki i pozicenmajiie nazwy plikf3w na: INICJAŁY NUMERZDJECIA, czyli np. KP001. Potem stwf3rzcie w Excelu arkusz kalkulacyjny i w pierwszej kolumnie wprowadzajcie numer zdjecia z 00 itp. a w drugiej numery zawodnikf3w oddzielone przecinkiem, czyli w plainie wygląda to tak:001 | 37,98,123,153002 | 76,33,11,22dla plikf3w KP001.jpg, KP002.jpg i takich numerf3w zawodnikf3w. Oddajcie arkusz kalkulacyjny + zdjęcia, ja to potem przejadę skryptem i wszystko się pozmienia na formę: 37 98 123 153 KP itp. Jeżeli komuś pasuje druga forma, czyli ta, o ktf3rej mf3wiono wcześniej to możecie tak zrobić. Wasz wybf3r, ktf3rą wy uznacie za wygodniejszą. Do you understand? : )
gość
8 lat temu
gdyby nie jej dwie brody, to kto wie :)
jncdk
9 lat temu
chyba bede rzygać : o
gość
9 lat temu
brak jej chlopa
gość
9 lat temu
co się z głową tej Pani mocno dzieje
bDgOYxlT
gość
9 lat temu
ONA CHYBA GŁUPIEJE NA WIDOK FLESZY
gość
9 lat temu
yyy?
Rzeżnik
9 lat temu
przecież ty tylko szukasz sponsorów jak mogłaś sobie coś sama kupić ty nie masz hajsu :P
gość
9 lat temu
ja dymale iwone
gość
9 lat temu
No nie ma co, zebrała kobieta ostatnio sporo krytyki i postanowiła się zmienić. Chyba każdy po takich komentarzach próbowałby zmienić swój image. Może nie koniecznie na taki, ale nie ma się co dziwić. Moda coraz głośniejsza i głupsza.
żaaaaaaaal
10 lat temu
jaka z niej g******a nie mogę ;/ żałosna kiedyś nawet ją lubiłem ale teraz to zwykły PASZTET , który chce być jak Doda :)
...
Następna strona
bDgOYxmv