Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przybylska MUSIAŁA wrócić do pracy

328
Podziel się:

Została "jedyną żywicielką rodziny"...

Przybylska MUSIAŁA wrócić do pracy
bEEamkZh

Decyzja Anny Przybylskiej, znanej ze swojego przywiązania do rodziny, o powrocie na plan filmowy zaledwie trzy miesiące po urodzeniu trzeciego dziecka, wywołała wielkie zdumienie. Wszyscy pamiętają bowiem jej zapewnienia, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a praca jest tylko dodatkiem do prawdziwego życia. Okazuje się, że aktorka musiała wrócić do zawodu, gdyż stała się "jedyną żywicielką rodziny".

Partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, znowu ma problemy finansowe. Ledwo uwolnił się od kontraktu z tureckim klubem, który od miesięcy nie płacił mu pensji, okazało się, że znowu trafił na pracodawcę z problemami finansowymi. Jak informowała niedawno Gazeta Wyborcza, łódzki Widzew ma poważne kłopoty i ostatnie pensje wypłacił w styczniu. Klub jest winien piłkarzom już kilka milionów złotych. W maju zawodnicy zdecydowali się na strajk ostrzegawczy. W odpowiedzi władze klubu zaczęły planować gruntowną przebudowę drużyny.

Kontrakt Beniuka okazał się zagrożony. W tej sytuacji, jak zwykle, z pomocą przyszła niezawodna partnerka.

bEEamkZj

Jej serce było rozdarte, bo Jaś ma dopiero 3 miesiące i Ania ciągle karmi go piersią - mówi koleżanka Przybylskiej Na żywo. Ale uznała, że trafiła jej się zbyt dobra propozycja, by mogła odmówić.

Przybylska z Jasiem zamieszkała tymczasowo w Warszawie, gdzie do pomocy ściągnęła swoją mamę. Bieniuk z dwojgiem starszych dzieci został w Łodzi. Przybylska nadal ma nadzieję, że prędzej czy później Bieniuk zacznie zarabiać.

Wiem, że on myśli, jak ułożyć nam przyszłość, że otworzy jakiś interes albo zostanie trenerem - mówiła ostatnio w wywiadzie.

bEEamkZK
KOMENTARZE
(328)
gość
10 lat temu
Anka jest spoko...
gość
10 lat temu
może handel ludźmi?, w Turcji już był, zna szlaki przerzutowe
Marek Kondrat
10 lat temu
facet musi zarabiać
bEEamkZL
gość
10 lat temu
Powiem tak-s****e w banie i sztuczne zamieszanie. Przybylska ma kontrakt reklamowy z firmą kosmetyczną.Do niedawna reklamowała również wodę.To są ogromne kwoty w setkach tys. zł. do tego dostaje aksę za wywiady(sama się do tego przyznała),za sesję zdjęciowe,grała w tylu serialach. do tego dochodzą tantiemy.... Oczywiście,że mają pieniądze, z samych odsetek mogą żyć jak pączki w maśle.
gość
10 lat temu
Wiekszość kobiet po urlopie macierzyńskim wraca do pracy. "Rozdarte serce "niweluje proza życia. Dobrze, że ma pracę , chociaż ona.
Najnowsze komentarze (328)
gość
6 lat temu
Ania przemęczyła się,rak był uśpiony,a harówka daje swoje,on bez pieniędzy i co to za facet,ze pozwolił by pracowała????wiem co pisze,też miałam nowotwór,tzn mam,ale było znośnie póki nie nastąpiła praca i stres,wyszedł na jaw i koniec,decydowały godziny,ale ona biedna nie żyje.
gość
10 lat temu
Baran. Zamiast za robienie dzieci wziąłby się lepiej do uczciwej roboty.
gość
10 lat temu
jak to robi Rusin
gość
10 lat temu
NIE CIERPIE OSOB ,KTORZY SWOJE DRAMATY UPUBLICZNIAJA troche pokory do zycia i bycia przydałoby sie pani Aniu ! Tak na marginesie co nas to wszystkich obchodzi?
gość
10 lat temu
Raz na wozie, raz pod. Normalne chyba w życiu każdego. Może u nich ten wóz ciut wyższy, ale radzą sobie i dobrze. Przybylska nie szlaja się dla kasy w jakichś tańcach na lodzie, z gwiazdami czy w czym tam jeszcze równie fantastycznym. Po prostu zarabia aktorstwem czyli pracuje w zawodzie. I nie płacze w szmatławcach jak jej ciężko.
gość
10 lat temu
jak każdy
gość
10 lat temu
NIECH IDZIE NA ZASIŁEKJ DLA BEZROBOTNYCH.
gość
10 lat temu
Och, biedaki....:(
bEEamkZD
gość
10 lat temu
ania jest cudowna
gość
10 lat temu
przystojny Bieniuk!
gość
10 lat temu
WIDZEW!!!!!!!
gość
10 lat temu
życzę wszystkiego dobrego bo to fajni ludzie:)
gość
10 lat temu
Trzymamy kciuki !!!Aniu glowa do gory !!!Bedzie dobrze
gość
10 lat temu
Bieniuk umie tylko plodzic dzieci
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEamlaw
bEEamlax
bEEamlay
bEEamlaz
bEEamlaA
bEEamlaf