Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Kurta Cobaina zostanie modelką?

750
Podziel się:

Podobna do taty?

Córka Kurta Cobaina zostanie modelką?
bEBWqdqZ

Po kilku skandalach i ostatecznym zerwaniu kontaktów z matką Frances Bean Cobain zniknęła na jakiś czas z show-biznesu. Córka Kurta Cobaina i Courtney Love postanowiła poukładać sobie życie – udała się na odwyk i... zaczęła karierę modelki. Odcięła się także finansowo od Love, która wydała na narkotyki i operacje plastyczne majątek zmarłego lidera Nirvany.

Oto zdjęcia Frances autorstwa Hedi Slimane, który przez wiele lat pracował dla francuskiego wydania Vogue'a. Córka Cobaina ma niebawem pojawić się w reklamie kosmetyków. Myślicie, że nadaje się na modelkę, a może dano jej szansę tylko ze względu na znane nazwisko?

Widzicie jakieś podobieństwo do taty?

bEBWqdrb
bEBWqdrh
bEBWqdrC
KOMENTARZE
(750)
gość
10 lat temu
zazdroszczę jej bycia jego córką.. ;(
gość
10 lat temu
śliczna cały ojciec
gość
10 lat temu
ma oczy po ojcu
bEBWqdrD
mizantropijna
10 lat temu
Cobain, Cobain... a zdjęcia tak, są bardzo w porządku. ; )
gość
10 lat temu
Oczy po tatusiu. :)
Najnowsze komentarze (750)
7 lat temu
Are we overlooked the Bible would be into the Christian within the close just one e-book, not two? If God were not so devoted inside the assumed to all of us we may well find big versions concerning your meaning from your new and old testomony. That can no doubt create one more group who'd argue from your validity from the Bible because of the big disparity within the pictures presented inside of the Previous Testomony as as compared to persons within the New Testament.
Marigold
7 lat temu
Ona jest piękna
gość
8 lat temu
piekna
gość
8 lat temu
Piękna po Tacie ♥ Kurt Cobain nawet po swojej śmierci nad nią czuwa i dobrze kieruję , bo na matkę nie ma jak liczyć...
gość
9 lat temu
Bardzo podobna do Kurta!!Ładna;)
www.teenspiri...
9 lat temu
www.teenspirit.pl
niedawno była...
9 lat temu
niedawno była też rocznica śmierci Joe Strummera. też griuzdeń. nic Zappie nie ujmując, ale jego znaczenie dla popkultury było o wiele mniejsze niż Lennona. Zappa w świadomości konsumenta muzyki nie istnieje, a Lennon czy Cobain są ikonami, chociaż tak naprawdę tylko wizerunek trafia do mas, bo z muzyką, a już bardziej przekazem ich sztuki, to tak rf3żnie już bywa. przeważnie poza żelaznymi hitami ludzie nic więcej nie znają.to w jaki sposf3b popkultura żywi się padliną widać po "najnowszej płycie" Jacksona. Elvis też więcej zarabia po śmierci. norma. ani Zappa, ani Joe Strummer nie byli stałymi bywalcami tabliodf3w. obaj wywarli wielki wpływ na muzykę, wystarczy poczytać co mf3wią o nich inni muzycy, ale w popkulturze się nie zahaczyli. kto był wielką gwiazdą za życia taką zostanie po zejściu. o to mi się rozchodzi :)
gość
9 lat temu
kurcze wszyscy piszą, że taka podobna do ojca ale mi sie wydaje że jest też podobna do matki, szczęściara wycisnęła z rodziców najlepsze cechy - ogólny wygląd po kurcie, a po matce ma cos co złagodziło jej rysy i sprawiło że jest kobieca i delikatna, w tym momencie mam przed oczami rumer willis która ma mega seksy ojca i piekną matkę ale wygląda niezbyt ciekawie :D
bEBWqdrv
Fanka
9 lat temu
To pewnie wspaniałe uczucie stana w lustrze i powiedzieć "jestem córką legendy rocka" ♥
Fereal
9 lat temu
Ma magnetyzujące oczy, piękne usta, cudowną szczękę i w ogóle cała jest śliczna. Ostatnie zdjęcie jest niesamowite. Może i dostałą szansę ze względu na nazwisko, ale mogłaby naprawdę zajść daleko, nawet jakby nie była córką Cobaina. I wcale nie ma okropnej figury. Frances nigdy nie była gruba, kiedyś była trochę przy kości, ale nie na tyle, by nazwać ją grubą. Z tego co wiem, już się nieźle wyrobiła. A kobiece ciało będzie miłą odskocznia patrząc na te wszystkie wychudzone modelki :)
gość
9 lat temu
Kocham Nirvanę!
gość
9 lat temu
Fajne zdjęcia, zwłaszcza ostatnie. I nic więcej nie mogę napisać, bo zwyczajnie jej nie znam więc nie wiem jaka jest. Współczuje jej trochę. To musi być beznadziejnie żyć jako córka "tego sławnego co się zabił".
gość
9 lat temu
Nie zrobiła sobie ust. A jak nie wierzysz to popatrz na Courtney Love i jej usta.
gość
9 lat temu
Tlusta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWqdso
bEBWqdsp
bEBWqdsq
bEBWqdsr
bEBWqdss
bEBWqdrX