Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ze ślubu nici, DOPÓKI SIĘ NIE OGARNIE! Kazała mu dorosnąć!"

235
Podziel się

"Kaja ma już dosyć wyskoków Borysa." Wybrał alkohol?

"Ze ślubu nici, DOPÓKI SIĘ NIE OGARNIE! Kazała mu dorosnąć!"
bDfTyDzF

Borys Szyc i Kaja Śródka zaręczyli się w połowie czerwca w Australii. Aktor poznał już swoich przyszłych teściów, a ci są nim zachwyceni. Wątpliwości zaczyna mieć jednak przyszła panna młoda. Jest zdegustowana doniesieniami o imprezach narzeczonego podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do tego stopnia, że postanowiła... odwołać przygotowania do ślubu. Przypomnijmy nasze zdjęcia Borysa imprezującego od rana: Szyc imprezuje od rana (ZDJĘCIA)

Może i były takie plany, jednak teraz to już raczej nieaktualne. Kaja ma dosyć wyskoków Borysa, szczególnie teraz, gdy w prasie pojawiło się mnóstwo zdjęć z balang, w których ostatnio uczestniczył. A trzeba przyznać, że trochę się tego nazbierało, z samego gdyńskiego festiwalu kilka – mówi znajoma Kai w rozmowie z Takie jest życie. Wydawać by się mogło, że Borys nic innego tam nie robił, tylko imprezował. Dlatego na razie, dopóki Borys się nie ogarnie, ze ślubu nici. Kaja ma dosyć tych sensacyjnych doniesień na jego temat. Kazała mu dorosnąć. Ale czy tak się stanie? No cóż. Pożyjemy, zobaczymy.

Osoby z bliskiego otoczenia pary podkreślają, że Śródce nie zależy już tak bardzo na ślubie. Pomimo tego, że wcześniej marzyła o obrączce na palcu, teraz ma już inne priorytety.

bDfTyDzH

Wszyscy tylko węszą sensację w tym, że ona nic innego nie robi, tylko snuje marzenia na temat tego ślubu z Borysem. Otóż być może rozczaruję kilka osób, zdradzając tę tajemnicę, ale tak nie jest - mówi jej koleżanka. Kaja już dawno doszła do wniosku, że nie ma się do czego spieszyć. Użyła już wszelkiego rodzaju argumentów, żeby wpłynąć na ukochanego. Teraz chce, aby to on się trochę wysilił. Cierpliwie czeka, aż on zmieni swoje zachowanie. No bo jak długo można stosować i prośby i groźby?

Co z tego, że Borys potrafi tak cudownie przepraszać, skoro ona doskonale wie, że za chwilę znowu zrobi to samo? Zresztą jej jest dobrze tak, jak jest. On zasypuje ją prezentami i pięknymi kwiatami. Czule adoruje i mimo długiego, jak na niego oczywiście, stażu tego związku, ciągle się stara. A kto wie, jakby to było po ślubie? Może wszystko by się skończyło. Różnie to bywa. Zresztą nie da się ukryć, że on szaleje za nią, więc może metoda, którą zastosowała Kaja, się sprawdzi. Teraz, gdy ich związek wkroczył w bardziej zaawansowaną fazę, zrobiła się naprawdę wymagająca.

Jak myślicie, jak długo to jeszcze potrwa? Borys może pewnie bujać się tak do 40-tki, albo i 50-tki. A Kaja?

bDfTyDAi
KOMENTARZE
(235)
gość
9 lat temu
Niby nie jest klasyczną pięknością ta Śródka, ale coś w niej jest fajnego, ma dziewczyna jakąś aurę... Szkoda takiej fajnej babki dla tego wieprza - Szyca. Ok, ta Kaja włosy ma raczej marne, chyba przedłużane, ale za to interesujące rysy twarzy, ładny kształt piersi i zabójcze nogi. Nie jakaś tam anorektyczka, tylko zgrabna, szczupła, ładnie zbudowana, wysportowana babka.
gość
9 lat temu
on jest dla niej za brzydki.To typowy niski koles co po ślubie dostanie oponę. ma brzydkie geny.
gość
9 lat temu
Niech ciśnie! Każdego da się urobić, żeby jadł z ręki :D
bDfTyDAj
gość
9 lat temu
aj Ci faceci wszyscy tacy sami
gość
9 lat temu
Ci co uwazaja ze szyc to naczelny amant naszego kina są śmieszni.
Najnowsze komentarze (235)
gość
9 lat temu
napaleni może i są ale sie nie rozwijajaą nadl nie potrafią się całować
gość
9 lat temu
ha ha a na dodatek razm z ni pije i nie tylko
gość
9 lat temu
fajnie ubrana kozaki i sukienka z tiulu po ciulu fest
gość
9 lat temu
ona jest ohydna
gość
9 lat temu
Moja Babcia mówiła na takie teksty (że się stara): jak dostanie, to przestanie. W życiu nie wyszła bym za pijaka, nawet, gdybym go kochała.
gość
9 lat temu
I znowu dobry aktor okazuje się beznadziejnym facetem. Jaki ślub? Kobieto, daj sobie spokój z alkoholikiem.
gość
9 lat temu
Z pijaka może się zrobić tylko ALKOHOLIK
gość
9 lat temu
Za stary, żeby się zmieniać - zwiewaj, póki Ci nie przyłoży.
bDfTyDAb
gość
9 lat temu
Uciekaj od pijaka!!!!!
gość
9 lat temu
niech się buja do końca życia
nieznana..
9 lat temu
bardzoo lubie tego aktora, a zwłaszcza z "przepis na życie" no, ale.. nie wiem co o tym powiedzieć.. po prostu mnie zatkałoo
gość
9 lat temu
zostaw go to i****a i alkoholik
gość
9 lat temu
A czemu niby dojrzałość ma oznaczać pakowanie się w ślub? ;) Ja zarabiam na siebie od 19 roku życia, teraz mam dom i sam o sobie decyduje, nikt mi nie musi pomagać, ale żenić się nie zamierzam. To oznacza, ze jestem niedojrzały? Co to za kretyński stereotyp ?(przez starzejące się i lękające staropanieństwa kobiety kultywowany) Ślub dla faceta to jak pogrzebanie żywcem. I wierzcie lub nie drogie panie, ale wasi mężowie są z wami tylko dlatego, że szybko "spierniczeli" i rozleniwili się na tyle, ze im się z życia już nie chce brać pełnymi garściami. Wola mieć zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb fizjologicznych(czyli was) na wyciągniecie ręki. Takie wykastrowany facet to już nie facet a zawyły przydomowy burek. Życzę Szycowi by za w czasu zmądrzał.
gość
9 lat temu
nie trochę
...
Następna strona
bDfTyDAD