Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kate Winslet: "Polański jest niezwykły"

0
Podziel się

Aktorka zachwyca się pracą na planie nowego filmu. "Jest bardzo radosny i tryska życiem".

Kate Winslet: "Polański jest niezwykły"
bDZpbDnV

Powodem, dla którego Roman Polański nie pojawił się na festiwalu filmowym w Gdyni były intensywne prace nad zmontowaniem jego ostatniego filmu, Carnage. W obrazie zgodziła się zagrać plejada hollywoodzkich aktorów: Kate Winslet, Jodie Foster, Christopher Waltz, którzy mają Oscary na swoim koncie oraz John C. Reilly nominowany do tej prestiżowej nagrody na rolę w Chicago.

W wywiadzie z magazynem Total Film Kate niezwykle dobrze wspomina współpracę z Polańskim.

Jest niezwykły. Ma 77 lat i jest bardzo radosny i tryska życiem, czym zaraża całą ekipę - mówi Winslet. Nikt z nas nie wiedział, czego się spodziewać, bo film jest oparty na sztuce teatralnej, ale skończyło się na tym, że nauczyliśmy się całego scenariusza, pojawiliśmy się na planie, ćwiczyliśmy wszystko i nagraliśmy film od początku do końca. Roman powiedział, że to pierwszy raz, kiedy nakręcił obraz w takim sposób, ale to było potrzebne przy takim dziele.

bDZpbDnX

Carnage ma zadebiutować na festiwalu filmowym w Wenecji na przełomie sierpnia i września. Już mówi się o jego szansach na nominacje do Oscara, szczególnie dla odtwórców głównych ról.

bDZpbDoy
KOMENTARZE
(0)
bDZpbDoT