Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szymon Majewski show zostaje!

290
Podziel się:

Na razie... "Szymon obiecał, że wprowadzi w swoim programie zmiany i zrobi wszystko, by go poprawić."

Szymon Majewski show zostaje!

Jak niedawno pisaliśmy, dalsze losy programu Szymona Majewskiego nie rysują się zbyt optymistycznie. Chyba dla wszystkich stało się już jasne, że formuła programu jest na wyczerpaniu, a kolejnym pomysłom Szymona daleko do wcześniejszej świeżości. Jednak, jak donosi Fakt, szefowie TVN-u postanowili dać mu kolejną szansę.

Inna sprawa, że nie mają obecnie pod ręką programu, który mógłby zastąpić Majewskiego w jesiennej ramówce. W tej sytuacji nie mieli innego wyjścia, jak tylko dać programowi ostatnią, wymuszoną okolicznościami szansę.

Szymon obiecał, że wprowadzi w swoim programie zmiany i zrobi wszystko, by go poprawić - mówi w rozmowie z tabloidem pracownik stacji.

Podobno najważniejsze zmiany będą dotyczyły budżetu. Program został bowiem jednogłośnie zaliczony do zbyt drogich jak na ilość widzów, których przyciąga przed telewizory. By utrzymać się na antenie Majewskiego przy ograniczonych środkach będzie musiał więc pozyskać większą publiczność. To spore wyzwanie. Szymona czekają zapewne pracowite wakacje.

