Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba poniża Prokopa: "Zrobi wszystko, ZA KAŻDE PIENIĄDZE!"

509
Podziel się

"Ostatnio był wodzirejem na imprezie zatytułowanej Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy."

Kuba poniża Prokopa: "Zrobi wszystko, ZA KAŻDE PIENIĄDZE!"
bDHNagOJ

Kubie Wojewódzkiemu udało się swojego czasu przylepić Marcinowi Prokopowi łatkę skąpca, który "sępił pieniędzy na dziecko". Przypomnijmy: Wojewódzki bije w "miękkie podbrzusze" Prokopa! Wygląda na to, że ich przyjaźń trwa. W dzisiejszej Polityce Kuba wyśmiewa najnowszą fuchę swojego "kolegi" z pracy i przedstawia go jako człowieka, który zrobi "wszystko, za każde pieniądze".

Marcin Prokop intensywnie pracuje na opinię faceta, który poprowadzi wszystko, wszędzie i za każde pieniądze - pisze Wojewódzki. Na szczęście są też wydarzenia, które wyrywają dziennikarza z tego nikczemnego wizerunku. Ostatnio był wodzirejem na imprezie zatytułowanej Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy. Ze zdjęć wynika, że sam był dobrany znakomicie.

Jak myślicie, odpowie mu coś tym razem? Poprzednio wyśmiał Wojewódzkiego zdradzając, że Kuba popisuje się i szuka poklasku nawet w 3-osobowym towarzystwie.

bDHNagOL
bDHNagPm
KOMENTARZE
(509)
gość
9 lat temu
Jeden jedzie na stanikach, a drugi na Kaczyńskim. Żenujący są obaj, ale Wojewódzki wydawał się inteligentniejszy dlatego tym gorzej wypada.
gość
10 lat temu
Korwinn-Mikke na prezydenta. Pora oprzeć życie 37 mln Polaków i ich potomków na ZDROWYM ROZSĄDKU, który umarł wraz z nadejściem i rozlaniem się po Europie socjalizmu.
gość
10 lat temu
Szukać powinniśmy człowieka nie tylkko odważnego (Wojewódzki na 100 % nie należy do facetów z jajami) ale i mądrego (Wojewódzki jest g***i, bo dał się nabrać Tuskowi i PO).
bDHNagPn
gość
10 lat temu
Właśnie, pamiętam, jak na początku program Wojewódzkiego omal nie został zdjęty z anteny. Wtedy żebrał gości o wizytę u niego w programie, zaprosił m.in. Kasię Cichopek, Weronikę Rosati itp. A teraz na byłych gościach nie zostawia suchej nitki! Zero lojalności!!
gość
10 lat temu
Kuba, a Ty sprzedałeś Polskę, reklamując PO. To jest dopiero zrobienie "wszystkiego, za każde pieniądze". Gorszej żenady nie ma!!
gość
10 lat temu
Nie lubię Prokopa, ale Kubuś również zrobi wszystko za pieniądze... Więc przyganiał kocioł garnkowi
gość
10 lat temu
prokop jest swietny a wojewodzki p*****k
Bronek Jajko
10 lat temu
kuba to w******k i Swiniopas i wyglad ma Parobka !!!
gość
10 lat temu
a ja bardzo lubie ich obu za to strasznie irytuje mnie ibisz
gość
10 lat temu
kubusiowi zal ze nie wzioł udziału w dniu dobierania meskich stringów ha ha ha
gość
10 lat temu
uwielbiam Prokopa za jego luz i dowcip. Kubuś.. lubię Ciebie, ale spaaadaj. zaczynasz mnie irytować. przechodzisz klimakterium czy co?
gość
10 lat temu
siebie warci
gość @@@@@
10 lat temu
Kuba to wielkie nic natomaiast Prokop na obycie i wyglad czego barkuje wojewodzkiemu a po drugie niech on sam siebie zacznie ponizac !!!!!!!!!!!!!!!
bDHNagPf
Yaga
10 lat temu
wojewódzki - wystarczy!!, on za dużą kasę obraża gości, a oni za kieszonkowe na to pozwalają
...
Następna strona
bDHNagPH