Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka będzie projektantką!

291
Podziel się

Chcecie wyglądać tak jak ona?

Skrzynecka będzie projektantką!
bDfFSucB

Katarzyna Skrzynecka uważa, że jest w kwiecie wieku. Po aktorstwie, muzyce i konferansjerce zamarzyła również o karierze projektantki. Coraz poważniej myśli, by stworzyć kolekcję ubrań sygnowanych jej nazwiskiem. Czy jest na nie jakiekolwiek zapotrzebowanie?

Skrzynka jest już po 40-tce, czuje się świetnie w swojej skórze i chce dać innym kobietom szansę, żeby poczuły się tak samo, dlatego projektuje linię ubrań, które pozwolą Polkom wyglądać tak jak ona – modnie elegancko, ale nadal młodo – mówi jej znajoma w rozmowie z Takie jest życie. Nie wiem, czemu w Polsce utarło się przekonanie, że jak masz 40 lat, to już jesteś stara. Przecież to najlepszy wiek dla kobiety, która jest już dojrzała, Zna życie i potrafi je dobrze wykorzystać.

Czyli już wiemy, dlaczego Kasia wygląda tak, jak wygląda. Ma swoim otoczeniu osoby, które mają równie kiepski gust, jak ona...

bDfFSucD

Kasia ma świadomość, że jej ubrania wzbudzają kontrowersje, ale ona się tym nie przejmuje i nie uważa, że są niemodne. A jeśli chodzi o stylizacje z "TzG" to wszystkie stroje do programu przygotowuje Dorota Williams, a ona na pewno by nie pozwoliła, aby Kasia zakładała coś, co jest niemodne! – burzy się jej koleżanka. Kasia zawsze czuję się świetnie w ciuchach, które nosi i nie przejmuje się krytyką innych. Kolekcja, którą przygotowuje, będzie właśnie dla takich kobiet jak ona, czyli odważnych, ceniących sobie niezależność, lubiących eksperymenty i nie oglądających się na to, co pomyślą inni. Bo chyba właśnie o to chodzi, aby dobrze się czuć w tym, co się ma na sobie.

Skrzynecka marzy również, by w późniejszym czasie zabrać się za projektowanie ubrań dla panów. Ma w tym pewne doświadczenie, bo sama dobiera ciuchy swojemu mężowi (zobacz: To Skrzynecka ubiera swojego męża... FOTO). Pozwoliłybyście samej sobie i swojemu facetowi pojawić się tak przy ludziach?

bDfFSucJ
bDfFSude
KOMENTARZE
(291)
gość
9 lat temu
ONA POWINNA ZROBIC PORZĄDEK Z TYMI WŁOSIĘTAMI TOPIELICY I ZAINWESTOWAĆ W PORZĄDNĄ FRYZURĘ. MAKIJAŻ NIEKORZYSTNY W SINYCH KOLORACH, NIE DO JEJ URODY. A ON WYGLADA JAK WŁOSKI AFRONS W NOWYM JORKU. NA OSTATNIM ZDJĘCIU JESZCZE JAKOŚ WYGLĄDAJĄ.
gość
9 lat temu
boże uchowaj
gość
9 lat temu
tiaaaa...nie no powodzenia krytycznego...kolekcja pt tandeta :)
bDfFSudf
gość
9 lat temu
NIE RÓBCIE SOBIE KPIN - TO NAJWIĘKSZA TANDECIARA W POLSCE !!!!!!
gość
9 lat temu
NIE RÓBCIE SOBIE KPIN - TO NAJWIĘKSZA TANDECIARA W POLSCE !!!!!!
Najnowsze komentarze (291)
gość
9 lat temu
CHYBA JĄ POKRĘCIŁO.
gość
9 lat temu
Mi się podobają te ubrania z fotek.
gość
9 lat temu
YES YES YES...
gość
9 lat temu
przecież ona się nie zna na modzie!
gość
9 lat temu
Takie bezguście i tandeta???
gość
9 lat temu
o kur...czątko to będzie mega hicior aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
yy... wtf!? jej styl jak i również jej boy'a przechodzi wszelkie granice, z miłą chęcią zobaczę tą niesamowitą kolekcję na własne oczy!
gość
9 lat temu
pasztet.
bDfFSucX
gość
9 lat temu
kiedys byla fajna teraz sory ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
9 lat temu
Bez kitu jesteście żałośni. Po co komentujecie takimi głupimi komentarzami ? ;| Nie podoba się no to masz problem nie pisz. ;| Żałosna Polska.
Nadzieja.
9 lat temu
a ja uważam, że Kaśka ubiera się całkiem przyzwoicie ;) . Są miliony gwiazd wyglądających dużo gorzej. Trzymaj się Kaśka ;)
gość
9 lat temu
Juz na nia patrzec nie moge.
gość
9 lat temu
chyba naklejek na pasztety
gość
9 lat temu
nieeee
...
Następna strona
bDfFSudz