Trwa ładowanie...
Przejdź na

Królikowski wyswatał Ostrowską i Borcucha. Teraz żałuje

474
Podziel się:

Nie wyszło mu z synem, nie wyszło ze znajomymi...

Królikowski wyswatał Ostrowską i Borcucha. Teraz żałuje

Jeszcze dwa lata temu Paweł Królikowski chwalił się wszystkim, że to właśnie on doprowadził przed ołtarz swoją koleżankę z serialu Ranczo Ilonę Ostrowską i reżysera Jacka Borcucha.

Ośmielę się powiedzieć, że to dzięki temu, że tak silnie reklamowałem Jackowi instytucję małżeństwa, on poślubił Ilonę - zaczynał swoją opowieść.

Jak wiadomo, obecnie nie jest to raczej powód do dumy. Podczas pracy nad filmem _**Wszystko co kocham**_ Borcuch zakochał się bowiem w córce Jana Frycza, Oldze. Niedługo potem wyprowadził się z domu i zamieszkał z kochanką, porzucając żonę i 4-letnią córkę. Pawłowi jest z tym podobno ciężko. Ilonę Ostrowską, z którą od 5 lat gra w Ranczu parę, a od kilku tygodni spotyka także na planie Szpilek na Giewoncie, uważa za swoją najbliższą przyjaciółkę.

Rozumiemy się bez słów - mówi tygodnikowi Na żywo. Odkąd porzucił ją zarekomendowany przez niego mąż, Królikowski czuje się odpowiedzialny za sytuację, w jakiej się znalazła.

Tyle razy opowiadał nam o wieczorach spędzonych w jego domu w Zalesiu z Jackiem i Iloną - mówi tabloidowi znajomy aktora. _**Cieszył się ich szczęściem**_.

Obecnie to już przeszłość. Wprawdzie Ostrowska nadal ma nadzieję, że mąż do niej wróci, ale sytuacja nie wygląda dla niej dobrze... Przypomnijmy: Ostrowska liczy na powrót męża!

KOMENTARZE
(474)
azuros
11 lat temu
Ilona jest urocza, niech żyje swoim życiem i chrzani typa, który sobie poszedł. Wcześniej czy później trafi na prawdziwą miłośc i prawdziwego faceta.
gość
11 lat temu
haha rzucił Ilonę dla takiej brzyduli... i****a
gość
11 lat temu
Ilona, to super babeczka i aktorka, ma w sobie tyle ciepła. Życzę jej powodzenia...
gość
11 lat temu
OTÓŻ TO. A BORCUCH MOŻE WOLI AROGANCKIE, NIE UŚMIECHAJĄCE SIĘ,"MAŁO DOJRZAŁE WIEKIEM" L***I ..... :(
gość
11 lat temu
To Ilona głównie zrobiła z serialu dzieło. Borcuch dobrze wybrał, ale teraz sie zeszmacił. Frycz, która zagrała w "Domu nad rozlewiskiem" była dla mnie niemiłym zaskoczeniem. Później się trochę przekonałąm do niej, bo grałą tam pozytywną rolę. Teraz ją przekresliłąm. Borcucha też. Zresztą on też brzydal.
Najnowsze komentarze (474)
gość
7 lat temu
ale ta frycz ma szpetny ryj !
Grzegorz
7 lat temu
Współczuję Pani Ilonie. Taka młoda, a już tyle złego ją spotkało. Też mam córkę, i chyba bym zrobił marmoladę z takiego gościa, który by ją tak potraktował.
ciuciudulu
9 lat temu
Ja go bardzo lubie i nie wmawiajcie ,że nie
gość
9 lat temu
Ola jesteś boska jarek Rzepiela
gość
10 lat temu
ale ilona jest ładna :) ma styl i potrafi dobrac cos dla siebie aby slicznie wygladac. a tamta w*****a wyglada jakby worek na siebie włożyła. jednym slowem koles z deszczu pod rynne wlazł. dobrze mu tak jak nie umie docenic zony :)
gość
10 lat temu
ranczo 7 sezon wiosną 2013 roku odcinki będą kręcone zimą od 16 grudnia 2012 roku do końca marca 2013 roku a w tv wiosną 2013 roku w tvp 1 hd
WAŻNE!
10 lat temu
dnia 28 -09-20011 pan Antoni była na centralnym pijany z kolezanka z planu godzina1.23 wygladał strasznie zaniedbany powiedzieli ze to tak tomantycznie
WAŻNE!
10 lat temu
dnia 28 -09-20011 pan Antoni była na centralnym pijany z kolezanka z planu godzina1.23 wygladał strasznie zaniedbany powiedzieli ze to tak tomantycznie
gość
10 lat temu
zgadzm się, a Pani Ilonie życzę szczęścia i kogoś kto będzie zasługiwał na h=jej miłość
gość
10 lat temu
Pani Ilona wygląda na bardzo sympatyczną kobietę, a Olga już nie koniecznie, ale każdy ma prawo do podjęcia decyzji z kim chcę być.
gość
11 lat temu
Jaki syn taki ojcie. Synalek Królikowski Antoni "Gucio"Gangster (A"G"G) ciekaw jestem jaką miał by minę jak by wylądował pod natryskiem w amerykańskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze dla m******w :D Czy zrobiliby z jego d... prawdziwą jesień średniowiecza?! Może jeszcze Antoś coś zbroi... np. w USA tam policjanci się nie patyczkują jak ktoś ich zaatakuje... Ps. A co z "Papugą Antosia która miała zjeść polskich policjantów"???
gość
11 lat temu
Ahhh! Prawdziwy Królikowski Antoni "Gucio"Gangster (A"G"G) ciekaw jestem jaką miał by minę jak by wylądował pod natryskiem w amerykańskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze dla m******w :D Czy zrobiliby z jego d... prawdziwą jesień średniowiecza?! Może jeszcze Antoś coś zbroi... np. w USA tam policjanci się nie patyczkują jak ktoś ich zaatakuje... Ps. A co z "Papugą Antosia która miała zjeść polskich policjantów"???
gość
11 lat temu
zamienił mercedesa na syrenkę 105
obiektywna
11 lat temu
Ostrowska pięknie wygląda w długich włosach, kobieta z charakterem. Całkowite przeciwieństwo tej nijakiej Frycz. Borcuch chyba oszalał że zostawia żone dla tamtej ..... .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie