Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przykryli głos Pauli... Magdą Femme!

94
Podziel się

"Ona ma tak słaby wokal. Fragment śpiewany przez nią nie nadawał się do użycia."

Przykryli głos Pauli... Magdą Femme!
bDfilgMR

Nieco ponad miesiąc temu pokazywaliśmy Wamprzykry w odbiorze teledysk akcji Pomaganie jest trendy do singla o tym samym tytule. W piosence i klipie pojawiła się "plejada" polskich gwiazd m.in. Agnieszka Włodarczyk, rapujący Krzysio Ibisz, Aleksandra Szwed, Magda Femme i Paula Marciniak.

Włodarczyk i Marciniak reprezentowane są przez tę samą osobę. Takie jest życie donosi, że organizatorzy byli zainteresowani jedynie Agnieszką, jednak ich menedżerka postawiła warunek - albo biorą je obie, albo żadnej. Osoby pracujące w studiu nagraniowym z gwiazdami byli ponoć przerażeni możliwościami wokalnymi Pauli.

Paula Marciniak totalnie dała ciała. Nie wiedziałem, że ona ma tak słaby wokal. W studiu wszystko wyszło! Nie była w stanie zaśpiewać dobrze dwóch wersów, które jej przypadły. Co gorsze, ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że śpiewa beznadziejnie – mówi jeden z realizatorów. Paula nieźle się namęczyła nagrywając. Ale wyszło jej tak, że fragment śpiewany przez nią nie nadawał się do życia. A mocna obróbka komputerowa, tak jak we wszystkich jej piosenkach, nie wchodziła w grę.

bDfilgMT

Tygodnik poprosił o komentarz nauczycielkę śpiewu, która od razu rozpoznała, jak udało się ukryć mankamenty wokalne Pauli. Otóż pod jej głos podłożono... głos Magdy Femme!

Głos Pauli został mocno przysłonięty głosem Magdy, która zaśpiewała tę samą melodię oktawę niżej – ocenia specjalistka. Takiego zabiegu używa się w studio, aby wzmocnić górny głos i jego siłę wyrazu. Ale wzmocnienie Magdy jest głośniejsze niż głos Pauli. Zastosowano to tylko w krótkiej solówce Pauli, więc zapewne chciano ukryć niedoskonałości jej wokalu.

Cóż, "pomaganie jest trendy"...

AKTUALIZACJA:

Paula twierdzi, że osoba cytowana przez tygodnik kłamie i próbuje wypromować jej kosztem "beznadziejną piosenkę". Oto jej oświadczenie:

bDfilgMZ

Prawnicy z mojej wytwórni złożyli już pismo procesowe do "Takie jest życie", gdyż informacje są wyssane z palca. Sprytny zabieg by wypromować i tak benadziejną piosenkę, tylko szkoda że moim kosztem.

bDfilgNu
KOMENTARZE
(94)
gość
9 lat temu
boszzze.. jak się nie potrafi śpiewać to się skrzeczy w domu w wannie (jak ja!) a nie katuje biednych ludzi... a magda świetnie śpiewa :)
gość
9 lat temu
Magda Femme ma świetny głos, nic dziwnego
gość
9 lat temu
MAGDA FEMME ? Fajnie, że jeszcze śpiewa - jest całkiem niezła. Zwłaszcza w piosence "Rozmowa z aniołem" ;)
bDfilgNv
gość
9 lat temu
Jest beznadziejna ;/
gość
9 lat temu
A byl ktos na tyle naiwny zeby uwierzyc ze Marcinakowa umie spiewać????
Najnowsze komentarze (94)
kra kra
9 lat temu
hahaha, ale żenująca "gwiazda" - kto to wogole jest ??
gość
9 lat temu
ten "utwór" jest potworny
gość
9 lat temu
Jezu, co za mordy!
gość
9 lat temu
Takie życie!
gość
9 lat temu
Pokonamy fale i Moja i Twoja nadzieja jest świetną piosenką ale Pudel nie umie chyba tego docenić. .. Gwiazdy jednak coś potrafią nagrać żeby dobrze się sprzedało.
gość
9 lat temu
a kto to wogóle ta Paula?
gość
9 lat temu
dżizas, co to jest????:P:P:P
gooosc
9 lat temu
rzeczywiscie!
bDfilgNn
Wokal
9 lat temu
Nie wiem o co ta dziewczyna chce sie sadzić to jest oczywiste ze jest to głos podłożony przez Panią Magde. Poprosiłem żonę aby posłuchała i ona kompletny laik w tych sprawach to usłyszała, wiec nie rozumiem ...
gość
9 lat temu
magna ma sliczny głos w tym utworze wyraznie slychac glos magdy nie pauli paula to slabizna tylko kto ją promuje?
gość
9 lat temu
Tak jakby Femme miała dobry głos, kolejna piejąca słabym głosikiem, lol
ivss
9 lat temu
To po co brała udział w 'beznadziejnej piosence'? :D Sama ze siebie kpi.
gość
9 lat temu
Beznadziejną piosenkę? Przecież sama brała w niej udział!
gość
9 lat temu
BIECZ!!!
...
Następna strona
bDfilgNP