Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chmurka" krytykuje pogodynki!

535
Podziel się:

"Nie są inteligentne. Nie mają nic poza urodą."

"Chmurka" krytykuje pogodynki!
bEELJqZh

Biorąc pod uwagę obecnie panujące temperatury, niechęć wobec osób przepowiadających pogodę wydaje się w pełni zrozumiała. Jednak, jak donosi Super Express, widzowie z zasady mniej ufają pogodynkom płci żeńskiej.

Tomasz Zubilewicz i Jarosław Kret uważani są za znacznie bardziej wiarygodnych niż Dorota Gardias czy Omenaa Mensach. Z rankingu opracowanego przez firmę ARC Rynek i Opinia wynika, że obie pogodynki zanotowały do kolegów noty gorsze o prawie 10 proc. Nie zyskały także uznania legendarnej "Chmurki" czyli Elżbiety Sommer, która przy mapie pogody spędziła 48 lat.

Obecne pogodynki słabo się znają na tym, co robią. Poza urodą nie mają często nic, czym mogłyby zainteresować widza - ocenia brutalnie. Nie są zbyt inteligentne, a przede wszystkim nie mają wiedzy o meteorologii, a to przecież podstawa w tym zawodzie. Kiedyś było to nie do pomyślenia.

bEELJqZj
bEELJqZK
KOMENTARZE
(535)
gość
10 lat temu
teraz takie czasy ze media lansują jakies miernoty niewiedzieć czemu
gość
10 lat temu
jak mozna robić z pogodynki GWIAZDĘ? paranoja a najlepsze jest to ze one są swięce przekonane ze sa tymi gwiazdami haha
gość
10 lat temu
to niestety prawda
bEELJqZL
gość
10 lat temu
pan zubliewicz jest swietny. rozumiem wszystko co mówi, a na gardias się patrzy i nie wiadomo co powiedziała, tonacja, samo szkolne wyuczenie bez swoboty, czy coś innego sprawia ze jest nie do zrozumienia. potrafi mowić tylko- "jak juz wcześniej mówiłam" i "drodzy panstwo" :D
gość
10 lat temu
zgadzam się całkowicie, nie chodzi tylko o kobiety w tej pracy.. Pan Kret też więcej cuduje niż podaje informacji, coś im płynie, coś fruwa, jakieś magiczne wyże i niże... wygląda jakby sami nie rozumieli o czym mówią i zamiast o pogodzie wrzucają 1000 pobocznych wątków
Najnowsze komentarze (535)
Gość
3 lata temu
Dobrze że Pani Elżbieta wyglądała jakby dopiero wyszła z jakiegoś kanału ściekowego. Tak to jest jak da się d..... i przez ponad 40 lat siedzi się na jednym stołku za komuny. W dzisiejszych czasach by Pani kubki z kawą podawała!!! Co Pani osiągnęła? Wiedzy 0, wyglądu brak
Amper
6 lat temu
Jak chce pooglądać ładną i skąpą ubraną l***ę włączam prognozę pogody w TV, jak potrzebuję wiedzy na temat warunków i prognoz meteo zaglądam na fachowe meteorologiczne strony internetowe.
tom toms shoe...
6 lat temu
toms australia tom toms shoes
gość
9 lat temu
pani Gardias każde zdanie kończy głośnym przełykaniem śliny - niech ktoś zwróci jej uwagę że tak nie wypada
gość
9 lat temu
to dobrze że natura dała im urode po za tym nic nie potrafią
gość
9 lat temu
komentarze dno
gość
10 lat temu
TAKA PRAWDA, CIEKAWE KTÓRA Z NICH KSZTAŁCIŁA SIĘ W TYM KIERUNKU?TO BARDZIEJ TAKIE MASKOTKI STACJI , MA BYC ŁADNA I UŚMIECHAĆ SIĘ RESZTA SIĘ NIE LICZY.
gość
10 lat temu
na dolnym zdjęciu grafika wypas
bEELJqZD
gość
10 lat temu
Elżbiety Sommer gwiazda PRLu w bisorze hehehehe
gość
10 lat temu
Skoro Roger Cole-Wilson daje radę to dlaczego one nie mogą? :P
gość
10 lat temu
no
gość
10 lat temu
dziecko, posłuchaj i zapamiętaj sobie. wbrew pozorom świat nie opiera się na atrakcyjności jakichś panien i ludzie naprawdę kompetentni nie zawracają sobie tym głowy, czy ktoś wygląda on nich seksowniej czy też nie, bo oni po prostu nie zniżają się do tego poziomu. a komentarz Chmurki ze wszech miar trafny.
Popieram!
10 lat temu
gość
10 lat temu
kret sie przed kamera zachowuje jak p****o z kijem w d***e
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELJraw
bEELJrax
bEELJray
bEELJraz
bEELJraA
bEELJraf