Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przykryli głos Pauli... Magdą Femme!

94
Podziel się

"Ona ma tak słaby wokal. Fragment śpiewany przez nią nie nadawał się do użycia."

Przykryli głos Pauli... Magdą Femme!
bDIGuqXV

Nieco ponad miesiąc temu pokazywaliśmy Wamprzykry w odbiorze teledysk akcji Pomaganie jest trendy do singla o tym samym tytule. W piosence i klipie pojawiła się "plejada" polskich gwiazd m.in. Agnieszka Włodarczyk, rapujący Krzysio Ibisz, Aleksandra Szwed, Magda Femme i Paula Marciniak.

Włodarczyk i Marciniak reprezentowane są przez tę samą osobę. Takie jest życie donosi, że organizatorzy byli zainteresowani jedynie Agnieszką, jednak ich menedżerka postawiła warunek - albo biorą je obie, albo żadnej. Osoby pracujące w studiu nagraniowym z gwiazdami byli ponoć przerażeni możliwościami wokalnymi Pauli.

Paula Marciniak totalnie dała ciała. Nie wiedziałem, że ona ma tak słaby wokal. W studiu wszystko wyszło! Nie była w stanie zaśpiewać dobrze dwóch wersów, które jej przypadły. Co gorsze, ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że śpiewa beznadziejnie – mówi jeden z realizatorów. Paula nieźle się namęczyła nagrywając. Ale wyszło jej tak, że fragment śpiewany przez nią nie nadawał się do życia. A mocna obróbka komputerowa, tak jak we wszystkich jej piosenkach, nie wchodziła w grę.

bDIGuqXX

Tygodnik poprosił o komentarz nauczycielkę śpiewu, która od razu rozpoznała, jak udało się ukryć mankamenty wokalne Pauli. Otóż pod jej głos podłożono... głos Magdy Femme!

Głos Pauli został mocno przysłonięty głosem Magdy, która zaśpiewała tę samą melodię oktawę niżej – ocenia specjalistka. Takiego zabiegu używa się w studio, aby wzmocnić górny głos i jego siłę wyrazu. Ale wzmocnienie Magdy jest głośniejsze niż głos Pauli. Zastosowano to tylko w krótkiej solówce Pauli, więc zapewne chciano ukryć niedoskonałości jej wokalu.

Cóż, "pomaganie jest trendy"...

AKTUALIZACJA:

Paula twierdzi, że osoba cytowana przez tygodnik kłamie i próbuje wypromować jej kosztem "beznadziejną piosenkę". Oto jej oświadczenie:

bDIGuqYd

Prawnicy z mojej wytwórni złożyli już pismo procesowe do "Takie jest życie", gdyż informacje są wyssane z palca. Sprytny zabieg by wypromować i tak benadziejną piosenkę, tylko szkoda że moim kosztem.

bDIGuqYy
KOMENTARZE
(94)
kra kra
10 lat temu
hahaha, ale żenująca "gwiazda" - kto to wogole jest ??
gość
10 lat temu
ten "utwór" jest potworny
gość
10 lat temu
Jezu, co za mordy!
bDIGuqYz
gość
10 lat temu
Takie życie!
gość
10 lat temu
Pokonamy fale i Moja i Twoja nadzieja jest świetną piosenką ale Pudel nie umie chyba tego docenić. .. Gwiazdy jednak coś potrafią nagrać żeby dobrze się sprzedało.
gość
10 lat temu
a kto to wogóle ta Paula?
gość
10 lat temu
dżizas, co to jest????:P:P:P
gooosc
10 lat temu
rzeczywiscie!
Wokal
10 lat temu
Nie wiem o co ta dziewczyna chce sie sadzić to jest oczywiste ze jest to głos podłożony przez Panią Magde. Poprosiłem żonę aby posłuchała i ona kompletny laik w tych sprawach to usłyszała, wiec nie rozumiem ...
gość
10 lat temu
magna ma sliczny głos w tym utworze wyraznie slychac glos magdy nie pauli paula to slabizna tylko kto ją promuje?
gość
10 lat temu
Tak jakby Femme miała dobry głos, kolejna piejąca słabym głosikiem, lol
ivss
10 lat temu
To po co brała udział w 'beznadziejnej piosence'? :D Sama ze siebie kpi.
gość
10 lat temu
Beznadziejną piosenkę? Przecież sama brała w niej udział!
bDIGuqYr
gość
10 lat temu
BIECZ!!!
...
Następna strona
bDIGuqYT