Czwartek 07.07.2011 00:00

Łepkowska ma nowego wroga!

Ilona Łepkowska Małgorzata Potocka Barwy szczęścia Linia życia

Łepkowska ma nowego wroga!

Poszło jak zwykle o to samo. Grająca w Barwach szczęścia Małgorzata Potocka postanowiła przyjąć ofertę konkurencyjnego serialu Linia życia. Oczywiście nadziała się na tę sama rafę, co wcześniej grająca w M jak miłość Małgorzata Kożuchowska. Wszyscy w show biznesie wiedzą, że scenarzystka obu seriali, Ilona Łepkowska, takich zdrad nie wybacza.

Małgosia długo wahała się, czy przyjąć rolę w serialu Polsatu - mówi w rozmowie z Rewią jej znajoma. Bardzo lubiła grać wyrazistą Jolę z "Barw szczęścia", ale od dłuższego czasu nie miała wiele pracy w tym serialu. Przyjęła więc propozycję zagrania barwnej Teresy w "Linii życia". Akurat w chwili gdy pani Ilona rozbudowała wątek Jolanty w swoim serialu.

Małgosia nic o tym nie wiedziała! - zapewnia znajoma. Ale odkąd przestała pracować jako dyrektor łódzkiej TVP potrzebowała dopływu pieniędzy. Ma przeciez córkę na studiach i jest teraz samotna. Ale Łepkowska jest na nią poważnie obrażona i wcale tego nie kryje.

Wiadomo, że królowa seriali potrafi dać do zrozumienia, że kogoś nie lubi. Osoby z ekipy Barw szczęscia nie mają wątpliwości, że cała sprawa skończy się tragicznie dla granej przez Potocką postaci. Łepkowska planuje bowiem usunąć ją całkowicie ze scenariusza.

To takie ostateczne poniżenie: Uśmiercić z uśmiechem postać nielubianej aktorki i jeszcze kazać jej to zagrać. Niejeden dobry polityk pozazdrościłby jej takiej władzy nad ludźmi. 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (381)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 381
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 07.07.2011 02:25
Łepkowska mści się na tych, którzy jej męza nie wybierali na prezydenta Warszawy.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.07.2011 02:26
W normalnym kraju - tp jest takim, w którym jest rozwinięty przemysł filmowy, Łepkowska byłaby jedną z wielu i nic nie znaczącą scenariuszką. W Polsce zgrywa Boga
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.07.2011 02:28
z szacunku do widza Łepkowska mogłaby robić makijaż. Olewa, bo jest ponad otoczenie? Może straszyć gębą, bo jej wolno?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 07.07.2011 02:28
Potocka - bardzo fajna kobitka. Moja mama zna ją osobiście i zawsze dobrze o niej mówiła.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.07.2011 02:29
Potocka to jajcara. Lubi rozśmieszać ludzi i ma dystans do siebie. Lubię ją :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 381