Trwa ładowanie...
Przejdź na

PETA do Gomez: "Żywe konie to nie zabawki rozpieszczonych dziewczynek!"

1107
Podziel się

"Biedne konie pomalowane dla kaprysu nieodpowiedzialne gwiazdy" - dodaje Pink.

PETA do Gomez: "Żywe konie to nie zabawki rozpieszczonych dziewczynek!"
bDXXcrGt

Najnowszy klip Seleny Gomez miał udowodnić, że piosenkarka jest obecnie znana nie tylko za sprawą romansu z Justinem Bieberem, ale umie także śpiewać. Na swoim blogu i profilu na Facebooku gwiazdka zapewniała fanów, że klip będzie wyjątkowy. Nikt nie pozostanie obojętny. Mamy doskonały pomysł! – cieszyła się. Okazuje się, że miała rację. Gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu teledysku, natychmiast wybuchł skandal.

Najważniejszym elementem wideo do kawałka Love You Like a Love Song miały być pomalowane na różowo konie. Zwierzęta ucharakteryzowane do teledysku wzbudziły oburzenie organizacji zajmujących się ochroną ich praw. Gomez została ostro zaatakowana i skrytykowana przez przedstawiciela PETA:

Nie ma bezpiecznej metody pomalowania konia, czy innych zwierząt. To zawsze kończy się podrażnieniem skóry, ranami, a nawet ostrzejszymi reakcjami alergicznymi. Nigdy nie wiadomo, jak dane zwierze zareaguje. To może mieć bardzo poważne konsekwencje dla jego zdrowia. Żywe konie to nie zabawki rozpieszczonych dziewczynek!

bDXXcrGv

Do głosów oburzenia dołączyły się także Gwen Stefani oraz Pink. Druga z piosenkarek wypowiedziała się na temat pomalowanych na różowo koni na swoim Twitterze:

Biedne konie pomalowane dla kaprysu nieodpowiedzialne gwiazdy. Artyści powinni być bardziej świadomi znaczenia swoich działań. To oburzające!

bDXXcrGW
KOMENTARZE
(1107)
gość
10 lat temu
biedne konie..
gość
10 lat temu
racja!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
t**a
bDXXcrGX
gość
10 lat temu
biedne konie
gość
10 lat temu
Selena jakie długie włosy, nie podobna do siebie na pierwszym zdjęciu. A co do koni, zachowała się nieodpowiedzialnie. Biedne zwierzęta!
Najnowsze komentarze (1107)
Koniara
2 lata temu
Biedne koniki...CHWUJOWA SELENA!!
gość
3 lata temu
szkoda zwierząt
gość
4 lata temu
jest po prostu g****a!!!
gość
4 lata temu
konie to nie zabawki sama na nich jeżdżę
jimmy choo pu...
6 lat temu
2 billion foretells buy Jose Cuervo jimmy choo pumps
gość
8 lat temu
to nie zabawki selene lubie ale to głupie
GOŚĆ
8 lat temu
To po prostu masakra - BIEDNE KONIKI
gość
9 lat temu
racja
bDXXcrGP
mikaipati
9 lat temu
to żywe istoty a nie zabawki
gość
9 lat temu
z nachrapnikiem byłoby ładniej
gość
9 lat temu
ale ona jest wredna
gość
9 lat temu
Jezu,teledyski SĄ wyjątkowe, Selena również chciała aby jej był "inny" magiczny, tak jak piosenka, fantastyczny i niepowtarzalny ;/ Może było to trochę nieodpowiedzialne ale przecież powiedziała że użyła SPECJALNEJ farby, a skoro nie ma bezpiecznej metody-oberwać powinna inna osoba niż ona ponieważ ONA miała prawa nie wiedzieć że nie ma metody,w końcu przed pomalowaniem musiała to z kimś uzgodnić,tak ? z resztą,konie zostały pomalowane- nie cofnie się,więc nie wiem czemu wycofała te klipy,w głębi serca chyba najbardziej czekałam na nie.... więc nie wyzywajcie jej, tylko osobę która pomalowała te konie, Selena tylko rzuciła taki pomysł,malujący mógł się nie zgodzić.....
gość
9 lat temu
Biedne konie ;( Heh... jeszcze by było jakby to były ogiery lub wałachy
gosc
9 lat temu
i*****a gupia ciota
...
Następna strona
bDXXcrHr