Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chcieli ZAMORDOWAĆ JOSS STONE! Mieli ze sobą... worek na zwłoki!

349
Podziel się

Brytyjska piosenkarka została niedawno uznana za jedną z najbogatszych młodych gwiazd na Wyspach...

Chcieli ZAMORDOWAĆ JOSS STONE! Mieli ze sobą... worek na zwłoki!
bDfQVlNN

Często piszemy o niebezpiecznych wielbicielach gwiazd na całym świecie. Psychofani dręczą swoich idoli pod każdą szerokością geograficzną. Czasem są to nieszkodliwe dziwactwa, niejednokrotnie również groźby karalne. (Zobacz: Grożą córkom Rusin i Lisa!)

Jednak to, co spotkało brytyjską piosenkarkę Joss Stone jest naprawdę przerażające. Policja z hrabstwa Devon zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 30 i 33 lat, którzy najprawdopodobniej planowali ją porwać i zamordować. Aresztowano ich niedaleko domu 23-latki w jej rodzinnym mieście Cullompton. Mieli ze sobą linę, miecze (!) oraz plastikowy worek, do którego planowali włożyć zwłoki. Znaleziono przy nich również mapę okolicy (dom Stone położony jest na odludziu) oraz plany należącej do niej posiadłości.

Wczoraj rano policjanci udali się pod jeden z adresów w Cullompton, mając sygnały, że znajdują się tam podejrzanie zachowujący się mężczyźni, którzy obserwowali wcześniej dom piosenkarki - mówił rzecznik prasowy lokalnej policji. Zostali oni aresztowani, a śledztwo przejęli funkcjonariusze zajmujący się tego typu sprawami.

bDfQVlNP

Brytyjskie media spekulują, że nie bez znaczenia może być fakt, iż w zeszłym tygodniu Joss Stone została umieszczona na liście najlepiej zarabiających gwiazd na Wyspach przed 30. rokiem życia. Jej majątek oszacowano 9 milionów funtów, czyli ponad 40 milionów złotych.

bDfQVlOq
KOMENTARZE
(349)
gość
9 lat temu
ona świetnie śpiewa, niesamowita barwa
Masakryczne w...
9 lat temu
aha to nie wiedziałam ,że takie zadupie istnieje i ma dostęp do internetu.. a no i że w tym buszu co mieszkacie umiecie czytać i pisać.. szok .. na każdej stronie tak się chwalisz.. ? Czy po prostu uswiadamiasz ludzi , że takie wioski tez istnieja?
gość
9 lat temu
jak zwykle: ludzie to potwory
bDfQVlOr
gość
9 lat temu
a w niedziele w Myszkowie Iwona Węgrowska jako support Urszuli...
gość
9 lat temu
co za ludzie !!! dla fanów Joss chomik Rikimaru17
Najnowsze komentarze (349)
gość
9 lat temu
Mama Cię nie nauczyła, że nie wolno się śmiać z cudzego nieszczęścia?
gość
9 lat temu
a taka fajna była [*] niech aniolowie czuwaja nad jej duszą[/cytat] Ludzie, czytajcie dokładnie, bo zaraz mnie coś trafi[/cytat] A fe...nie jesteś w temacie. [/cytat] No na szczęście chyba nie... [/cytat] Szkoda! Straciłeś sporo uciechy.[/cytat] Straciłaś. Nie cieszą mnie takie rzeczy.[/cytat] Szkoda. "Diabeł boi sie ludzi radosnych." (Św.Jan Bosko)
gość
9 lat temu
Straciłaś. Nie cieszą mnie takie rzeczy.
gość
9 lat temu
Szkoda! Straciłeś sporo uciechy.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="18340495"]Właśnie! Kto to jest :/ nie znam baby :/ Niech da mi kilka tych worków pieniędzy to jej przeliczę ;>[/cyta Kobiety, nie baby. Piosenkarka, świetna zresztą, która nie śpiewa dla tych ''worków z pieniędzmi'' tylko dlatego, że to kocha... Warto posłuchać
gość
9 lat temu
Właśnie! Kto to jest :/ nie znam baby :/ Niech da mi kilka tych worków pieniędzy to jej przeliczę ;>
gość
9 lat temu
No na szczęście chyba nie...
gość
9 lat temu
:-)
bDfQVlOj
gość
9 lat temu
Jest przede wszystkim świetną piosenkarką, ale gdybyś się nią zainteresował/ła to może wiedziałbyś/ałabyś, że zagrała też w serialu. Tak poza tym to chyba źle rozumiesz hasło ''niewyedukowany naród'', może poczytaj sobie coś o tym, albo zapytaj kogoś bardziej ''wyedukowanego'' od Ciebie.
gość
9 lat temu
"Cry baby cry" :)
gość
9 lat temu
Ja też dziękuję doborowemu towarzystwu komentatorów; tym, ktorzy byli w temacie ale i tym, którzy go nie zrozumieli(bez nich nie byłoby zabawy!). Całuski!
gość
9 lat temu
A fe...nie jesteś w temacie.
gość
9 lat temu
Nie wszyscy ludzie są dobrzy, ten świat jest okropny.
gość
9 lat temu
to po co mowia kto ile zarabia i naglasniaja sprawe w mediach a potem efekty.
...
Następna strona
bDfQVlOL