Trwa ładowanie...
Przejdź na

ROZPUSZCZAŁA PLOTKI o przejściu do TVN?

417
Podziel się

Teraz ma szansę wrócić na główną antenę Polsatu... Uda się?

ROZPUSZCZAŁA PLOTKI o przejściu do TVN?
bDYQJgRh

Bardzo możliwe, że szefowie Polsatu nie pożegnali się jeszcze na zawsze z Kasią Cichopek. Oddelegowana do niszowego Polsat Cafe "ikona telewizji", jak nazwała samą siebie, może się wkrótce przebić do głównego pasma. Jedna z najbardziej irytujących polskich gwiazd jest jedną z faworytek do poprowadzenia międzynarodowego konkursu piękności Miss Supernational 2011, w którym o tytuł powalczy 66 kobiet z całego świata. Impreza odbędzie się w Płocku i będzie transmitowana przez Polsat.

To prawda. Jej nazwisko pojawia się w rozmowach - mówi pracownik stacji w rozmowie z Takie jest życie. Nina bardzo chce, żeby Kasia znów pojawiła się na wizji. A taka wypasiona, międzynarodowa impreza to byłby dla niej powrót w naprawdę wielkim stylu.

Ponoć główną prowadzącą galę będzie Iza Miko. Cichopek byłaby jedynie jej pomocnicą. Biorąc pod uwagę, że ma problemy finansowe, nie będzie chyba wybrzydzać. Według pracowników Polsatu niewykluczone, że to Kasia rozpowszechniała plotki o swoim transferze do TVN-u. Chciała w ten sposób wzbudzić zazdrość Niny Terentiew.

bDYQJgRj

Taki był plan Kasi. I wypalił. Pewnie to od niej wyszły te ploty, że interesuje się nią konkurencja i Nina od razu chce jej dać robotę - mówi rozgoryczony informator. Jest jeden problem. Tę galę trzeba prowadzić w języku angielskim. A angielski Kasi jest tak kwadratowy, że masakra. Jak na sylwestra witała La Toyę Jackson, to wszyscy ryczeli ze śmiechu. Kaśka się nie martwi. Cieszy się, że ma szansę na tę fuchę. A jak coś, to Miko jakoś uratuje sytuację.

Jak widać z tych wypowiedzi, atmosfera pracy w telewizji jest jak zwykle wzorowa. Pozazdrościć.

bDYQJgRK
KOMENTARZE
(417)
gość
10 lat temu
Kasiu! poszukaj sobie jakiegos kosmonauty... moze kiedys zabierze Cie w romantyczny lot na marsa i wypadniesz ze statku :)
gość
10 lat temu
Kasia wyprostuj sobie ucho i zęby!!!!!!
gość
10 lat temu
Kasia wyprostuj sobie ucho i zęby!!!!!!
bDYQJgRL
gość
10 lat temu
Ale z was debile. Po co się podniecać tym że ktos napisał 1 komentarz? Czy kogos to w ogole obchodzi? Głupie pustaki
gość
10 lat temu
Cichochłopek jest fajny ;-)
Najnowsze komentarze (417)
goœÌ
10 lat temu
Whoa, things just got a whole lot esiear.
gość
10 lat temu
Cichopek to tandeta słodko srająca i nic więcej
gość
10 lat temu
Pani Nino niech Pani nie daje sie nam nudzic.Chcemy ogladac Polsat,ale bez Cichopek.Toc to beztalencie.Nie litujcie sie nad jej budzetem.Mogla sobie kupic kawalerke,a nie luksus.
Bronek Jajko
10 lat temu
Ty Parchu, ty nie jestes godny wylizac kakaowe oczko od Najjasniejszej Dostojnej Pani Kasi ??????
gość
10 lat temu
Huba buba śmierć za jutra- jeśli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba buba śmierć za jutra- jeśli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba buba śmierć za jutra- jeśli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba buba śmierć za jutra- jeśli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba buba śmierć za jutra- jeśli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję
gość
10 lat temu
Pyza wynocha z telewizji na twój widok rzygać się chce
gość
10 lat temu
ta zakłamana s**z z mordą mongoła niech wreszcie zniknie nam z oczu
gość
10 lat temu
a ja nie lubię ludzi co nie mają nic do powiedzenia a gadają ;p
bDYQJgRD
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Pyza się kończy i dobrze.
gość
10 lat temu
naprawdę szczerze!!! nie lansujcie ją na żywca!!! przecież wszyscy wiedzą że jest beznadziejna!! na siłę się pcha tam gdzie nie ma o tym pojęcia!!!
Zarabiaj w In...
10 lat temu
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij#.#org/mcei - usuń # przy kropce
gość
10 lat temu
wywalcie ją z tv !!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
............. buhaha
...
Następna strona
bDYQJgSf