Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sobowtór Mołek z "Mam talent" wydaje płytę! (POSŁUCHAJ SINGLA)

404
Podziel się:

Nie potrafi śpiewać po polsku?

Sobowtór Mołek z "Mam talent" wydaje płytę! (POSŁUCHAJ SINGLA)
bEUHLRTV

Jedną z najbarwniejszych postaci drugiej edycji Mam talent był Madox, androgyniczny chłopak z tlenionymi włosami, przypominający Magdę Mołek. Wielu internautów zastanawiało się, jakiej jest płci, co zapewniło mu sporą uwagę mediów.

Marcin Majewski, bo tak nazywa się "Madox", przeszedł przez casting kopiując niemal identycznie styl akustycznych występów Lady GaGi przy pianinie. Jury zachwyciło się z jakichś powodów jego wykonaniem Paparazzi i przepuściło go do następnego etapu. Chłopak nie dostał się jednak do finału.

Jako że już raz zasmakował sławy, nie zamierza z niej rezygnować. Madox nagrywa płytę, a w sieci pojawiła się właśnie jej zapowiedź – pierwszy singiel:

bEUHLRTX

Nie zastanawia Was czasem, dlaczego polscy artyści tak często porywają się na śpiewanie po angielsku, chociaż na ucho przydałoby im się jeszcze porządne podszkolenie akcentu? Czy Marcin liczy na zrobienie z tym materiałem światowej kariery?

bEUHLRUy
KOMENTARZE
(404)
hi hi hi
11 lat temu
first at last...
Olivera
11 lat temu
jezu, a ile artysów w Polsce nie umie śpiewać po Polsku i jest gwiazdami ? ;] niech chłopak sie sprawdzi ;p zawsze moze zrezygnować ;D
gość
11 lat temu
'ta laska' jest facetem...
bEUHLRUz
gość
11 lat temu
Ja tez mam na tym punkcie alergie.Nie dosc ze sa standardowi i brzydcy to jeszcze spiewaja po angielsku z polskim sztywnym akcenetem ze sluchac sie nie da.
gość
11 lat temu
czepiacie się go , bo jest inny, chce się realizować artystycznie , to niech to robi
Najnowsze komentarze (404)
gość
10 lat temu
Śpiewamy sami sobie po angielsku, bo jesteśmy małpami. Po prostu jesteśmy tak DURNI, że szkoda gadać. Tym, którzy wolą angielszczyznę od własnego języka polecam opanowanie tej formułki: I AM A MONKEY i najlepiej, żeby sobie ją wytatuowali na czole, albo na d***e
gość
11 lat temu
'ta laska' jest facetem...
gość
11 lat temu
Mamy polskiego biebera! Fuuu!
gość
11 lat temu
wynalazek jak obrazek :DD ot co :D
gość
11 lat temu
MMM jest super :) do sklonowania :)))
gość
11 lat temu
purysto, może jakichś korepetycji z akcentowania będziesz udzielał ??? chętnie się podciągniemy, co byś tak nie cierpiał :DDD
gość
11 lat temu
a ja słucham i nasłuchać się nie mogę, kawałek bardzo udany, świetna muzyka, intrygujący i seksowny wokal, jest to, co powinno być w piosence, co ma się dziać więcej ?? jedyne co mi brak , to klipu :)
gość
11 lat temu
a cóż to za wynalazek???
bEUHLRUr
gość
11 lat temu
zastanawiam się czy słowo "laska" jest tutaj ironią :D
gość
11 lat temu
To rzygaj !
AmyLee
11 lat temu
przed chwilą wysłuchałam tego "singla"...żal,żal i jeszcze raz żal... nic w tej piosence się nie dzieje... jest tak nudna,że naprawdę nie chce jej się słuchać do końca. A co do angielskiego...sama nie jestem z*******a z angola ale on to już naprawdę przesadził..
gość
11 lat temu
przecież jest Polakiem , to jak mógłby słabo mówić po polsku :DDDD
gość
11 lat temu
U nas jest mnóstwo nie Polaków. którym bardzo nie w smak sukcesy Polaków. Nie urabiaj -nam Polakom - opinii nietolerancyjnych na podstawie tych komentarzy , bo nie wiesz kto je pisze.
gość
11 lat temu
To nie Polacy niszczą Polaków , to czosnkowych drażnią zdolni Polacy i nie ułatwiają im tu życia, a Polacy byliby niemądrzy, gdyby wyjeżdżali , w Polsce jest nasze miejsce, a za granicę można sobie wyjechać gościnnie . Marcin tutaj jest potrzebny , nie mamy takiego drugiego , on się wyróżnia , nie sposób jego głosu nie rozpoznać w masie wokalistów, mniej lub bardziej udanych, bardzo ubarwia polską scenę , chcemy go :)))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHLRVk
bEUHLRVl
bEUHLRVm
bEUHLRVn
bEUHLRVo
bEUHLRUT