Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda o Majce: "Nie znoszę ludzi bezmyślnych!"

1055
Podziel się

"Nie nadążała. Wszystkiego się ode mnie nauczyła."

Doda o Majce: "Nie znoszę ludzi bezmyślnych!"
bEiCyOGJ

Doda i Maja Sablewska nie potrafią milczeć na swój temat. Nadal chętnie komentują swoje niepowodzenia w mediach. Widać, że uważnie śledzą swoje kariery. Kilka tygodni temu była menedżerka Rabczewskiej opowiedziała w Dzień Dobry TVN o ich współpracy. Pracowało im się naprawdę ciężko. Dochodziło nawet do rękoczynów... Przypomnijmy: Maja o Dodzie: "Nieraz dostałam butem w głowę"

Te słowa postanowiła skomentować sama zainteresowana. W rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Doda nie zaprzecza, że coś takiego miało miejsce. Usprawiedliwia się jednak twierdząc, że Sablewska sobie na to zasłużyła:

Nie znoszę ludzi bezmyślnych. Łatwo ze mną pracują osoby, które wszystko łapią w lot i są kreatywne – tłumaczy. _**Z Mają było zupełnie inaczej. Wszystkiego się ode mnie nauczyła, wyszkoliła się przy moim boku, ale za mną nie nadążała.**_

bEiCyOGL

Wierzymy. Czy jednak rola Majki powinna być aż tak pomniejszana? Wszyscy pamiętamy, jak wyglądała Doda, zanim ją zatrudniła. Co powiedzielibyście o niej, gdyby pojawiła się dzisiaj tak ubrana na jakiejś imprezie?

bEiCyOHm
KOMENTARZE
(1055)
gość
10 lat temu
FVBN
gość
10 lat temu
WIOCHA !!!!!
DALSZE NAS DW...
10 lat temu
NAS nie znajdą nas nie zmienią NIE DOSIĘGNĄ GWIAZD RĘKOMA NAS NIE DOGONIAT
bEiCyOHn
DALSZE NAS DW...
10 lat temu
gość
10 lat temu
jakie buciki u dody ;p haha..
Najnowsze komentarze (1055)
gość
10 lat temu
stary g***i b******l !
gość
10 lat temu
FVBN
gość
10 lat temu
To jest lekkie przegięcie PUDELEK stanowczo za dużo pisze o tych dwóch 'babach'. Nie słucham Dody, nie wielbię Mai, ale jakoś mam już większe skłonności do Dody. Mniejsza z tym... Pudlu błagam nie piszcie tak często o tym ich konflikcie.
gość
10 lat temu
MAJA i tak rządzi!
gość
10 lat temu
dodzia to zakompleksiona na maksa g****a p***a z plaskim bez uroku dupskiem, szczeka boksera, silikonowymi sztucznymi cyckami, wiesniackimi tipsami i nabotoksowanymi wargami (gornymi na gebie i dolnymi w kroczu), do tego zupełnie pozbawiona rozumu (jej mózg jako organ długo nieużywany po prostu zanikł i ślad po nim zaginął, pustkę po nim wypełnił zaś silikon) , pozbawiona kultury i wychowania (wulgarna zdzira i wisniara), epatujaca na prawo i lewo wulgarnym sexapilem (l*******g i blachara z otwartym na okraglo ryjem jakby tylko czekala az caly zastep kolesi wlozy jej jednoczesnie do ryja) itd itp moglbym godzinami wymieniac z czym mi sie kojarzy ta w*****a.... Doda smieciu jeden wypad z Polski! polskie buraki (wsrod nich ja rowniez) juz nie chcemy Ciebie ogladac ani sluchac!
gość
10 lat temu
Tandeciara ! i plastik ! xd ubiera się jak prostytutka ...niech już wyjeżdża z naszego kraju !
gość
10 lat temu
paznokcie ma z*******e!
gość
10 lat temu
doda to p****k i chyba mówi o sobie Maja przerosła ją w wypowiedziach i zachowaniu
bEiCyOHf
gość
10 lat temu
czyli siebie nie nawidzi - w końcu się do tego przyznała!!!
5
10 lat temu
bezmyślnych....takich jat ty.... -.-
gość
10 lat temu
przecież najbardziej bezmyślna jest właśnie doda.
gość
10 lat temu
hahaha "wszystkiego się przy mnie nauczyła" hahaczy ten g****k jest naprawdę tak g***i czy też ma zbyt ale to zbyt wielkie mniemanie o sobie hahaha
gość
10 lat temu
szkoda,że ty Rabczewska nie łapiesz w lot jaka z Ciebie durna krowa
kompleksy Dod...
10 lat temu
[cytat komentarz="18729859"]Jajniki Dody wydzielają zbyt dużą ilość androgenów, a w szczególności testosteronu, a zbyt małą ilość estrogenów. Symptomy pozwalają na wyciąganie tego typu wniosków. Mowa tu o szerokiej i masywnej żuchwie, nadmiernie rozwiniętej muskulaturze, niedorozwoju gruczołu sutkowego (oczywiście mamy na myśli prawdziwy biust Dody), antropoidalnej budowie miednicy - a prościej mówiąc miednicy o męskich cechach budowy, przesadnie rozbudowanej klatce piersiowej (Doda kiedyś wspominała iż obecnie nosi rozmiar stanika 85E, gdzie 85 to liczba centymetrów pod biustem. Bardzo duża jak na szczupłą kobietę o niewielkim wzroście). Estrogeny są także odpowiedzialne za zwłóknienia tkanki łącznej, co w okolicy pośladków i ud może powodować nierówności i patologie w mikrokrążeniu, co powszechnie objawia się w postaci cellulitu ale u Dody to nie występuje, podobnie jak u mężczyzn z prawidłowym stężeniem testosteronu. Nadmiar testosteronu u kobiet może być także odpowiedzialny za zmiany w zachowaniu, tj. agresję, nadpobudliwość (ciągła chęć zwrócenia na siebie uwagi), wzmożone napięcie seksualne. Dodzie potrzebna jest wizyta u dobrego endokrynologa, jeśli w przyszłości chce myśleć o potomstwie, nie borykać się z nadmiarem owłosienia. HISTRIONICZNE ZABURZENIE OSOBOWOŚCI Kryteria diagnostyczne (objawy) - teatralność zachowań - poszukiwanie docenienia (bycie w centrum zainteresowania za wszelką cenę) - niestosowna uwodzicielskość - koncentracja na atrakcyjności fizycznej - brak poczucia komfortu w sytuacjach, w których nie jest się w centrum uwagi - interakcje z innymi charakteryzujące się często niestosownym kuszeniem erotycznym lub zachowaniami prowokacyjnymi - przejawianie szybko się zmieniających i płytkich emocji - konsekwentne wykorzystywanie wyglądu fizycznego do zwracania na siebie uwagi innych - wyolbrzymianie ekspresji emocji - podatność na sugestie, czyli łatwe uleganie wpływom innych lub okoliczności - uważanie związków za bardziej intymne, niż są one w rzeczywistości Dorotka, kiedy do nas wpadniesz na terapię? Czekamy!!! ENDOKRYNOLOG I PSYCHIATRA.
...
Następna strona
bEiCyOHH