Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska leci z Tolą do Stanów

245
Podziel się

"Niewykluczone, że podpiszemy też kontrakt z jedną z tamtejszych wytwórni". Szlagowska ma szansę na międzynarodową karierę?

Sablewska leci z Tolą do Stanów
bCNqYDkR

Maja Sablewska chyba mocno wzięła sobie do serca opinie, że nieposiadająca żadnych gwiazd menedżerka nie jest najlepszym materiałem na jurorkę w programie poszukującym talentów. Skoro udało się jej podpisać kontrakt na kolejne dwie edycje _**X Factora**_, postanowiła zapracować na swój pozytywny wizerunek. Obecnie najbardziej skupia się na muzycznej karierze Patrycji Kazadi, a także odzyskanej dla emo-świata Toli Szlagowskiej.

To właśnie dla 18-letniej piosenkarki Maja poleci wkrótce na miesiąc do Stanów. Będzie nadzorować nagranie teledysku do piosenki Don't go. Wszystko wskazuje na to, że Sablewska wiąże ze Szlagowską poważne plany.

20 czerwca lecę na miesiąc do Los Angeles - pochwaliła się dwutygodnikowi Party. Razem z Tolą Szlagowską przygotowujemy tam teledysk, który wkrótce będzie miał premierę na You Tube. Niewykluczone, że podpiszemy też kontrakt z jedną z tamtejszych wytwórni.

bCNqYDkT

Jeżeli Toli faktycznie udałoby się chociaż otrzeć o międzynarodową karierę, byłby to niewątpliwie ogromny sukces Mai. Nawet podwójny - po pierwsze, jako menedżerki, a po drugie jako byłej koleżanki Dody, której coś takiego marzy się od lat. Z Sablewską czy bez, na razie bezskutecznie.

bCNqYDlu
KOMENTARZE
(245)
gość
9 lat temu
Sablewska ma kuku na muniu niech sie idzie leczyć i wezmie z soba Srolkę;D
gość
9 lat temu
PODPISZA KONTRAKT NA MYCIE GARÓW W MAC DONALDZIE HAHAHAHAA
gość
9 lat temu
ja ide
bCNqYDlv
gość
9 lat temu
Rzygnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
ble ble ble obie wygladaja jak porazone pradem!!!!!
Najnowsze komentarze (245)
gość
8 lat temu
No, czy będzie tam się chwalić swoim "angielskim". Jedyne co może tam powiedzieć to: Hi, I'm Maya and I'm stupit women... Ni ma Maja stylÓwy! ;d
gość
9 lat temu
Może wybuchnie wulkan i nie wrócą?..
gość
9 lat temu
Niech lecą i nie wracają.Niech wezmą ze sobą lodz iarę i będzie git.
gość
9 lat temu
Wszyscy tylko ją krytykujecie, bo kiedyś myła samochody aby mieć na nowe dżinsy. Weźcie się ogarnijcie ludzie, zazdrościcie jej, po prostu. Książki nie ocenia się po okładce, tylko po tym jaka jest w środku, i w tym przypadku także. Maja jest fantastyczną kobietą, ma bardzo dobre serce, nikomu nic nie żałuje, życzę jej wszystkiego co najlepsze. Niech rozwija Tolę, bo wiem, że się jej uda.
gość
9 lat temu
DYZMA SABLEWSKA TO KOLEJNE ZERO PROMOWANE PRZEZ MEDIALNYCH GŁUPKÓW
gość
9 lat temu
WROCŁAW CZYTA PUDELKA
gość
9 lat temu
ta tola to jakaś dzika jest }:\
gość
9 lat temu
wygląd jak wiśniewski
bCNqYDln
gość
9 lat temu
doda jest g****a
gość
9 lat temu
Naiwna Tola chce zrujnować swoj potencjal i skonczyc jak Marina...
gość
9 lat temu
hahahahahaha
gość
9 lat temu
ta tola to by sie z bieberem nadala lol
gość
9 lat temu
emo s****a. wstyd tylko przyniesie za granica. masakra
gość123456
9 lat temu
szybcieej wrócąniż wyjada... zrobią taką wioche tam że masakra... a Tolka powinna przejrzeć sie w lustrze.. szczerze mówiąc wolałam wczesniejszy jej wyglad niz teraz..teraz wyglada jak prosty*utka z ulicy
...
Następna strona
bCNqYDlP