Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Pilnuje, żeby zamalować ślady po operacji plastycznej!"

386
Podziel się

"Pokazywała charakteryzatorom ślady za uszami po operacjach."

"Pilnuje, żeby zamalować ślady po operacji plastycznej!"
bCYmavKJ

Poprawianie urody przez Kayah niejednokrotnie było tematem medialnych doniesień. Piosenkarka przed laty sama przyznała, że poprawiła sobie nos. Trudno zresztą, żeby to dłużej ukrywała - była to zmiana oczywista. Jak donosi informator Takie jest życie, pęd za doskonałością to sposób na przezwyciężenie dawnych kompleksów wyniesionych z rodzinnego domu:

Kasia długo miała problem z akceptacją siebie. Nie ułatwił jej tego zadania ojciec, zawiedziony, że urodziła mu się córka. Niezbyt taktownie wypowiadał się na temat jej wyglądu. A taka zadra zostaje w sercu na długo - mówi jejkoleżanka. Zoperowała sobie też uszy. Wcześniej miała odstające. Ona perfekcyjnie dba o siebie. Wciąż się odchudza, choć wygląda bardzo szczupło.

Ponoć z osobami z branży Kasia Szczot jest bardziej szczera niż w rozmowach z mediami. Nie ukrywa tego, że się poprawiała:

bCYmavKL

Pilnuje, żeby zamalować ślady po operacji plastycznej. Pamiętam, jak w garderobie pokazywała charakteryzatorom ślady za uszami po operacji plastycznej. Mówiła o niej otwarcie i zupełnie na luzie. Normalna, fajna babka - mówi pracownica Polsatu.

Spory problem mają z nią za to fotografowie i fotoreporterzy. Podczas każdej sesji Kayah akceptuje zdjęcia, które mogą zostać opublikowane. Żąda również intensywnego retuszu. Za to na oficjalnych imprezach i koncertach jak ognia unika aparatów fotograficznych.

Jeśli któryś z nas nie posłucha, ochroniarze Kayah świecą nam latarkami w aparaty, żeby prześwietlić zdjęcia. Kayah jest zawsze niechętna zdjęciom. Nie chce pozować - mówi jeden z fotoreporterów. Ona ma trudną urodę: duży nos, wyrazistą szczękę, pociągłą twarz. Jeśli jest dobrze oświetlona, a obiektyw ustawiony pod odpowiednim kątem, wychodzi pięknie. Ale w czasie imprez czy konferencji po prostu nie ma na to czasu. Dobrze o tym wie i to dlatego nas unika. Jest świadoma swojego ciała, jego zalet i wad. W końcu kiedyś była modelką.

Jej znajomi nie rozumieją jej podejścia. Jej operacje plastyczne to dziś żadna tajemnica. Uważają, że piosenkarka powinna być szczera od początku do końca.

bCYmavKR

Kasia zupełnie inaczej zachowuje się wobec ludzi, którym ufa, a zupełnie inaczej publicznie. To bardzo wrażliwa dziewczyna. Może warto, żeby publicznie była tak samo otwarta jak prywatnie? W końcu dbanie o siebie to nic złego - ocenia jej przyjaciółka.

Jak oceniacie, czy jest sens żyć w ciągłej obawie, że ludzie dowiedzą się o operacjach plastycznych? Dlaczego tak wiele gwiazd wciąż to ukrywa?

bCYmavLm
KOMENTARZE
(386)
gość
9 lat temu
Wyglada super...niech sobie operuje CO CHCE :) Kocham K
gość
9 lat temu
przecież jest Ona piękna jak coś poprawiała to jej sprawa .
gość
9 lat temu
cóż moim zdaniem operacje jej posłużyły, zrobiła sobie nos, który był zdecydowanie za duży. Powodzenia Kayah :)
bCYmavLn
gość
9 lat temu
Ten wielki babochłop jest brzydszy od okropnej Steczkowskiej,Schejbal i Damieckiej razem wziętych,ten Bułecka musiał być pijany lub kłaść jej gazetę na twarz!
Operacje
5 lata temu
Jesteście śmieszni , skoro już robiła sb niby operację to dawno nie miała by tego nosa ;) A ma i wygląda ślicznie
Najnowsze komentarze (386)
Operacje
5 lata temu
Jesteście śmieszni , skoro już robiła sb niby operację to dawno nie miała by tego nosa ;) A ma i wygląda ślicznie
gość
9 lat temu
Co za bzdura. Sto lat temu czytałam felieton autorstwa Kasi, w którym pisała, że korygowała sobie uszy.
gość
9 lat temu
bo takie rzeczy to prywatna sprawa, nie mająca związku bezpośredniego z wykonywanym zawodem, najwyższy czas to uznać za wystarczający powód...
gość
9 lat temu
Nie ważne co sobie zrobiła wygląda świetnie
gość
9 lat temu
Bzdura!!Spotkalam Kaye w Opolu w sklepie z kosmetykami i zrobila sobie zdjecia z nami bez problemu!
gość
9 lat temu
jej styl jest nijaki. te włosy kompletnie nie pasują do jej kształtu twarzy, i ten nos... przykra sprawa, ale powinna nauczyć się z tym żyć , jest jaka jest... a nie robić z siebie tzw plastiC . cała ponaciągana. niczy się nie różni obecnie jak i przed operacją. wydane pieniądze powinna przeznaczyć np. na jakieś cele charytatywne, tam gdzie one są najbardziej potrzebne. a nie na amo oszpecanie się.
gość
9 lat temu
TO FACET Z DOCZEPIONYMI SZTUCZNYMI CYCKAMI HA HA
gość
9 lat temu
TO PRZEBRANY FACET TRANSWESTYTA!!!!!!
bCYmavLf
gość
9 lat temu
No właśnie jakim debilem yrzeba być żeby nie zrobić matury głupku? A Kaja to KON KTORY SPIEWA I UPAWIA ZYDOWSKA KABALE!!!!
gość
9 lat temu
A co ty z ta matura wyskakujesz.W Polsce kazdy t***n ja ma a h........ soba reprezentuje debilu!
gość
9 lat temu
O.............sie od niej wszystkie grubaski,ktöre piszecie.Ona bedzie od was ladniejsza nawet 50 lat pöznej!
gość
9 lat temu
Ten koń nie potrafi zdania składnie sklecić nie zdołał nawet zrobić matury,czy to koń czy słoń a może transwestyta?
gość
9 lat temu
ATRAKCYJNA INACZEJ TO KON NIE KOBIETA
gość
9 lat temu
Dobrze zrobiła. Podziwiam ją za odwagę. Jest fajną kobietą. Moim zdaniem nie gwiadorzy. Cenię ją za piękny głos i osobowość. Dla mnie to atrakcyjna dziewczyna.
...
Następna strona
bCYmavLH