Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak wcale nie "zapomniała" o synu?

217
Podziel się

Nasze źródło twierdzi, że taka sytuacja nie miała miejsca. Kto ma rację w tym sporze?

Górniak wcale nie "zapomniała" o synu?
bDIiRlrF

Kilka dni temu tygodnik Na żywo podał, że Edyta Górniak nie poinformowała swojego byłego męża, Dariusza Krupy, o niespodziewanym wyjeździe na wakacje. Jak twierdził cytowany przez tabloid znajomy piosenkarki, wybrała się na wycieczkę wraz ze swoim partnerem, Piotrem Schrammem, bez zapowiedzi przedłużając pobyt Allana u taty.

Jak udało nam się jednak dowiedzieć z wiarygodnego źródła, taka sytuacja nie miała miejsca. Informacja podana przez tabloid jest podobno nieprawdziwa. Komu zależało więc na tym, by ją opublikować? To niestety pokazuje tylko, jakie skutki może mieć prowadzenie sporów za pośrednictwem mediów. Na sali sądowej i w kolorowych magazynach zawsze będzie to tylko jedno słowo przeciwko drugiemu. *Któremu z nich bardziej ufacie? *

bDIiRlsi
KOMENTARZE
(217)
gość
10 lat temu
od czasu gdy pokazała swoje dziecko w jego kupie dla mnie nie jest normalną kobietą to jakiś wybryk natury.
gość
10 lat temu
ufam tylko krupie. gorniak jest niepoczytalna!!! i fałszywa i p***a!!!!!
gość
10 lat temu
plastikowa panienka
bDIiRlsj
gość
10 lat temu
Edytka 100000000000000000000000000000000000000000%
gość
10 lat temu
Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia,Edzia!!!!!!!!!!!!!!Pamiętaj , że twoi fani stoją za tobą murem!!!!:):)
gość
10 lat temu
Z tego co wiem Allanek jest dla niej najważniejszy na świecie,ten drań kłamie podaje fałszywe informacje do mediów zamiast się dogadać.Wykorzystuje te kłamstwa przeciwko niej.Oddaj jej należyty majątek,draniu.Miałeś wspaniałą żonę i wszystko spieprzyłeś.Mam nadzieje że Piotrek okaże się inny i przystojniejszy.
gość
10 lat temu
Ten p*********c kłamie Edi jest najlepsza!!!!!!Jest wspaniałą artystką,wierzę w nią, wszystkim proponuje aby ją wspierali,jest cholernie utalętowana ,a chyba nikt nie chce stracić naszego polskiego skarbu,jest jak milion diamentów
gość
10 lat temu
Bez przesady!!!Edzia nigdy by o Synu nie zapomniała! Może ma deczko n*****e we łbie,ale Allanka kocha na pewno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
oboje siebie warci!!
gość
10 lat temu
Edycie w 100%
gość
10 lat temu
WIERZĘ EDYCIE, ONA KOCHA SYNA[/cytat]
gość
10 lat temu
Krupa ciągle knuje przeciw Edycie,niech sie wreszcie odczepi od niej i zajmie swoją nowa miłością .dziwne ze gwiazdka rozbieranych magazynów mieszkała z Krupa a w ciąży nie jest ponoć z nim.[/cytat] Krupa jest niewiarygodny[/cytat]
gość
10 lat temu
co wy bredzicie, opieka zostala przyznana dwojga rodzicom, opiekują sie na przemian co dwa tygodnie. Edyta jest najlepszą matką!!
bDIiRlsb
gość
10 lat temu
prawda
...
Następna strona
bDIiRlsD