Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki ZOSTANIE UKARANY przez Radę Adwokacką!

515
Podziel się:

Zawieszą go w prawie wykonywania zawodu za obrażenie dziennikarza?

Dubieniecki ZOSTANIE UKARANY przez Radę Adwokacką!
bEDVeFFh

Marcin Dubieniecki może dużo stracić na tym, że wielokrotnie podczas rozmów z mediami puszczały mu nerwy. Przypomnijmy, że w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim na pytanie o swoje powiązania z oskarżonym o nadużycie uprawnień Jackiem M., odpowiedział:

Jakby pan do mnie przyszedł do kancelarii i poprosił o komentarz, to dostałby pan w dziób za takie pytanie i za czelność, że pan do mnie dzwoni. Niech pan się ode mnie odpier... i niech pan do mnie nie dzwoni, tak? Do widzenia.

Tymczasem w rozmowie z Polityką stwierdził: Czy ja będę prowadził kancelarię z panem M., czy z gangsterem Słowikiem - to moja prywatna sprawa.

bEDVeFFj

W maju rozpoczęło się dochodzenie w sprawie Dubienieckiego, które wszczął rzecznik dyscyplinarny Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku. Wniosek w sprawie ukarania męża Marty Kaczyńskiej został wydany dzisiaj. Prezes Rady ma wyznaczyć skład i termin rozprawy Sądu Dyscyplinarnego, który zdecyduje, jak ukarać lubiącego mocne sformułowania adwokata. Dubienieckiemu grozi upomnienie, nagana, kara finansowa od tysiąca do 10 tysięcy złotych, zawieszenie w prawie wykonywania zawodu od 3 miesięcy do 5 lat, a nawet... wydalenie z zawodu.

Jak oceniacie, na jaką karę zasłużył? I która z jego wypowiedzi była bardziej oburzająca? Ta o gangsterze czy o "daniu w dziób"?

bEDVeFFK
KOMENTARZE
(515)
gość
10 lat temu
a kto do niego pójdzie po jakomkolwiek radę? Chętni proszeni są o stworzenie listy kolejkowej
gość
10 lat temu
Ukochany ziec brata prezia!
gość
10 lat temu
Jeszcze ci nie daj Bog PISberet spadnie. I to bedzie ogromne tsunami!
bEDVeFFL
gość
10 lat temu
kara śmierci mu sie należy że śmiał powiedzieć kundlowi prawde!!!
gość
10 lat temu
a co to dla gościa 10 tysięcy?
Najnowsze komentarze (515)
gość
10 lat temu
Pozwolcie tej Marcie zyc normalnie
gość
10 lat temu
dajcie tym ludziom Marcie I Marcinowi swiety spokoj
gość
10 lat temu
ale pamiętajmy też że nasz prezydent Wałęsa kiedyś też powiedział, że on to nawet z diabłem będzie się układał .....nie ma takiej sprawy w której należałoby się układać z diabłem. Układ z diabłem to już sam w sobie zdradą jest. ooo tak to nie ładnie jaki niby i po co w jakim celu bardziej się skompromitowali przyjaciele, ludzie zaufani Rosji. Michnik i jego wybiórcza, TVN , Wajda, Olbrychski ten starszy popierdzający, Kutz, Bartoszewski, Mazowiecki, Wałęsa, Kwaśniewski, Miller, Oleksy....
gość
10 lat temu
obie wypowiedzi są nie fajne i w końcu nic takiego nie zrobił bo są tacy też adwokaci co biją swoja matkę i dobrze jest.
gość
10 lat temu
Obie wypowiedzi są beznadziejne.Rada Adwokacka powinna go wydalić z zawodu.
gość
10 lat temu
jestem pod wrażeniem inteligencji
gość
10 lat temu
to burak jest i tyle.................- dopóki żył prezio to był nietykalny a teraz d..a blada.....
gość
10 lat temu
eee tam nuda...
bEDVeFFD
gość
10 lat temu
TO jakiś starszawy PISOKATOLIK SIĘ PRODUKUJE.
gość nocny
10 lat temu
Ot , dorwali się do tematu obsesyjni politykierzy!!!
gość
10 lat temu
Po co pytacie! odpowiedź jest prosta; nie mogli z PO dosiegnac i sprowokować jarosława Kaczyńskiego to sprowokowali Dubienieckiego. I tak słabo nawrzucał tym dziennikarzom. Miały prawo mu puścić nerwy, bo ciągle był prowokowany i osaczany. To on powinien oskarżać tych dziennikarzy za molestowanie!! a nie jego.
gość
10 lat temu
Jakby któryś z tych nędznych pisarczyków ingerował tak w moje sprawy, to nie zostałby tylko ostro upomniany słownie, ale faktycznie dostałby w dziób. Bardzo dobrze, panie Dubieniecki. Żeby tylko (wszyscy wiemy jak ) nastawiona Rada Adwokacka nie zechciała się popisywać pańskim kosztem.
gość
10 lat temu
nic mu nie zrobia
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="18082702"][cytat komentarz="18082556"]to on jest adwokatem??? chyba diabła...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVeFGw
bEDVeFGx
bEDVeFGy
bEDVeFGz
bEDVeFGA
bEDVeFGf