Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łepkowska ma nowego wroga!

379
Podziel się

Poszło jak zwykle o to samo. I skończy się podobnie... Śmiercią.

Łepkowska ma nowego wroga!
bDJuacoR

Poszło jak zwykle o to samo. Grająca w Barwach szczęścia Małgorzata Potocka postanowiła przyjąć ofertę konkurencyjnego serialu Linia życia. Oczywiście nadziała się na tę sama rafę, co wcześniej grająca w M jak miłość Małgorzata Kożuchowska. Wszyscy w show biznesie wiedzą, że scenarzystka obu seriali, Ilona Łepkowska, takich zdrad nie wybacza.

Małgosia długo wahała się, czy przyjąć rolę w serialu Polsatu - mówi w rozmowie z Rewią jej znajoma. Bardzo lubiła grać wyrazistą Jolę z "Barw szczęścia", ale od dłuższego czasu nie miała wiele pracy w tym serialu. Przyjęła więc propozycję zagrania barwnej Teresy w "Linii życia". Akurat w chwili gdy pani Ilona rozbudowała wątek Jolanty w swoim serialu.

Małgosia nic o tym nie wiedziała! - zapewnia znajoma. Ale odkąd przestała pracować jako dyrektor łódzkiej TVP potrzebowała dopływu pieniędzy. Ma przeciez córkę na studiach i jest teraz samotna. Ale Łepkowska jest na nią poważnie obrażona i wcale tego nie kryje.

bDJuacoT

Wiadomo, że królowa seriali potrafi dać do zrozumienia, że kogoś nie lubi. Osoby z ekipy Barw szczęscia nie mają wątpliwości, że cała sprawa skończy się tragicznie dla granej przez Potocką postaci. Łepkowska planuje bowiem usunąć ją całkowicie ze scenariusza.

To takie ostateczne poniżenie: Uśmiercić z uśmiechem postać nielubianej aktorki i jeszcze kazać jej to zagrać. Niejeden dobry polityk pozazdrościłby jej takiej władzy nad ludźmi.

bDJuacpu
KOMENTARZE
(379)
gość
9 lat temu
dziwne to takie pojdziesz do serialu p. Lepkowskiej i nic robic wiecej nie mozesz porazka
gość
9 lat temu
kretynka ta Łepkowska - najprościej nie oglądać jej produkcji. Po co promować takie zawistne b****o z kompleksami.
gość
10 lat temu
Łepkowska takim zachowaniem traci cały swój szacunek widzów i dobrze,oby spoczeła na laurach,przekona sie co to niechęć widza a Potocka jest świetną i lubianą aktorką takze ta stara nie musi łaski jej robić :-(
bDJuacpv
gość
10 lat temu
jakiego męża, on wcale nie jest jej mężem
Wielka litera...
10 lat temu
gość
10 lat temu
Ładny kolor torebki....
gość
10 lat temu
ale one się masakrycznie ubierają
NM and M
10 lat temu
Raczej tragikomiczny, bo bez łez ta komedyja sie nie obywa.
Proszę o tłum...
10 lat temu
Tego drugiego, rzecz jasna! Czy w czasach pierwotnych ludzkość znała sztuke makijażu? Bo nie pojmuję, po co to wtrąciłes.....
gość
10 lat temu
Oczywiście, że nikt nie jest przyspawany do jednej roli, ale jeśli decyduje się na grę w innym serialu i gra podobną postać, to obniża wiarygodność tej pierwszej postaci. Tak trudno to zrozumieć? I nie użalałabym się tak nad trudnym losem aktorów, bo jeżeli za JEDEN DZIEŃ zdjęciowy w serialu biorą tyle, na ile zwykli śmiertelnicy muszą pracować 3 miesiące, to chyba można oczekiwać jakiejś lojalności? Łepkowska ma rację, bo aktorzy często przeginają i chcą się nachapać pieprząc coś o zawodowym rozwoju - tak jakby gra w kolejnym tasiemcu taki rozwój zapewniała. Tu o szmal chodzi, o nic więcej- przykład pani Kożuchowskiej. A potem się licytują, kto droższą chałupę postawił i ile kasy na na osobistego trenera wydał. Ci ludzie za dużo zarabiają i płacą podatki od połowy swoich zarobków, a nie od całości, tak jak to u zwykłych śmiertelników bywa. Sama chciałabym w jeden miesiąc zarobić... sto tysięcy złotych, co odpowiada średnio... dziesięciu dniom na planie. Ludzie na takie pieniądze pracują 3 lata!
gość
10 lat temu
dwie glupie staruchy!!!!
gość
10 lat temu
Pani Małgosiu, trzymam kciuki za wytrwałośc. Co jest grane w tym kraju, pełnym nieograniczonych wręcz możliwości ? Aktor jest od grania, poza tym musi zarabiać na życie, a nie być "przyspawanym" do jednej roli w jednym serialu. I tak aktorzy mają ciężką sytuację, a potencjała wspaniałych aktorów, aktorek (jak pani Małgorzata Potocka) nie jest wykorzystany i muszą grać w serialach obok takich beztalenci jak bracia Mroczkowie, Cichopkowa, Mucha itd. (nie znam więcej, bo z kilku tysięcy odcinków Klanu, M jak Miłość, Barwy szczęścia, i chyba Plebania obejrzałem z 3 odcinki, w sumie tyle da się poskładać w kawałki (Klan był ciekawy na początku, pierwsze 30 - 40 odcinków - nie sądziłem, że będzie tego 200 tys. odcinków planowanych). łepkowska - lecz się, kobieto !!!
gość
10 lat temu
kolejny przykład zawiści brunetki do blondynki:P czarny kolor jej kudłow idealnie oddaje jej ciemną osobowość:P
bDJuacpn
gość
10 lat temu
LEPKOWSKA MA WIELKI , OKRAGLY , P******Y L E B !!!!!!!!
...
Następna strona
bDJuacpP