Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka dostaje... ANONIMY Z PASZTETEM!

367
Podziel się

"Oddawaj kasę, nie smakuje mi!"

Skrzynecka dostaje... ANONIMY Z PASZTETEM!
bDeNqUwl

Nie wiemy, jaką kwotę "zgarnęła" Katarzyna Skrzynecka za udział w reklamie pasztetów, wiele wskazuje jednak na to, że trochę żałuje tego występu. Oprócz towarzyszącego jej od kilku lat przydomku "królowej pasztetów" ma znacznie poważniejsze problemy. Jak donoszą oburzeni znajomi cioci Kasi, dostaje ona... anonimy z pasztetem!

Po tej reklamie ludzie okrzyknęli ją królową pasztetów i jak widać ta sława ciągnie się za nią do dziś - mówi informator tygodnika Takie jest życie. Szczerze jej tego współczuję, bo kto chciałby być kojarzony z pasztetem? Chyba nikt... * Kasia nie robi sobie nic z głupich docinek, ale ostatnio bardzo się zaniepokoiła, po tym jak *ktoś wysłał jej w kopercie pasztet z dołączonym listem o treści: "Oddawaj kasę, nie smakuje mi!".

Cóż, taka sytuacja na pewno zasmuciła producentów. Okazuje się również, że nie był to jednorazowy wyskok jakiegoś wielbiciela, ale regularna wojna.

bDeNqUwn

Początkowo myślała, że ktoś sobie z niej robi jaja i to głupi żart, ale od tamtego czasu dostaje takie listy z dołączonym pasztetem regularnie. Tego nie można tak zostawić! Takie rzeczy są karalne! Ktoś, kto to wysyła, powinien za to odpowiedzieć przed sądem.

Miejmy nadzieję, że Iwona Pavlović nie dostaje anonimów z mrożonkami.

bDeNqUwO
KOMENTARZE
(367)
Em
9 lat temu
LoL
gość
9 lat temu
hehe:D dobre!
gość
9 lat temu
i teraz wszystkie szpetne, paskudne, samotne i zazdrosne baby dorwą się do komputerów i będą krytykować ładną i miłą kobietę - jak zwykle
bDeNqUwP
gość
9 lat temu
hahahahahah
gość
9 lat temu
Nie mam nic do niej - ale ona wyglada bardzo staro. Moja mama , ktora ma juz 62 lata wyglada od niej o wiele mlodziej. Moze pani Kasia nie powinna sie tak mocno opalac? - to bardzo postarza.
Najnowsze komentarze (367)
gość
9 lat temu
mogbly mi wysylac, zjadlbym sobie kanapke z pasztetem
gość
9 lat temu
ja bardzo lubie p. Kasie- to jej sprawa, co reklamuje, poza tym chyba gorzej reklamowac banki, w ktorych ludzie maja poniesplacane kredyty zaciagniete na przezycie
gość
9 lat temu
Ha.! A co następne.?
gość
9 lat temu
hahahahahahhahah dobre
gość
9 lat temu
JAKIŚ D***L TO WYMYŚLIŁ !! Skrzynecka ostatnio śmiała się z tego w tv !!! Nigdy nie dostawała żadnych anonimów A CAŁY ARTYKUŁ WYMYŚLIŁ NIE LADA K****N. Powinna podać gazetę do sądu .
gość
9 lat temu
widuję jej napakowanego gogusia na siłowni - ma bardzo małego ptaszka hihihi
gość
9 lat temu
a mnie ten pasztet smakuje.lublin czyta pudla
gość
9 lat temu
Ładna jest i tyle - pasztet też trzeba zareklamować;)
bDeNqUwH
gość
9 lat temu
niech każda 40- stka tak wygląda!!! Super !!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Listonosz jej śniadanie codziennie przynosi, a tej się jeszcze nie podoba.
gość
9 lat temu
z*******a akcja:D
gość
9 lat temu
Aktorzy biorący udział w reklamach to sieroty bez talentu aktorskiego te Kondraty,Opanie,Wolszczakowa i inne sieroctwa nie idzie na nich patrzeć.sieroty.
gość
9 lat temu
i tak za pasztet nic nie dostanie , bo ona jest biedna jak mysz koscielna
gość
9 lat temu
Bo jest brzydka i stara to tak zostało KRÓLOWA PASZTETÓW; sama sobie nie pomaga ubierajac sie jak sie ubiera...
...
Następna strona
bDeNqUxj