Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka wyleciała za "brak kreatywności"?

306
Podziel się

"To wszystko stało się przewidywalne, ona wpadła w rutynę. Była po prostu nudna."

Skrzynecka wyleciała za "brak kreatywności"?
bDIoyWKZ

Dlaczego straciła swoją pracę życia? Producenci postanowili po prostu jeszcze raz obejrzeć archiwalne nagrania jej rozmów z uczestnikami Tańca z gwiazdami. Skrzynecka nie przeszła tej próby najlepiej.

Rozmowy, które Kasia przeprowadzała za sceną, nie miały takiej temperatury, jaką powinny mieć - mówi w rozmowie z Faktem osoba z produkcji programu. To wszystko stało się przewidywalne, ona wpadła w rutynę. Brakowało nowych elementów, zaskoczenia, niekonwencjonalnych żartów. Poza tym stali tancerze zaczęli od jakiegoś czasu traktować Kaśkę jak starą znajomą, a to sprawiało, że rozmowy bywały po prostu nudne. O tym, że w programie trzeba coś zmienić, myślano już dawno. Prawda jest jednak taka, że nie do końca był na to pomysł. Dlatego postanowiono dobrze przyjrzeć się nie tylko ostatniej edycji, ale także poprzednim.

W ten sposób wyszło na jaw, że Skrzynecka, z której stacja dotąd była całkiem zadowolona, po prostu się wypaliła. Nieco lepiej wypadł drugi prowadzący, Piotr Gąsowski. Producentom spodobało się, że czasem jeszcze potrafi być spontaniczny np. jak wtedy gdy zdjął koszulę do "pojedynku na klaty" z Radkiem Majdanem. Ale na jego niekorzyść przemawiają nieszczęsne negocjacje z Dwójką na temat prowadzenia Bitwy na głosy. Tego TVN mu łatwo nie zapomni.

bDIoyWLb

Tymczasem na giełdzie nazwisk pojawiło się kolejne. Posadą prowadzącego Tańca z gwiazdami jest ponoć bardzo zainteresowany... Olivier Janiak. Wielokrotnie dawał do zrozumienia szefom stacji, że świetnie poradziłby sobie w programie. Przypomnijmy, że Janiak jest pierwszym w historii show zdobywcą Kryształowej Kuli. W planach odmłodzenia ekipy programu wyczuł ponoć swoją szansę i postanowił zaatakować ponownie. Jak uprzedził wczoraj dyrektor programowy TVN,
Edward Miszczak, wszystko rozegra się w przyszłym tygodniu.

Członkowie jury oczekują decyzji stacji równie nerwowo jak prowadzący.

Na razie nikt do mnie nie zadzwonił - mówi zdenerwowany Zbigniew Wodecki Faktowi. Nikt nie powiedział, co dalej ze mną będzie. Co się stanie, jeśli nie podpiszą ze mną umowy? Nic, to i tak już za długo trwało.

Z tym ostatnim zdaniem trudno się spierać.

bDIoyWLh
bDIoyWLC
KOMENTARZE
(306)
gość
10 lat temu
Bieedactwa, muszą walczyć o posadę bo do garnka nie ma co włożyć.
gość
10 lat temu
a moze jest w ciazy i ma zwolnienie lekarskie
gość
10 lat temu
KASIA SKRZYNECKA JEST W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))) A wy robicie głupie sensacje :/
bDIoyWLD
gość
10 lat temu
KASIA SKRZYNECKA JEST W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))) A wy robicie głupie sensacje :/
gość
10 lat temu
janiak to dobry pomysł zamiast gasowskiego
Idylla
10 lat temu
Brak kreatywności?A co miała sie robierac jak Gąs i pokazywac biust?Rozmowy prowadziła profesjonalnie,nikomu nie dogryzała,nie obrażała i to żle?Najzwyklej chcą inna twarz,a czy będzie lepsza czy nie to nie jest istotne.Uważam,że to bląd,bo jakos nie widze następczyni.
gość
10 lat temu
Oby nie ten OOOlivier jest masakryczny i ta jego dykcja do kkitu denerwuje
gość
10 lat temu
Taaak, oczywiście dla wszystkich to nuda, jak mnie coś nie interesuje to nawet nie czytam artykuły związanego z tym czymś. Co co piszą że to nuda to najbardziej to oglądają
gość
10 lat temu
Pudel zmień informatorów i nie pisz bzdetów.Kasia jest w ciąży i dlatego odchodzi i nikt jej nie wywalił ,oszołomie jeden!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Szkoda!!! Bo byla bardzo mila i normalna!!!!
gość
10 lat temu
Skrzynecka - nawet ją lubię ale ubierali ją i czesali jak starą ciotę i dlatego ludzie się z niej śmieli i byli niezadowoleni,no i trochę przynudzała!!!
gość
10 lat temu
Powinni zmienić Jury!!!!ta trójka staroci już się przejadła .Tyszkiewicz jest beznadziejna!!!Pawlović,i ten łysy też!!!Czas postawić na młodośc a Dinozaury do domu na emeryturkę i tak mają kupę szmalu!!!!
gość
10 lat temu
ona była bardzo nudna
bDIoyWLv
gość
10 lat temu
ona już jest tak fałszywie przesłodzona i nudna jak Cichopek
...
Następna strona
bDIoyWLX