Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie mogą znaleźć pracy!

655
Podziel się

"Nie dostajemy żadnych propozycji zawodowych" - mówią Mroczkowie.

Nie mogą znaleźć pracy!
bDZutNRx

A zaledwie 3 lata temu byli wprost rozchwytywani. Zawdzięczali to wprawdzie swojej sprawności fizycznej i talentowi tanecznemu, a nie grze aktorskiej, ale był to okres ich największych sukcesów. Od tamtej pory kariera braci Mroczków stacza się po równi pochyłej. Zgodnie z ponurą przepowiednią Ilony Łepkowskiej pozostali aktorami jednej roli, na dodatek nie najlepszej (zobacz: Łepkowska okrutna dla swoich aktorów!)

Rafałowi udało się wprawdzie wkręcić do filmu Los Numeros, ale w środowisku aktorskim jego kilkusekundowa rola wywoła tylko rozbawienie. Zagrał oczywiście rolę mówioną, a tekst, który musiał opanować był bardzo wymagający, bo obcojęzyczny. Brzmi dokładnie: What the fuck?! Rozżaleni bracia postanowili poskarżyć się Super Expressowi na swój ciężki los:

Na razie nie dostajemy żadnych propozycji zawodowych - narzeka Marcin.

bDZutNRz

Czyżby nagle zapragnęli kariery w show biznesie? Teresa Lipowska, która występuje z nimi w M jak miłość, zapewniała nie tak dawno, że żadne z nich nie marzy o aktorstwie. Zobacz: "Żaden z Mroczków nie ma chęci dalej być aktorem!"

bDZutNSa
KOMENTARZE
(655)
gość
10 lat temu
Obok mojej chałupy jest Tesco , wiec często rozmawiam z pracujacymi tam ludzmi. Dziewczyny na ksach mają licencjaty, kierownicy magisteria. Najczęściej w ogole nie pracowali w wyuczonym zawodzie. Reasumujac; to robota dla braci jak znalazł.
TW BOLEK
10 lat temu
jak potrafią machać łopatą - to mam dla nich robotę na około 2 tygodnie.
gość
10 lat temu
no i chyba na aktorow sie nie nadaja mimo ze sa sympatyczni
bDZutNSb
gość
10 lat temu
no i na całe szczęście ,że nie dają im kolejnych ról bo patrzeć się na ich "talent" nie daje
gość
10 lat temu
i tak dziwne, ze jeszcze ktoś ich ogląda!
Najnowsze komentarze (655)
gość
6 lat temu
O ile pozostali jurorzy Idola bazowali w swych ocenach na profesjonalnej wiedzy i dorobku w dziedzinie muzyki rozrywkowej, rola jaka przypadła wtedy jeszcze nie Kubie, a Jakubowi, była zgoła odmienna. Czterdziestoletni wówczas homoś Jakub, nieśmiały dziennikarzyna bez wykształcenia, pokorny i uległy wobec decydentów, świetnie nadawał się do roli przebranego w gimbusiarskie fatałaszki podstarzałego pajaca po nocach zakuwającego cytaty z basza, żeby potem sypać nimi w domorosłych pieśniarzy łazienkowych jak Grześ idący przez wieś piaskiem z parcianego worka na kapcie. Teraz dziadek cienko śpiewa i nagrywa nie płyty, ale cudze rozmowy i kapuje na rozmówców, nie kapując, że jest ś******m, którego już za tydzień wiatr historii zmiecie do kanału... i nie będdzie to ani kanał lewy, ani kanał prawy, tylko ...brr, prr, srru ... kanał ściekowy.
gość
6 lat temu
O ile pozostali jurorzy Idola bazowali w swych ocenach na profesjonalnej wiedzy i dorobku w dziedzinie muzyki rozrywkowej, rola jaka przypadła wtedy jeszcze nie Kubie, a Jakubowi, była zgoła odmienna.
gość
8 lat temu
J***ć pudla
gość
8 lat temu
Nie mogą znaleźć pracy jako aktorzy ...i niech tak zostanie! te role to masakra!
Paweł101
8 lat temu
proszę o pomoc finansową pieniądze chciałem przeznaczyć na odzyskanie kondycji które to utraciłem na skutek złej diagnozy lekarskiej, po przez podawanie mi sterydów które to miały wyleczyć nerwy wzrokowe choruje na chorobę genetyczną (Lebera) inaczej mroczki centralnego widzenia, z chorobą da się żyć dlatego pogodziłem z nią się,środki uzyskane chciałbym przeznaczyć na odzyskanie kondycji fizycznej,co umożliwiło by dalszą prace nad sobą .Rachunek w ING Banku Śląskim : 41 1050 1025 1000 0090 6208 3507. Wszystkim ofiarodawcą z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam Paweł.
gość
10 lat temu
Oj tak....
gość
10 lat temu
a jaki oni maja zawod, przeciez nia sa aktorami.
gość
10 lat temu
Moim zdaniem nadaja się nna aktorów, przede wszystkim są naturalni, nie robią z siebie niewiadomo kogo. Mam nadzieje, ze znajda sie dla Nich ciekawe role, zreszta trzymam kciuki;-)
bDZutNRT
gość
10 lat temu
No i co? Panowie blizniki, skorzystacie z jakiejs oferty podanej na Pudlu?
Luna.
10 lat temu
hehe....żalowi mroczkowie xd
gość
10 lat temu
ale jesteś cymbałem że nie umiesz znaleźć pracy
gość
10 lat temu
gdzie te dwa tłuki kupili dyplom inżyniera niech idą łopatą machać na trasie s-3 bo tylko do tego ci,,inżynierowie,,się nadają ja przez nich i Pyzę przestałam oglądać m jak miłość
gość
10 lat temu
na jakim bazarze albo kto za nich napisał pracę dyplomową teraz widać jakie mają wiadomości skoro jest bardzo duże zapotrzebowanie na kadrę techniczną a ich nikt nie chce
gość
10 lat temu
i znowuż te dwa tłuki kiedy będzie wreszcie z nimi koniec
...
Następna strona
bDZutNSv