Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Powiedziała mi: Tato, mam dość picia!"

425
Podziel się

Mitch Winehouse zapewnia, że Amy pokonała nałóg...

"Powiedziała mi: Tato, mam dość picia!"
bDfFYJDp

Wciąż nie są znane przyczyny śmierci Amy Winehouse. Potrzebne są dokładne badania toksykologiczne, których wyniki poznamy za dwa do czterech tygodni. Nieoficjalnie mówi się oczywiście o przedawkowaniu narkotyków. Wiele osób widziało piosenkarkę w piątek rano, kiedy kupowała duże ilości heroiny, kokainy, tabletek esctasy i ketaminy u znanego w Camden dilera.

Jednak, jak twierdzi jej ojciec, Amy udało się pokonać nałóg i była na najlepszej drodze, aby wrócić do normalności. Podczas przemowy pożegnalnej Mitch Winehouse zapewniał, że jego córka zmobilizowała się, by rzucić narkotyki i alkohol, kiedy leczący ją specjaliści nie dawali jej już szans na wyjście z uzależnienia.

Trzy tygodnie temu powiedziała mi: Tato, mam dość picia - mówi 60-letni ojciec piosenkarki. Była bardzo szczęśliwa, najszczęśliwsza od dłuższego czasu. Nie miała depresji. Widziała się z Janis i Regiem w piątek, była w bardzo dobrym humorze. Tej nocy była w swoim mieszkaniu, grała na perkusji i śpiewała. Kiedy zrobiło się późno, ochrona poprosiła, aby przestała, co też uczyniła. Następnego ranka ochroniarz poszedł sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku, ale że wyglądała na śpiącą, nie zauważył nic podejrzanego. Kiedy wrócił kilka godzin później zobaczył, że nie oddycha i wezwał pomoc. Wtedy było już za późno.

bDfFYJDr

Niestety, wiele wskazuje na to, że pokonanie nałogów było jedynie pozorne. Jeszcze kilka tygodni temu lekarze ostrzegali Amy, że jeżeli nie przestanie pić, może umrzeć. Czyżby rzeczywiście przestała pić i znów zaczęła brać narkotyki? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli jeszcze poczekać.

bDfFYJDS
KOMENTARZE
(425)
gość
9 lat temu
nalóg raczej pokonal ja...
gość
9 lat temu
Cóż życie..
gość
9 lat temu
WOOOW
bDfFYJDT
gość
9 lat temu
o szkoda mi jej
gość
9 lat temu
Dziewczyno. Co zrobiłaś ze sobą?
Najnowsze komentarze (425)
gość
9 lat temu
poki ojciec bedzie decydowal nietety nie dowiemy sie prawdy. nagle nagle wszystko jedt inaczej niz bylo. gdyby byla w tak dobrym stanie i relacjach z innymi, jak mowi jej rodzina, nie dfoszloby do smierci.
xD mi was
9 lat temu
nigdy ona nie przestała pić
gość
9 lat temu
CO???? NIGDY NIE UWIERZE ŻE UMARŁA MA ŚWIETNY GŁOS.:( ! NIE MOGE UWIERZYĆ!!!!!!
gość
9 lat temu
Właśnie to był nałóg ! Więc teraz pytam tu was wszystkich jak powiedzieć sobie to NIE !? No ni cholery nie da rady... Wiele ludzi zmaga się z nałogami i jakoś bardzo niewielu udaje się je pokonać, niestety. Więc nie mówcie , że na własne życzenie zmarła czy coś, bo to mnie po prostu rozbraja. Wiem.. każdy ma swój tok myślenia i swoje racje, ale błagam was weźcie pod uwagę, że taki człowiek myśli głownie o narkotykach.. i nie da rady od tak rzucić. Nie pomyśli "Ku*wa, dość tego, więcej nie biorę". Zeby tak było, to byłoby fajnie...
gość
9 lat temu
Są ludzie, którzy darzą do samozagłady i Amy właśnie była taka osobą... Szkoda jej, ale cóż w pewnym momencie swojego życia powinna powiedzieć NIE ale tego nie zrobiła... Nałogi to najgorze bagno bo łatwo w nie wpaść ale ciężko się wygrzebać...
gość
9 lat temu
Mam nadzieję, że faktycznie bezboleśnie zmarła we śnie...
gość
9 lat temu
Tak zgadza się pozostanie w naszych sercach [*] ... Blake'a nienawidzę za to, że zrobił jej to ;(( gdyby nie on to wszystko byłoby ok i ona prawdopodobnie żyłaby.
gość
9 lat temu
Nie zyczylam jej zle. Sama tego chciala, szkoda...
bDfFYJDL
gość
9 lat temu
;(
gość
9 lat temu
to mozliwe,czesto palacz odstawi papierosy i dopiero dostanie raka....
gość
9 lat temu
I love Amy Winehouse on life. why is she dead? Blake is a total i***t. And her former boyfriend would not forgive the whole world: ( All by Blake he gave her drugs for the first time. And now everyone except her parents want to cash in on her death. It's very sad. and sad. : (((I wish that Amy saw how much he loves her fans as her songs are the first Companies in the charts. It is a pity that after his death. She wanted me to find out what really happened that day in her room? Perhaps Blake is implicated in death Amy because she did not want to pay off his debts for drugs. We do not know anything. If anyone knows any thing about Amy's death is a good start to let him join because facts can deduce why Amy is not with us, but her voice will always be in our hearts .: *
gość
9 lat temu
Może myślicie, że jestem jakaś g****a, ale mi to zwisa, bo mam swoje zdanie i jego bronie.
gość
9 lat temu
Tak to prawda , że jechali po niej i nie zostawiali suchej nitki. Jenak mają na tyle taktu, żeby chociaż po jej śmierci napisać o niej kilka miłych notek. Jak pisałam kilkanaście godzin temu, ciesze się, że ją tak gloryfikują, co niektórym przeszkadza. I wiecie co? Mi też przeszkadza, że dopiero po jej śmierci piszą o niej inaczej, ale co zrobić pamiętajcie 'life is brutal' . Na pewno jeszcze nie jedną gwiazdę zjadą, a później będą ją właśnie traktowali jakby była(był) jakąś królową. Jak dla mnie, to ona może być od dzisiaj królową :D
gość
9 lat temu
Fajną muzykę tworzyła. Miała niesamotity głos
...
Następna strona
bDfFYJEn