Niedziela 27.05.2007 00:00

Herbuś odpadła, fałszywe łzy Górniak

Edyta Herbuś Edyta Górniak Natasza Urbańska Agnieszka Włodarczyk Jak ONI śpiewają
Herbuś odpadła, fałszywe łzy GórniakKrzysztof Jarosz/Forum

Ostatnie nagranie Jak ONI śpiewają zapewne z uwagi na pogodę nie przyciągnęło przed telewizory rekordowej widowni. Chcemy was upewnić, że nie było warto poświęcać na nie gorącego sobotniego wieczoru. Wynotowaliśmy kilka faktów.

Najjaśniejszym punktem programu było definitywne pożegnanie z Edytą Herbuś. Nie ocaliły jej SMSy ani słodki uśmiech.

Edyta Górniak po wykonaniu przez Nataszę Urbańską ballady (niewprawne ucho wychwyciło kilka zafałszowań, artystka sprawdza się lepiej w dynamiczniejszych utworach) zareagowała emocjonalnie, ocierała łzy i wyrażała aprobatę. Czyżby była to dramatyczna próba zatarcia śladów i zaprzeczenia, że Natasza i Edyta są skonfliktowane (kulisy).

Stylista Edyty Górniak przeszukiwał chyba ostatnio swój strych. Stąd kawałek starej liny okrętowej we włosach jurorki i zbiór starych kapsli na bluzce.

Nie po raz pierwszy najlepiej wypadła Agnieszka Włodarczyk, która w showbiznesie szuka sobie na nowo miejsca, tyle że tradycyjnie jej interpretacje zostały nisko ocenione. Agnieszka powinna robić wokół siebie więcej szumu w mediach, inaczej zapomnimy o niej miesiąc po zakończeniu programu (robienie zakupów nie wystarczy).

Upał czyni ludzi agresywnymi i złośliwymi. Dlatego odnotowaliśmy, że Kasia Cichopek (z nadwagą, która w letnich kreacjach wypada źle) sięgała niziutkiej i szczupłej Włodarczyk do ucha. Potwierdziliśmy, Kasia Cichopek ma zaledwie 158 cm.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (542)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 542
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Kamow 27.05.2007 05:16
Smutne ze w Polsce promuje sie osoby nie majace nic wspolnego ani ze spiewem ani z aktorstwem. Widocznie chodzi o pieniadze. To ze kogos lubie nie znaczy ze mam twierdzic, iz dobrze spiewa i dobrze gra. Herbus chyba jednak powinna skupic sie na tancu. Za wysoko mierzy ta panna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2007 05:18
wyglada jak z pod LATARNI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2007 05:21
CICHOPEK JEST NUDNA JAK FLAKI Z OLEJEM!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
B.L. 27.05.2007 05:21
trala lala jak dobrze ze juz koniec za tydzien albo za wielki tydzien -final hehe krzysio tez sie myli :D:D:D a swoja droga szkoda ze cichopek nie umowila sie z natasza na wieczor, bo wolala marcina feee nie ladnie, a to mogla byc ostatnia szansa by uslyszesz sexowny glos urbanskiej jejeje :DD:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2007 05:22
HERBUS NIE UMIESZ SPIEWAC DZIEWCZYNO I ROBISZ Z SIEBIE IDIOTKE.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 542