Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sobowtór Mołek z "Mam talent" wydaje płytę! (POSŁUCHAJ SINGLA)

404
Podziel się

Nie potrafi śpiewać po polsku?

Sobowtór Mołek z "Mam talent" wydaje płytę! (POSŁUCHAJ SINGLA)
bCXQDxFh

Jedną z najbarwniejszych postaci drugiej edycji Mam talent był Madox, androgyniczny chłopak z tlenionymi włosami, przypominający Magdę Mołek. Wielu internautów zastanawiało się, jakiej jest płci, co zapewniło mu sporą uwagę mediów.

Marcin Majewski, bo tak nazywa się "Madox", przeszedł przez casting kopiując niemal identycznie styl akustycznych występów Lady GaGi przy pianinie. Jury zachwyciło się z jakichś powodów jego wykonaniem Paparazzi i przepuściło go do następnego etapu. Chłopak nie dostał się jednak do finału.

Jako że już raz zasmakował sławy, nie zamierza z niej rezygnować. Madox nagrywa płytę, a w sieci pojawiła się właśnie jej zapowiedź – pierwszy singiel:

bCXQDxFj

Nie zastanawia Was czasem, dlaczego polscy artyści tak często porywają się na śpiewanie po angielsku, chociaż na ucho przydałoby im się jeszcze porządne podszkolenie akcentu? Czy Marcin liczy na zrobienie z tym materiałem światowej kariery?

bCXQDxFK
KOMENTARZE
(404)
hi hi hi
9 lat temu
first at last...
Olivera
9 lat temu
jezu, a ile artysów w Polsce nie umie śpiewać po Polsku i jest gwiazdami ? ;] niech chłopak sie sprawdzi ;p zawsze moze zrezygnować ;D
gość
9 lat temu
'ta laska' jest facetem...
bCXQDxFL
gość
9 lat temu
Ja tez mam na tym punkcie alergie.Nie dosc ze sa standardowi i brzydcy to jeszcze spiewaja po angielsku z polskim sztywnym akcenetem ze sluchac sie nie da.
gość
9 lat temu
czepiacie się go , bo jest inny, chce się realizować artystycznie , to niech to robi
Najnowsze komentarze (404)
gość
9 lat temu
Śpiewamy sami sobie po angielsku, bo jesteśmy małpami. Po prostu jesteśmy tak DURNI, że szkoda gadać. Tym, którzy wolą angielszczyznę od własnego języka polecam opanowanie tej formułki: I AM A MONKEY i najlepiej, żeby sobie ją wytatuowali na czole, albo na d***e
gość
9 lat temu
'ta laska' jest facetem...
gość
9 lat temu
Mamy polskiego biebera! Fuuu!
gość
9 lat temu
wynalazek jak obrazek :DD ot co :D
gość
9 lat temu
MMM jest super :) do sklonowania :)))
gość
9 lat temu
purysto, może jakichś korepetycji z akcentowania będziesz udzielał ??? chętnie się podciągniemy, co byś tak nie cierpiał :DDD
gość
9 lat temu
a ja słucham i nasłuchać się nie mogę, kawałek bardzo udany, świetna muzyka, intrygujący i seksowny wokal, jest to, co powinno być w piosence, co ma się dziać więcej ?? jedyne co mi brak , to klipu :)
gość
9 lat temu
a cóż to za wynalazek???
bCXQDxFD
gość
9 lat temu
zastanawiam się czy słowo "laska" jest tutaj ironią :D
gość
9 lat temu
To rzygaj !
AmyLee
9 lat temu
przed chwilą wysłuchałam tego "singla"...żal,żal i jeszcze raz żal... nic w tej piosence się nie dzieje... jest tak nudna,że naprawdę nie chce jej się słuchać do końca. A co do angielskiego...sama nie jestem z*******a z angola ale on to już naprawdę przesadził..
gość
9 lat temu
przecież jest Polakiem , to jak mógłby słabo mówić po polsku :DDDD
gość
9 lat temu
U nas jest mnóstwo nie Polaków. którym bardzo nie w smak sukcesy Polaków. Nie urabiaj -nam Polakom - opinii nietolerancyjnych na podstawie tych komentarzy , bo nie wiesz kto je pisze.
gość
9 lat temu
To nie Polacy niszczą Polaków , to czosnkowych drażnią zdolni Polacy i nie ułatwiają im tu życia, a Polacy byliby niemądrzy, gdyby wyjeżdżali , w Polsce jest nasze miejsce, a za granicę można sobie wyjechać gościnnie . Marcin tutaj jest potrzebny , nie mamy takiego drugiego , on się wyróżnia , nie sposób jego głosu nie rozpoznać w masie wokalistów, mniej lub bardziej udanych, bardzo ubarwia polską scenę , chcemy go :)))
...
Następna strona
bCXQDxGf