Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woli Gąsowskiego od Urbańskiego

300
Podziel się

"Na Piotra nie trzeba mieć sposobu. Porozumiewamy się bez słów."

Woli Gąsowskiego od Urbańskiego
bDfFQelN

Katarzyna Skrzynecka chyba niezbyt dobrze wspomina pracę z pierwszym współprowadzącym Tańca w gwiazdami, Hubertem Urbańskim. Nawet nie chce o nim mówić. Za to nie może wprost nazachwycać się swoim obecnym współprowadzącym, Piotrem Gąsowskim, który zastąpił Urbańskiego w 2007 roku, kiedy ten zażądał takiej podwyżki, że szefowie TVN oniemieli. Natychmiast zwolnili Huberta i zatrudnili na jego miejsce aktora. Tą decyzja sprawili Kasi wielką przyjemność. Skrzynecka od lat przyjaźni się z Gąsowskim i często pracują razem.

Na Piotra nie trzeba mieć sposobu, to kapitalny facet - chwali go w Super Expressie. Ma poczucie humoru, jest błyskotliwy, co jest podstawą w tym programie. No i jest bardzo energiczny. Wystarczy, że na siebie spojrzymy i od razu wiemy, o co chodzi. Porozumiewamy się bez słów, jesteśmy jak Prokop i Wellman. Zżyliśmy się z Piotrem, szkoda by było zepsuć taki duet.

To ostatnie zdanie to chyba reakcja na krążące od kilku miesięcy plotki o tym, że producenci Tańca z gwiazdami chcą się pozbyć Gąsowskiego. Nadal nie mogą mu zapomnieć, że za ich plecami próbował dogadać się z Dwójką w sprawie prowadzenia Bitwy na głosy.

bDfFQelP
bDfFQemq
KOMENTARZE
(300)
gość
9 lat temu
no jasne Gąsowski i Skrzynecka to ta sama liga przecież. "Hurbański" na dużo wyższym poziomie!
gość
9 lat temu
chyba urbanski
gość
9 lat temu
"Dlaczego nie widzisz we mnie już człowieka lecz tylko organy na które ktoś czeka? Dlaczego gdy tylko mija cię jednoślad przeklinasz w myślach tego, kto go dosiadł? Dlaczego z zawiścią patrzysz na maszynę gdy w pasji i podnieceniu po asfalcie płynę? Ja jestem jak ty, choć tylko w połowie, Nie robi różnicy mój kask na głowie. Ja też chcę przeżyć i dojechać do celu, wyjechać cało z tego życia tunelu. Chcę znów dzisiaj wrócić do domu, do swoich, chcę usta znów poczuć mej pięknej dziewoi, chcę móc spokojnie zsiąść ze swej maszyny, pozwól mi proszę wrócić do dziewczyny? Czemu wzrok twój przykuwa nowych felg polerka? Patrzysz nim wszędzie, tylko nie w lusterka? A potem końca nie ma tłumaczeniom: ?Ludzkiego życia ci szaleńcy nie cenią!? Wiesz, nie wszyscy kręcą manetką do bólu, jeździmy też wolniej, spojrzyj czasem, królu. Masz rację, bywa, że to nasza wina, wszak w żyłach nam płynie adrenalina. I nie raz zobaczysz wheelie pod światłami czy rzadziej też burnout Busą z bajerami. Ale zrozum, człowieku, to jest nasze życie! Czemu wciąż szybką śmierć nam wróżycie? Na drodze zmieszczą się też wasze puszki Nie walczmy ciągle o pierwszeństwo dróżki! A jednak ciągle widzę na YouTubie filmy w których rozbija się co rusz ktoś inny. Nie dywaguję czyja to jest wina, czy znów zawiniła adrenalina, czy wasza duma może i zadufanie znów wzbudzą w dziewczynach serc załamanie. A gdy widzę rozbity motor, cicho w duszy się modlę żeby ten, kto na nim jechał, zasiadł jeszcze w siodle. Bo każdy, kto motocykle ceni jest bratem mym szczerym Jest bliski jak rodzina, nie ma tu bariery."
bDfFQemr
gość
9 lat temu
Kasia jest z*******a. Fajnie opowiada kawały. Laska dokładna.
gość
9 lat temu
boże xdd to ostatnie zdjęcie wymiata ;d
Najnowsze komentarze (300)
Budleja
9 lat temu
Niestety , Urbańskiemu nie imponuje byle kto. I sposób prowadzenia również nie jest zrozumiały przez masy.Dlatego Go lubię. Musi być trochę połysku w tej tv, a nie wszyscy go mają.
gość
9 lat temu
Dla mnie Urbański fajniejszy
gość
9 lat temu
bo Urbański niestety jest dla niej za bardzo inteligentny.....hihihi
gość
9 lat temu
Urbański żaden piękniś, ale przy Gąsie to CIACHO
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="18547358"]pasztecik w okazałosci- zdjęcie bezcenne ;-) tak się martwila a sama leci-dobre[/cy do szkoły gamoniu - jak chcesz zobaczyć brzydactwo to spójrz w lustro!
gość
9 lat temu
obaj są okropni, ale z dwojga złego też wolę Gąsowskiego -
gość
9 lat temu
pasztecik w okazałosci- zdjęcie bezcenne ;-) tak się martwila a sama leci-dobre
gość
9 lat temu
Heh "Tą decyzja sprawili " PUDELEK robi błędy. Chyba tak powinno być "Tą decyzją sprawili ". Inteligencja mnie rozwala.
bDfFQemj
gość
9 lat temu
BABCIA NA SALUNACH!!!!!!!!!!! PO CO ONA TAK CUDACZY?! OŚMIESZA SIĘ!!!
gość
9 lat temu
no i masz babo placek, po co gadała? teraz pozbyli się jej.
gość
9 lat temu
teraz to już bez znaczenia
gość
9 lat temu
szkoda by bylo rozbic taki swietny duet, jaka skromnisia. nie chciala zeby gąsa zwolnili, a to ja pierwsza w koncu wywalili ahhahahahahahahahhaha;p;p;p
gość
9 lat temu
DROGA PANI KATARZYNO,nie wiem czy wogóle Pani czyta jakie kolwiek komentarze,ale kocham spaniele jak Pani i mysle ,że jest Pani bardzo wartościową osobą bo nie można udawać na wizji,ekran wszystko zdradzi,każde oszustwo.Zyczę Pni wszelkiej pomy,ślności
gość
9 lat temu
no tak a przy okazji zwolniki Skrzynecką, tylko jaki sens ma ten news tutaj? Zupełnie taki jak pierwsze w komentach
...
Następna strona
bDfFQemL