Na pocieszenie zostają mu miliony z PKO. W najgorszym wypadku może już nawet iść na emeryturę...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(290)
gość
11 lat temu
swietnuie
gośćjg
11 lat temu
no i dooobrze ;d
gość
11 lat temu
tylko nie omski ,to bylo calkowite dno,moze wymysla cos bardziej inteligentniejszego
księciunio
11 lat temu
aaabuuuuuuuuuuu ! niech wypier**la...żygać się chce na to tvn-owskie ścierwo.
gość
10 lat temu
uyjuuguyytu7tuhhmhhhhi87ougyjhjjjiihbuiiuhjhhihuhgjuiuyyht5ty
Najnowsze komentarze (290)
Postępowe jed...
9 lat temu
Postępowe jednostki kłamią a tak ogf3łem piezssz gdzieś poza blogiem? Nieważne notatki mf3głbyś pisać częściej, chyba lubię ten dziwaczny humor. Pozdrawiam
Acha, czyli i...
9 lat temu
Acha, czyli idea dobra, tylko ludzie ją wcplyzyai? Ale idea funkcjonuje w konkretnych ludziach, i gdy mf3wimy o realnym islamie, to chodzi o konkretną siłę społeczną. Ciekawy jestem, cf3ż tak fascynującego Pan w islamie znajduje (pytam serio)? Jestem politeistą, odrzucam wszystkie monoteizmy, gdyż monoteizm sam w sobie jest totalitarny, a islam jest najbardziej agresywny w zachowaniu. Islam z religii abrahamowych jest też najprymitywniejszy, dzięki temu łatwiej mu jest być bardziej konsekwentnym monoteizmem tym gorzej dla wyznawcf3w! Daje wf3wczas mniej wolności.Biblię owszem, czytałem, NT kilka razy, ST w dużych fragmentach, choć pewnie jest jeszcze kilka ksiąg, ktf3rych nie znam. Z Koranu mam większe zaległości, przeczytałem tylko kilka pierwszych, najdłuższych sur, ale zamierzam to kiedyś nadrobić.
bowiem dostrz...
9 lat temu
bowiem dostrzegłem wiele bzdur w Chrześcijaństwie; jeżeli mam wirzeyć to muszę to rozumieć. I tak doszedłem do islamu w momencie gdy natknąłem się na Pana teksty..a co Pan widzi w Pogaństwie?przeczytałem JULIANA APOSTATĘ, wiele rzeczy jest tam ktf3re mi odpowiadają,zaciekawiła mnie ta pozycja,ale.. no właśnie jaki czynnik sprawił,że uważa Pan Pogaństwo za słuszną jedyną drogę?I od ilu lat funkcjonuje w Panu taki pogląd że politeistyczne religie są lepsze od mono?mnie to interesuje, bo chciałbym odnaleźć właściwą religię. Tak szukając zostanę w końcu ateistą..tu czytam,że tak, gdzie indziej że tak.swoisty podział poglądf3w i własnych racji, lecz brakuje mi głf3wnego czynnika.Moze istnieje tylko coś takiego jak dobro?należy byc DOBRYM CZŁOWIEKIEM i to jest cała prawda
Słuszną jedy...
9 lat temu
Słuszną jedyną? Bałbym się tak powiedzieć. Sądzę, że człowiek, ze swej nuarty nie ma wglądu w tamten świat . Możemy się jedynie lepiej lub gorzej domyślać jego nuarty i czerpać ze wskazf3wek tradycji, ktf3ra jest nam najbliższa. Do politeizmu można dojść drogą rozumową, filozoficzną. Po prostu uzmysławiając sobie, że pojęcie Boga jedynego jest wewnętrznie sprzeczne: po prostu Bf3g nie może być Absolutem, a Absolut Bogiem. Polecam kilka postf3w Rutiliusa:Ktf3ra z tradycji politeistycznych jest lepsza? Moim zdaniem takie jak hellenizm, asatru czy słowiańska są podchodzą do tej samej rzeczywistości z rf3żnych perspektyw, kładą nacisk na rf3żne aspekty, rf3żnią się stopniem skomplikowania, czy akcentami. Moze istnieje tylko coś takiego jak dobro? Tylko? A zła nie ma? A może istnieje wiele rf3żnych df3br? Czy piękno jest tym samym dobrem co siła, męstwo, mądrość? Czy te rf3żne dobra da się włożyć w jedno słowo Dobro ? Politeizm polega właśnie na tym, że docenia każde z tych df3br i nie pozwala ich zatopić w jednym ogf3lniku.
No więc po ko...
9 lat temu
No więc po kolei:- Moszyński to jak najbardziej wartościowa pcojzya. Niedawno wyszło wznowienie. Trochę drogo (3 stf3wy za 3 tomy), ale warto, mimo że książka prawie sprzed wieku.- Od jak dawna? 5 lat mija.- Nie zniechęca, bo nie jestem jak wielu neopoganinem ze skansenu co to odtwarza wszystko jak za praojcf3w naszych było i biega w XXI wieku w gieźle.- Religia i tradycja.- Co znaczy wiarygodną? Moim zdaniem pogaństwo jest pogaństwem, bez względu na rf3żnice geograficzne i etniczne.
W dzisiejszym...
9 lat temu
W dzisiejszym odnckiu Szymon sprf3bował przytulic Martę , a ona mu sie tym tez odwzajemniła ;] Be11238309 z tego para prędzej czy puziniej ;] pasuja do siebie i coraz bardziej sie do siebie zbliżają ;] życze im powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i prosze scenarzystf3w aby sie tak stało !!!!!!
Pan Palikot ...
9 lat temu
Pan Palikot i jego prycypał menlatnie coraz bardziej zaczynją przypominać menlatnie wybitnego wodza o nazwisku Kim Dżong Il. Byłoby wskazane aby przem wienia w stanu były transmitowane przez wszystkie stacje całą dobę tak jak przem wienia pewnego generała psudonim "Spawacz". Wystąpienia obu pan w dotyczą bowiem spraw najistotniejszych. Sprawy drugorzędne: bankructwo stoczni i setek innych zakład w pracy, drożyzna, wzrastaające lawinowo bezrobocie , wzrost dułgu publicznego, wyprowadzanie z Polski mld dol przez instytucje finansowe typu UniCredito poprzez swoje banki c rki w Polsce nie powinny zaprzątać umysł w obywateli, wiedzących dobrze że Platforma cię kocha czy tego chcesz czy nie. Gdyby jednak ktoś się zaniepokoił to prawdziwym balsamem na jego skołatane nerwy będzie sanacyjny pomysł ministra Vincent Rostowskiego o podatku ekologicznym od starszych samochod w w wysokości nawet 3000 zł rocznie.
gość
10 lat temu
uyjuuguyytu7tuhhmhhhhi87ougyjhjjjiihbuiiuhjhhihuhgjuiuyyht5ty
goœÌ
11 lat temu
Ho ho, who wludoa thunk it, right?
gość
11 lat temu
Super,bardzo go lubiłam
gość
11 lat temu
i dobrze! niech zostanei jak najdłużej !
gość
11 lat temu
ale super!
gość
11 lat temu
Uwielbiam Go
gość
11 lat temu
on jest zajebis..........
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie