Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal pije krew Z MSZALNEGO KIELICHA

2549
Podziel się

Obwieszony różańcami z odwróconymi krzyżami... Czekają go kolejne procesy?

Nergal pije krew Z MSZALNEGO KIELICHA
bDgzjIxx

Nergal swojego powrotu do show biznesu postanowił nie opierać jednie na uczestnictwie w programie The Voice of Poland. Już wkrótce swoją premierę będzie miał teledysk zespołu Behemoth do singla Lucifer. Zdjęcia do klipu powstały we Wrocławiu. Darski musiał spędzić z charakteryzatorami kilka godzin. Efekt z pewnością nie zachwyci jego ultra-katolickich wrogów.

W teledysku Nergal pije między innymi krew z mszalnego kielicha. W innej scenie ma na głowie plastikową koronę cierniową, a po twarzy spływają mu stróżki krwi. Na szyi zawieszone ma kilka różańców zakończonych odwróconymi krzyżami. W teledysku zobaczymy również Maćka Maleńczuka. Ten siedzi na czerwonym siedzeniu i pali cygaro. Czyżby to on wcielał się w tytułową rolę?

Cóż, to zapowiedź ogromnych zmian. Może nie wizerunkowych, ale widać, że Darski zmienił priorytety. Wcześniej nie zaprosiłby fotoreporterów na plan teledysku i nie robiłby "strasznych" min do obiektywu. Jak widać, czegoś się jednak nauczył od Dody.

bDgzjIxz

Myślicie, że czekają go kolejne procesy o "obrazę uczuć religijnych"?

bDgzjIxF
bDgzjIxG
bDgzjIya
KOMENTARZE
(2549)
gość
9 lat temu
ale ma jebnięte show
dfhd
9 lat temu
szkoda, ze nie jeest z doda:)
gość
9 lat temu
czechowice-dziedzice pozdrawiaja
bDgzjIyb
gość
9 lat temu
odbilo mu calkiem ; )
gość
9 lat temu
nie widze w tym nic fajnego, ale jak by podarł koran albo inną świętą księge lub inne święte rzeczy z innych religii to byście to potepili, poprostu jesteście nietolerancyjni dla katolików :)
Najnowsze komentarze (2549)
gosc
2 lata temu
Приобрести можно на веб-сайте Худейте вкусно и легко - удивительный сироп мангустина! В сегодняшних реалиях жизни, когда между работой и домом практически не остается времени на заботу о себе, все острее и острее становится вопрос излишнего веса. Люди, а особенно девушки, желающие сбросить лишний вес, пьют «волшебные» таблетки и порошки, которые теоретически помогут. Но в действительности это, к сожалению, не подтверждается. Ничего удивительного здесь нет – любой человек неповторим, обобщенный метод похудения не работает. Но принципиально новый мангустин для похудения отличается от всех остальных конкурирующих продуктов на рынке. И в этой статье вы узнаете по каким причинам. Поправиться не страшно, страшно жить с этим! Лишний вес – проблема, отравляющая жизнь основной массы женщин. Исследования экспертов демонстрируют, что больше 90% полных людей очень недовольны своим телом и страдают от низкой самооценки, что отражается на их личной жизни. К большому сожалению, это не голословные заявления, а факт: полнота появляется не просто так, а с психологическими и физическими пр ...
gosc
3 lata temu
miledy.biz
Templariusz
4 lata temu
Wygląda jak g****o, to trzeba traktować go jak g****o... w moim państwie już dawno spłonął by na stosie.
Gość
6 lat temu
Z***biście
Adriana!!!
9 lat temu
te oczy są przerażające boje się go jak ta doda mogła być z takim okropnym satanistą
gość
9 lat temu
Nergal,debilu,CYKLON B i piece krematoryjne czekają,a diabbłly już ci miejsce w piekle przygotowują
gość
9 lat temu
nergal,ty kretynie,jestes załosny,powinienes zdechną i iść do diabłaktóremu tak wiernie służysz i tak tam trafisz...ja bym nigdy dla takiego pomiota nie oddała szpiku ani niczego,jedyne co mu mozna dać togoowno oraz gaz lub stos!!
gość
9 lat temu
publika...
bDgzjIxT
gość
9 lat temu
To że nie wierzy w Boga nie oznacza że musi to manifestować i pokazywać tego całemu światu. Dla mnie, mimo iż nie jestem gorliwą katoliczką jest to w pewien sposób obraźliwe.
gość
9 lat temu
strUżki ;)
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
Hahaha ;-) Mocne XD
gość
9 lat temu
OMG chyba go mama nie kocha heh :D
gość
9 lat temu
p*****l
...
Następna strona
bDgzjIyv