Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Poświęciłam macierzyństwo dla pracy"

147
Podziel się

"Zawsze marzyłam o dzieciach. Sporo mojego życia spędziłam czując pustkę i samotność."

"Poświęciłam macierzyństwo dla pracy"
bDJXmDhN

Kim Cattrall, która światową sławę zdobyła swoją genialną rolą Samanthy w serialu Seks w wielkim mieście, zawsze powtarzała, że z graną przez nią bohaterką nie ma nic wspólnego. W najnowszym wywiadzie 54-latka wyznaje, że macierzyństwo było jej marzeniem. Praca pochłonęła ją aż tak bardzo, że nie znalazła nigdy na nie czasu.

_**Zawsze marzyłam o dzieciach. Niestety one nie pojawiły się w moim życiu**_ - mówi Kim. Zawsze sobie myślałam, że znajdę na nie czas za rok, po następnym filmie. Później wykręcałam się faktem, że nie mam faceta. Czuję, że wiele poświęciłam dla mojej pracy. Z pewnością sporo zyskałam. Na szczęście mam cudownych przyjaciół i ogromną przyjemność sprawia mi mentorowanie młodych aktorów. Traktuję ich jak moje własne dzieci.

Aktorka twierdzi również, że praca jest odpowiedzialna za rozpad jej małżeństw i związków. Zbyt rzadko widywała swoich partnerów, by utrzymać z nimi poprawne relacje.

bDJXmDhP

Znałam cenę, jaką muszę zapłacić. Sporo mojego życia spędziłam czując pustkę i samotność. Jestem po dwóch rozwodach i mogę szczerze powiedzieć, że kochałam obu moim mężów. Nie wiedziałam ich często. Długość moich pracujących dni źle odbiła się na związkach. Nigdy nie miałam dla nikogo czasu, a to trudne dla kobiety.

bDJXmDiq
KOMENTARZE
(147)
gość
6 lat temu
0.28 sek pani ma w ręku 6 toreb.. A mówią ze w Polsce bieda
46
10 lat temu
i co takiego osiągnęła?
gość
10 lat temu
Swietna aktorka. Wspaniala i naturalna kobieta. Co niektore nasze pseudo gwiazdy moglyby sie od niej wiele nauczyc, chociazby nadeta i pusta Szapolowska.
bDJXmDir
gość
10 lat temu
Bardzo fajna kobieta mino że jej nie znam uważam że jest genialna postac jaką gra w seksie w wielkim mieście jest tak dobra że bez niej każdy odcinek był by beznadziejny . Trzymam za nią kciuki w dalszym życiu ; )
gość
10 lat temu
To wzruszające, że potrafi to przyznać.
gość
10 lat temu
Jaka piękna suknia!
gość
10 lat temu
"Długość moich pracujących dni " brawo Roy. Jakieś korki z polskiego może???
gość
10 lat temu
Nie można mieć wszystkiego a jako aktorka jest bardzo fajna.
gość
10 lat temu
Spoko! Takich jak Ty jest wiele. Żadna z tego tragedia. Da się żyć wygodnie i szczęśliwie. I nie trujcie tu, że się oszukujemy, że egoistki itd!
gość
10 lat temu
Amanda jestes super
gość
10 lat temu
szczerze powiedziała, smutne ale prawdziwe... najważniejsze to jest się pogodzić się z życiem i mieć świadomość, że nie można mieć wszystkiego...
gość
10 lat temu
ciężko jest pogodzić macierzyństwo z taką pracą jaką jest aktorstwo - bez sztabu opiekunek i innych osób które za rodzica "wychowują " własne dzieci
gość
10 lat temu
szkoda, doskonała aktorka i fantastyczna kobieta
bDJXmDij
vintage
10 lat temu
Zrobiłabym tak samo...
...
Następna strona
bDJXmDiL