Trwa ładowanie...
Przejdź na

Józefowicz wymienił Urbańską na Zielińską

564
Podziel się:

Ukarał żonę za nie słuchanie jego rad w "Bitwie na głosy"?

Józefowicz wymienił Urbańską na Zielińską
bEELETqZ

Janusz Józefowicz nie pozostawił żonie zbyt wiele czasu do namysłu. Kiedy tylko zaczęła przebąkiwać o tym, że może już czas wyrwać się spod skrzydeł nadopiekuńczego męża i spróbować szczęścia poza teatrem Buffo (zobacz: Urbańska odejdzie z Buffo?) niewiele myśląc, zastąpił ją inną aktorką. Nataszę powiadomił o tym dopiero po fakcie.

W przygotowywanym na wrzesień spektaklu _**I love you**_ zamiast Urbańskiej wystąpi Katarzyna Zielińska.

Nataszę chyba zabolała decyzja o wyborze Kaśki - mówi w rozmowie z taboloidem jeden z pracowników Buffo. _**Była gwiazdą, a teraz bez porozumienia z nią zapadła tak ważna decyzja**_.

bEELETrb

Problemy między małżonkami narastają ponoć od czasu, kiedy Urbańska odpadła z _**Bitwy na głosy**_. Zdaniem Józefowicza stało się tak, bo nie słuchała jego rad... Czyżby chciał ją ukarać?

bEELETrC
KOMENTARZE
(564)
gość
10 lat temu
NATASZA JEST W CIĄŻY I DLATEGO NIE BĘDZIE GRAŁA W TYM SPEKTAKLU
kachaziele -b...
10 lat temu
LUBISZ ZIELINSKA WEJDZ NA KACHAZIELE.BLOOG.P
gość
10 lat temu
Zmykaj Nataszka i to predko! Józka zostaw Zielinskiej.
bEELETrD
gość
10 lat temu
urbańska jest obleśna i ma pusty łeb, bo żyje z potworem
gość
10 lat temu
Stary caber!!!A Zielińska idzie po trupach...
Najnowsze komentarze (564)
gość
9 lat temu
zawiść, zazdrość. Tyran normalnie inaczej sie tego nazwac nie da. Biedna, już jej współczuje a co do dopiero bedzie
pora
10 lat temu
popieram
pola
10 lat temu
popieram
gość
10 lat temu
Powinien ja pogonic na 4 wiatry. Taka brzydka i niewyksztalcona zone miec to wstyd!! Jozefowicz cos soba reprezentuje,a ten nieuk co?Gdzi e sie z taka pozazac? Wstyd!!!!
gość
10 lat temu
nienawidze zielińskiej ale urbańską uwielbiam a ona może mieć lepszego męża
gość
10 lat temu
Zielińska wszędzie się chce wepchać ..
gość
10 lat temu
nastepna, której będzie wszedzie pełno aż sie nam znudzi, co w tym kraju sie dzieje jak sobie kogoś upatrzą to jest wszędzie do znudzenia,
gość
10 lat temu
Co za bzdury. K. Zielińska nie ma grać za Nataszę. I love you, w którym ma grać, jest spektaklem nie z Buffo. Wypożyczają od Buffo tylko scenę. NIE PISZCIE INFORMACJI NIEPRAWDZIWYCH.
bEELETrv
gość
10 lat temu
We wrześniu będzie promować film "Bitwa warszawska" i nie będzie miała czasu na spektakl. Stąd pewnie ta decyzja...
gość
10 lat temu
Juzefowicz powinien isc do wojska-niech tam sobie porzadzi
gość
10 lat temu
Bardzo lubię Kasię, a Natasza teraz pewnie wściekła z zazdrości, hahahahaha. Ona twierdzi, że wszyscy jej wszystkiego zazdroszczą, a prawda jest taka, że to ona jest największą zazdrośnicą. Myśli chyba, że wszystko jej się zawsze należy. Ja sobie wyobrażam jaka chora atmosfera musi panować w tym Buffo... Może teraz wreszcie będzie tam sprawiedliwy podział ról, a nie tylko "Nataszka i Nataszaka".
gość
10 lat temu
Ja myślę, że" Nataszkę" czeka los Mandaryny- będzie chciała wbrew mężowi rozpocząć swoją "wielką karierę", a okaże się szybko, że cała ta dotychczasowa 'kariera' była oparta WYŁĄCZNIE na nazwisku męża. Józefowicz się z nią rozwiedzie i szybko wyjdzie to samo co u Mandaryny -b rak talentu i brak wpływowego męża albo kogoś z rodziny- to nie może się udać...
gość
10 lat temu
Gdyby nie on, Urbańska byłaby nikim. Józefowicz jest jaki jest ale doszedł do wszystkiego sam od zera! Od totalnego amatora bez szkoły baletowej ani żadnej tanecznej, do choreografa i właściciela teatru muzycznego. Urbańska natomiast wszystko to chce zagarnąć, wiadomo było że tak to się skończy.. Przebiegła, chytra lisica, ble:/
gość
10 lat temu
nieprzypisujcie jej talentu--ONA GO NIE MA--w żadnej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELETso
bEELETsp
bEELETsq
bEELETsr
bEELETss
bEELETrX