Trwa ładowanie...
Przejdź na

Madonna chce zrobić z córki światową gwiazdę!

241
Podziel się

"Ma nadzieję, że Lourdes zajmie jej miejsce. Ma nadzieję, że stanie się jedną z największych gwiazd na świecie".

Madonna chce zrobić z córki światową gwiazdę!
bDYjEhvp

Jak to do tej pory "nową Madonną" nazywana była Lady GaGa. Jednak od czasu, kiedy wydała singiel Born This Way i stwierdziła, że ma "błogosławieństwo" od swojej starszej koleżanki, relacje między nimi znacznie się "ochłodziły". Mówiąc bardzo delikatnie. Przypomnijmy: Madonna jest wściekła na GaGę! Wygląda na to, że Madonna dokładnie zaplanowała, kto zastąpi ją na tronie "królowej pop". Ma być to oczywiście ktoś, z czyjego sukcesu będzie czerpała duże profity.

Mowa o córce piosenkarki, Lourdes. 15-latka współpracowała już ze swoją sławną mamą przy kolekcji ubrań Material Girl, uczęszcza również do prestiżowej nowojorskiej szkoły artystycznej LaGuardia High School. Sama bardziej skłania się ku aktorstwu, jednak ambitna matka widziałaby ją raczej w roli gwiazdy estrady.

Madonna ma nadzieję, że Lourdes zajmie jej miejsce i stanie się jedną z największych gwiazd na świecie - mówi osoba z jej otoczenia w rozmowie z The Mirror. Jest dla niej prawdziwą mentorką, a córka bardzo chce, aby mama asystowała jej w pierwszych krokach w show biznesie. Lourdes ma naprawdę dobry głos i silny, ciekawy charakter. Tak jak jej matka.

bDYjEhvr

Czyżby Madonna zazdrościła Willowi Smithowi i jego żonie? Przykład małej Willow Smith pokazuje, że w dzisiejszych czasach nic nie pomaga w show biznesie tak jak znane nazwisko. Czy mówi to coś o nas, odbiorcach? Czy naprawdę chcemy w kółko oglądać i podziwiać dzieci sławnych osób?

bDYjEhvS
KOMENTARZE
(241)
gość
10 lat temu
ładną ma córkę, ale jaj córka mogła by się spotykać z kochankami mamy..
gość
10 lat temu
ładna ona?
gość
10 lat temu
pierwsza
bDYjEhvT
gość1544
10 lat temu
matka wiecej tapety od córki .!! ;/ too jakies choree ;//
gość
10 lat temu
starreee
Najnowsze komentarze (241)
Lokki
7 lat temu
Tylko ze jak sie sojrzy dokładnie to widać ze tylko pierwszy plan zdiecia (w większości) sie zgadza... Krótko mówiąc artysta (lub pudelek) wprowadza w błąd... :-p Choc pomysł oryginalny i fajny.
pomNatka
9 lat temu
Nie rozumiem Madonny: w wywiadzie mówi,że nie pozwoli córce kiedykolwiek zostać gwiazdą,a teraz to...
gość
10 lat temu
amen święta prawda,babie tez się należy
gość
10 lat temu
Lourdes jest bardziej podobna do Cher niż do Madonny. Czy to na pewno jest jej córka? A gdzie jest jej syn Jesus Luz? Przecież mial być tak sławny, że ho ho..
Wieru
10 lat temu
15 lat? Jej córka może brzydka nie jest, ale wygląda jak prostytutka :o Wątpie czy ta cała Lourdes zawojuje świat.
gość
10 lat temu
Jej córka jest piękna w porównaniu do mamy !!!
gość
10 lat temu
ale beton, ta jej córka to ma takie krzaczaste brwi że szok. Mogła by je sobie wyregulować ;q a poza tym to wygląda jak rumun.
misz.
10 lat temu
Ładna ta córka :).
bDYjEhvL
gość
10 lat temu
okropne ma ta dziewczyna brwi blee...
KK
10 lat temu
gość
10 lat temu
To jest jej tajna broń
gość
10 lat temu
Gucio prawda. Gaga się sama wprosiła na to stanowisko, a Madonna nieświadomie się na to zgodziła i nie da sobie w kasze dmuchać, więc chce się w ten sposób zemścić. Szczerze mówiąc Madonna (jako królowa popu) już dawno wybrała i zaakceptowała swoją następczynię , którą jest oczywiście Britney Spears (okrzyknięta księżniczką popu). To z nią Madonna nagrała wspólnie piosenkę i ją wspierała tym samym. Córka to jedynie dziedziczka, a Madonna jako dobra matka, chce dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze, więc daje jej możliwość spełnienia marzenia i zostania sławną, skoro ma taką możliwość. Tylko niech nie zapomni, żeby córka sama wybrała swoją karierę, bo inaczej będzie to robić, tylko po to by zadowolić wymagającą matkę, a to źle wróży.
gość
10 lat temu
ta córka fajnie się ubiera
gość
10 lat temu
a jak stary facet bierze 20stke to dobrze? ma racje , po co z pomarszczonym fredem sie spotykac. a ci chloptasie leca na kase, nie na nia.
...
Następna strona
bDYjEhwn