Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowscy walczą o pieniądze!

847
Podziel się

Nie chce jej niczego zostawić? Żona musi się procesować o godne życie...

Janowscy walczą o pieniądze!
bCNiMEjp

Jak pisaliśmy niedawno, drugi rozwód Roberta Janowskiego zapowiada się na wyjątkowo trudny i długi. Porzucona Katarzyna Janowska domaga się bowiem wyroku z orzeczeniem o winie małżonka.

Według polskiego prawa rozwód z orzeczeniem o winie nakłada na stronę uznaną za winną rozpadu małżeństwa obowiązek wypłacania alimentów lub jednorazowej rekompensaty stronie pokrzywdzonej, jeśli jej sytuacja finansowa po rozwodzie ulegnie pogorszeniu. Pokrzywdzony małżonek ma prawo domagać się tych pieniędzy dla siebie, niezależnie od alimentów wypłacanych na wspólne dzieci.

Jak wiadomo, Robert Janowski należy do czołówki najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Jego miesięczna pensja oceniana jest na około... ćwierć miliona złotych! Zobacz: Janowski zarabia ćwierć miliona. Co miesiąc!

bCNiMEjr

Kasia doskonale zdaje sobie sprawę z wysokich zarobków męża i nie daje za wygraną - potwierdza w rozmowie z Faktem znajomy skłóconych małżonków. Żąda jednorazowo 50 tysięcy dla siebie i po 2,5 tysiąca miesięcznie na ich dwie córki. Ponadto chce, by ich mieszkanie zostało dla niej i dzieci. To Robert zakończył to małżeństwo. Kasia walczy o godziwe warunki dla siebie i córek.

Trzeba przyznać, że nie ma wygórowanych wymagań. O wielkiej klasie Roberta świadczy fakt, że kobieta, z którą spędził tyle lat, musi się procesować nawet o takie minimum...

bCNiMEjS
KOMENTARZE
(847)
gość
9 lat temu
jakie minimum?!!!!! 5 tys alimentów na dwoje dzieci to mało??????????????????????
gość
9 lat temu
to idz wreszcie do roboty a nie pisz glupot na pudlu..:)
gość
9 lat temu
czy on się dobrze zastanowił, taką fajną kobietę porzucać - będzie żałował po czasie !!!!
bCNiMEjT
gość
9 lat temu
dziewczyny nie są marionetkami!!!! faceci wreszcie to muszą zrozumieć!!! Walczą o swoje, a nie potulnie odchodzą gdy mąż otorzy drzwi i powie pa...... Jest tyle rozwodów, że masakra!!!
gość
9 lat temu
i ma rację kobieta jak winny to niech płaci
Najnowsze komentarze (847)
gość
9 lat temu
przy jego zarobkach????????????? to mało!!w koncu trzeba pomyslec o dzieciach ktore żyły by ponad stan gdyby tatus sie nie rozmyslił byc z ich mamą!!!!!!!!! g***i chu**j
gość
9 lat temu
P****t i totalne zero
gość
9 lat temu
Kasiu,walcz,nie daj sie zboczencowi....:)Powodzenia.Wszyscy stoja po Twojej stronie.Pamietaj i sie trzymaj!!!On kiedys zostanie sam,jak juz wszystki k..go wyluszcza z kasy.Ile dzieciom dal,tyle kiedys otzryma,zalosny jeleń!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Ladna ta Kasia,ze tez ona chciala takiego brzydala,kurdupla ze wsi!
gość
9 lat temu
Pewnie mu nie staje,albo jest gejem,dlatego juz dwa razy sie rozwiodl i chce zabic kompleksy z dziwkami!
gość
9 lat temu
Kasiu,za malo zazadalas,przy takich jego zarobkach,to jalmuzna.Powinnas walczyc o wiecej,bo inaczej nowa d****a go wydoi!!!
gość
9 lat temu
Nie daj sie dziewczyno i walcz ze s********m!!!
gość
9 lat temu
Zaplacisz za krzywde dzieci Janowski!!!
bCNiMEjL
gość
9 lat temu
Janowski,jestes zalosny.Ze tez Cie chciala taka piekna kobieta,teraz musisz brzydalu przez neta szukac znajomosci!Porazka
gość
9 lat temu
A ty jeszcze paskudniejszy,pewnie wszyscy leja na ciebie debilu,Janowski tez p******y,musi przez neta szukac baby!A Kasia sobie znajdzie jakiegos przystojniaka,bo na to zasluguje!I na pewno bedzie mlodszy,a nie jakas staroc!!!
gość
9 lat temu
tak,to minimum,nie biezemy przeciez pod uwage bezrobotnego,tylko faceta,ktory zarabia miliony.Wiec to kolosalne minimum i zenada,jest beznadziejnym palantem!
gość
9 lat temu
Debilu przy takich zarobkacj jego,to jalmuzna!!!
gość
9 lat temu
żałosny p****t
gość
9 lat temu
Janowski mniej niż zero
...
Następna strona
bCNiMEkn