Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mendes: "Małżeństwo to przestarzały zwyczaj"

221
Podziel się

Tak twierdzi aktorka, która od 10 lat żyje w otwartym związku.

Mendes: "Małżeństwo to przestarzały zwyczaj"
bDYyKARh

Eva Mendes od 10 lat spotyka się z Georgem Augusto. Aktorka i peruwiański reżyser nie zamierzają jednak brać ślubu, gdyż oboje zgodnie uważają, że papierek do niczego nie jest im potrzebny. Doskonale czują się w związku, którego zasady określili sami – przykładowo, oboje mają prawo do spotykania się z innymi ludźmi, ale mają obowiązek poinformować o romansie partnera.

W udzielonym niedawno wywiadzie Mendes stwierdziła, że małżeństwo nikomu do niczego tak naprawdę nie jest potrzebne. Ludzie składają przysięgę z przyzwyczajenia i pod wpływem presji społecznej.

Uważam, że instytucja małżeństwa wcale nie jest tak niezbędna, jak uważa społeczeństwo. I wcale nie mam negatywnego podejścia do ślubów. Po prostu myślę, że to przestarzały zwyczaj - powiedziała aktorka. Kiedy spojrzymy wstecz na to, co małżeństwo symbolizuje, to okaże się, że tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z tym, dlaczego dzisiaj się pobieramy. Kiedyś miało ono wymiar religijny i święty. Dziś to kontrakt między dwoma osobami.

bDYyKARj

Wcale nas nie dziwi takie podejście aktorki do małżeństwa. W końcu mieszka w Hollywood, gdzie standardowo po dwóch latach następuje zmiana mężów i żon.

bDYyKARK
KOMENTARZE
(221)
gość
10 lat temu
A co to kogo obchodzi? Niech sobie nawet ma 1,50m ^^
gość
10 lat temu
MYL;ISZ POJECIA KOLEGO,,,,TAK NAPRAWDE NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA O PRAWDZIWEJ MIŁOSCI ZYJAC W ZWIAZKU TAKIM JAK TY MASZ W PODSWIADOMOSCI CHEC PORZUCENIA SWOJEJ PARTNERKI GDY TYLKO CI SIE ZNUDZI A SLUB TO NIE PRZYSIEGANIE PRZED BOGIEM TO PRZEDE WSZYSTKIM SLUBOWANIE SOBIE MIŁOSCI I WIERNOSCI NIEMASZ ZBYTNIO POJECIA BO NIE CZUJESZ TAKIEJ MIŁOSCI DO PARTNERKI I ZAL MI JEJ NIE CHCIAŁABYM MIEC TAKIEGO FACETA JAK TY
gość
10 lat temu
Dokładnie. Przecież ta medes nie jest w żadnym związku tylko jednemu z facetów daje częściej. Modelki to jednak przygłupy.
bDYyKARL
gość
10 lat temu
ona wygląda na grzejącą sie sukę
gość
10 lat temu
tak mówia te baby, którym się niky nie oświadczył. Ten jej facet to zwyczajnie na ja w d...., skoro ona musi tolerować jego skoki w bok. No chyba że to ona jest skokiem w bok. Wolałabym być jedyną przez rok niż jedną z kilku przez 10 lat. Co kto lubi.
Najnowsze komentarze (221)
gość
10 lat temu
Jej małpy, jej cyrk.
gość
10 lat temu
W piekło trzeba wierzyć, ona na pewno takiej wiary nie wyznaje.
gość
10 lat temu
zgadzam się! w polsce zarabia Kościół na ślubach i rozwodach - SKANDAL!!! no i najmniej podoba mi się biel pasująca bardziej do szpitala niż do czegokolwiek innego
gość
10 lat temu
I pieklo wyje z radosci po jej wypowiedzi.
gość
10 lat temu
jestem za ;) zyje z facetem prawie 18 lat bez slubu i mam 2 dzieci rulezzz ;)o qrka jak wiele wiosen ;-o
gość
10 lat temu
Ona się moralnością nie zajmuje, robi tak jak j e j s a m e j (a nie jakiejś moralności) odpowiada! My sobie możemy gdakać, czy to jest dobre, czy złe....
gość
10 lat temu
i po latach nic poza siłą takiego magnesu już nie ma, tak się dzieje najczęściej..
gość
10 lat temu
I to mówi hollywoodzka d****a? Autorytet moralny się znalazł.:)
bDYyKARD
gość
10 lat temu
no cóż...zal mi Jej skoro tak uważa...nie ma zatem pojęcia czy jest ślub
1971
10 lat temu
zawsze była sexy i jest!!!
ddddddddddddd
10 lat temu
Jest prześliczna :) mam ja na pulpicie prawie naga a jestem dziewczyna ;)
gość
10 lat temu
mówi tak,bo w takim światku na życie rodzinne nie ma czasu,tylko nieliczni z nich chcą mieć normalny dom-rodzinę
gość
10 lat temu
Dla niej pewnie kontrakt.
gość
10 lat temu
czas robi swoje a papierek ? no cóż ma siłę magnesu :)))
...
Następna strona
bDYyKASf