Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie mam ochoty na in vitro!"

1641
Podziel się

"Chciałabym być mamą. Nie będę tego wymuszać na naturze!"

"Nie mam ochoty na in vitro!"
bDZseDaZ

Małgorzata Kożuchowska pod koniec kwietnia skończyła 40 lat. Z imprezą poczekała, aż Tomasz Karolak również osiągnie ten "pułap" w swoim życiu. Po przeszło miesiącu urządziła przyjęcie razem z nim w jego teatrze (zobacz: Świętowali razem 40. urodziny). Aktorka swoje urodziny postanowiła zaanonsować również na okładce Vivy. Takim sposobem poszła w ślady Kingi Rusin i Katarzyny Skrzyneckiej, które swoją 40-stkę również świętowały wraz z czytelnikami gazety. Przypomnijmy:

bDZseDbb

W wywiadzie poruszona zostaje oczywiście kwestia życia rodzinnego Kożuchowskiej. Ta deklaruje, że nadal marzy o dziecku i ma nadzieję, że to pojawi się w jej życiu. Zapowiada jednak, że nie będzie ingerować w naturę.

Jeszcze kilka lat temu dziennikarze zadawali mi pytanie, kiedy w końcu wyjdę za mąż. Teraz pierwsze pytanie: "Kiedy dziecko?". To może powiem raz, a wyraźnie: Tak, chciałabym być mamą - zapewnia Małgosia. A teraz zdanie, które po tym, jak ukaże się ten wywiad, będzie pewnie na każdym portalu: Jeśli pojawi się dziecko, będziemy szczęśliwi. Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że na razie nie mamy dzieci, nie leczę się i nie mam ochoty na in vitro.

Nigdy nie rozpatrywałam in vitro, bez względu na to, czy jestem za, czy przeciw. To są indywidualne decyzje i każdy podejmuje je w zgodzie z własnym sumieniem - kontynuuje. Czasami w kobietach rodzi cię tak silna potrzeba posiadania swojego dziecka, że decydują się na drogę przez mękę. Ja mam życiową pokorę, o której ci mówiłam. Jeżeli ma być mi dane coś tak pięknego, jak macierzyństwo, będę szczęśliwa. Ale nie będę tego wymuszać na naturze. Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie. Nie mam też potrzeb tłumaczenia się z tego, i parsknę sobie śmiechem na te próby "wymuszenia" ze mnie dziecka, bo "powinnam".

bDZseDbC
KOMENTARZE
(1641)
gość
10 lat temu
no coz, to powodzenia
gość
10 lat temu
kariera , kariera
gość
10 lat temu
brawo Malgosiu masz racje to twoje zycie i nikomu nic do tego
bDZseDbD
gość
10 lat temu
no bo to czasochlonne i męczące, moze i ma racje
gość
10 lat temu
jakieś nawiedzone się odezwały to jej decyzja i mądrości ludowych takich p*********w słuchać raczej nie będzie
Najnowsze komentarze (1641)
ten sam gośc,...
9 lat temu
"Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie". Skoro tak mówi, to znaczy, że jest zupełnie ODWROTNIE! Dla kobiety najważniejsze jest dziecko, natury nie oszukasz Małgosiu.
gość
9 lat temu
Małgosia, nie bój żaby, ja Ci zrobię. Nawet trojaczki. :)
Julia ; )
10 lat temu
Lubię ją ; ** .
gość
10 lat temu
żalowe sa te wszystkie babska po 40 ktore nie maja jeszcze dzieci... marazm i degrengolada, co one robily wczesniej? dziecko bedzie w przedszkolu i "babcia" bedzie je zaprowadzac, heh
gość
10 lat temu
tak to jej sprawa że woli karierę ,pieniądze i lekkie życie niż pieluchy/a swoją drogą to ona jest kiepską aktorką/
gość
10 lat temu
W wieku 40 lat ciężko zajść w ciążę.
gość
10 lat temu
Ano, też mam w USA rodzinę. Wypieli się na nas w Polsce bo jacy oni to teraz nie bogaci i wspaniali, a my w tej zacofanej Polsce na nic sobie nie możemy pozwolić. A prawda jest taka, że oni mają tylko dolary w oczach i gonią za nimi do utraty tchu i praktycznie nic nie mają. Harują jak woły byleby zarobić i jakoś się utrzymać i mieszkają w jakimś sajdingowej skrzyneczce. W USA kasa to podstawa, jeśli jej nie masz to nie masz na co liczyć, tymbradziej na opiekę zdrowotną...
gość
10 lat temu
jakieś nawiedzone się odezwały to jej decyzja i mądrości ludowych takich p*********w słuchać raczej nie będzie
bDZseDbv
gość
10 lat temu
Ma rację, bezdzietność nie oznacza niepełnego życia... można się spełniać na wielu innych płaszczyznach. Dla każdego z nas to indywidualna sprawa
gość
10 lat temu
A KTO TO POWIEDZIAŁŻE WSZYSCY MUSZA MIEC DZIECI? SA LUDZIE KTÓRZY ICH NIE MAJĄ I TEZ ŻYJĄ SZCZESLIWI
M.J
10 lat temu
DOKŁADNIE DZIECKO TO NIE WSZYTSKO JAK DA BÓG TO BEDZIE DZIECKO A JAK NIE TO WIDOCZNIE TAK MUSI BYĆ JA SIE STARAM JUŻ ROK CZASU I JAK NA RAZIE LIPA ALE BEDZIE TO CO MA BYĆ :)
gość
10 lat temu
nie lubie jej uważam za okropna beznadziejna lanserkę, ale tu akurat ma racje, spoko
gość
10 lat temu
takiemu samolubowi dać dziecko????????????????//
gość
10 lat temu
oby tylko z mężem,a ilu tych narzeczonych się przewinęło przez łóżko ,to o tym cisza???????????///
...
Następna strona
bDZseDbX