Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki"

261
Podziel się

"Matczyne uczucia ewoluowały i pogłębiały się, gdy zaczęłam adoptować i zamieszkałam z Bradem."

"Nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki"
bEawOzVN

Angelina Jolie od niedawna coraz chętniej opowiada publicznie o swoim macierzyństwie. Kilka tygodni temu wyznała, że nie miała żadnych oporów przed powiedzeniem swoim dzieciom, że są adoptowane. Tym razem opowiada o czasie, zanim w jej życiu pojawiły się maluchy. Twierdzi, że była bardzo zdziwiona tym, jak bardzo je zmieniły. Szczególnie, że nigdy nie marzyła o potomstwie.

To największa niespodzianka, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Gdy byłam młodsza, nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki - mówi Angelina. Te matczyne uczucia ewoluowały i pogłębiały się, gdy zaczęłam adoptować i zamieszkałam z Bradem, co sprawiło, że zapragnęłam biologicznych dzieci.

Czuję się spokojna wiedząc, że dałam im bezpieczeństwo i dobre życie. Duża rodzina generuje ogromny chaos, ale to również źródło wewnętrznego spokoju - dodaje. Mniej denerwuję się o moje życie. Dzięki dzieciom jestem bardziej beztroska i niefrasobliwa.

bEawOzVP

Zapytana, jak rozkładają się siły między mężczyznami, a kobietami w domu, odpowiada: Brad zawsze dobrze dogadywał się z Maddoxem i to on przeważnie zajmuje się chłopcami. Ja pilnuję dziewczynek. Jednak do Brad dba o dyscyplinę w domu.

bEawOzWq
KOMENTARZE
(261)
gość
10 lat temu
wiecie co? kochajcie zycie!
gość
10 lat temu
Brad dba o dyscyplinę a Angie rozpieszcza. Kto by pomyślał :P
gość
10 lat temu
Giżycko nie śpi :)
bEawOzWr
gość
10 lat temu
najgorsze nogi mialo byc
gość
10 lat temu
Zastanów się nad tym co piszesz,bo chciałam Ci powiedzieć,że odebranie Brada,Jennifer to gówno prawda.Przecież sam Brad o tym mówił.Poza tym z Jennifer zrobili ofiarę. Tak napiszę,że Angelina ma wielkie serce,bo je ma Ty za to masz bardzo mały mózg,jeżeli piszesz coś takiego. Gdyby Brad nie chciał to by z nią nie był nikt mu nie każe.Na każdym kroku widać,że się kochają więc,jeżeli masz zamiar pieprzyć trzy po trzy to lepiej wyłącz komputer i idź spać..Krytyk z Bożej Łaski...
Najnowsze komentarze (261)
gość
10 lat temu
aaaaccchhhhhh ona jest nieziemska
gość
10 lat temu
A może po prostu uwiązała do siebie Brada tymi dziećmi? Bo w małżeństwo już nie wierzyła po 2-krotnych rozwodach, więc cwaniara wymyśliła inny sposób - "na wyrzuty sumienia"? I nie piszcie mi, że dała miliony na rzecz biednych, więc ma wielkie serce. Raczej nie wie, co już z kasą zrobić, a ocieplenie wizerunku nikomu jeszcze nie zaszkodziło - i tyle. Choć dobrze, że biedni faktycznie skorzystają. Ja po prostu nie wierzę, że osoba tak bezwzględnie odbijająca facetów (Jennifer to nie pierwsza ofiara zachcianek Angie), ma tak wielkie serce, jak to usiłuje nam wmówić. Autor komentarza powinien zauważyć że np. Jenifer Aniston też ma dużo kasy a nie daje jej na cele charytatywne...
gość
10 lat temu
"Ja po prostu nie wierzę, że osoba tak bezwzględnie odbijająca facetów (Jennifer to nie pierwsza ofiara zachcianek Angie), ma tak wielkie serce, jak to usiłuje nam wmówić." bezwzględnie odbijająca? przecież brad i jen byli dawno w separacji sami podjęli decyzje o rozwodzie angelina nie była tego powodem.nie mógł sobie ułożyć życia od nowa jak nadarzyła się okazja? gdyby sie nie związał to byłby sam przez te 7 lat jak jennifer ktora nie potraafi ułożyć sobie życia
gość
10 lat temu
fajne ma włosy.
gość
10 lat temu
myślę , że to dziwne jak masz własne dziwcz
doloressa
10 lat temu
jeseś k****n/ka
Dwie Olee
10 lat temu
Onaa jest ładnaa .. ii superrr ... - owa
gość
10 lat temu
brzydoto swiata co wszyscy w tobie widza te twoje brzydkie nogi czy gebe bez wyrazu
bEawOzWj
gość
10 lat temu
oj przestań pierd.olić te stare bzdetne farmazony.. Oj... bieeedna Aniston... jakby była taka świetna to by Brada zatrzymała... a jak widać nikt przy niej nie wytrzymuje więc może to dlatego Brad ją zdradził i zakochał się w sexownej i bardziej interesującej kobiecie- Angie? Przecież ponoć Aniston jest nie lepsza i też kogoś tam odbiła innej kobiecie więc raczej nic jej to nie nauczyło bo jest jeszcze gorsza... Angelina jest piękna inteligentna i pomocna. i ja jej kibicuje. Pasują z Bradem do siebie jak ulał i ja wieże że się kochają :))
gość
10 lat temu
; p To ona nie jest z Pittem ?
gość
10 lat temu
no proszę :))
chłopczyce ła...
10 lat temu
specjalnie nie biora tabletek żeby wpaść
znowu ta szer...
10 lat temu
jak szybko z chłopczycy zrobili gwiazdę
gość
10 lat temu
takie fajne dzieciatka polecam e-urwis
...
Następna strona
bEawOzWL